VAIO Inspiration Stream™

Sklandžiai įgyvendinkite savo idėjas

„VAIO® Inspiration Stream™“ pateikiamas galingų programų ir funkcijų rinkinys padės realizuoti kūrybiškumą ir galėsite sklandžiai užfiksuoti, redaguoti ir dalytis mėgaudamiesi įvairiomis galimybėmis.

Dirbkite sklandžiai

Mažiau popierių, mažiau pastangų.

„VAIO Inspiration Stream™“ užtikrina sklandų, gerą ir greitą verslo profesionalų, studentų ir kūrybingų mąstytojų darbą. Sukurkite naujausios savo idėjos nuotrauką, parašykite anotaciją, pakeiskite ir pasidalykite su visais. Daugiau jokio popieriaus.

Įrankiai šiuolaikiškiems profesionalams

Kad ir kokie būtų jūsų darbo poreikiai, svarbiausia „VAIO Inspiration Stream™“, kuris padidins produktyvumą ir paliks daugiau laiko kūrybai.

Atkreipkite dėmesį į tai, kaip paspartėja darbo eiga

Nuo popierinių dokumentų skenavimo ir redagavimo iki grafinių pristatymų kūrimo – „VAIO Inspiration Stream™“ palengvins visas jūsų kasdienines užduotis.

Kurkite, redaguokite ir bendrinkite savo idėjas

„VAIO® Inspiration Suite“ yra trijų pagrindinių programų rinkinys: „VAIO® Paper“, „VAIO® Clip“ ir „CamScanner“. Dirbdami šia unikalia ir intuityvia programa pažinsite magišką „VAIO® Inspiration Stream™“ pasaulį.

„VAIO® Paper“
„VAIO Paper“

Naudodami „VAIO Paper“ lengvai užsirašykite pastabas, konvertuokite rašmenis į tekstą, įrašykite balso įrašus ir bendrinkite su kitais įrenginiais.

„VAIO® Clip“
„VAIO Clip“

Kurkite jaudinančius pristatymus naudodamiesi „VAIO Clip“: skaitmeniniu rašikliu greitai pažymėkite, nukopijuokite ir iškirpkite vaizdus, tada įkelkite juos į naują dokumentą.

„CamScanner“
VAIO Scan

Naudojant „VAIO® Scan“ rašymas lentoje bus naudingesnis, nes galėsite greitai redaguoti ir bendrinti nuskenuotus įrašus bei dokumentus.

„Adobe®“ galia, mobilusis naudojimas

Nešiojamuoju ar planšetiniu kompiuteriu atskleiskite kūrybiškumą bet kur.

Skaitmeninis rašiklis yra jautrus spaudimui, pritaikytas dirbti su „Adobe® Illustrator® CC“ ir „Adobe® Photoshop® CC“. Paspausdami stipriau ar silpniau galite keisti linijos storį – taip galėsite atlikti detalesnius darbus. Galite netgi rašyti pirštu!
Be to, su iš anksto įdiegta „Adobe® Photoshop® Elements“ galite tvarkyti, redaguoti ir kurti puikias spausdinti ir bendrinti skirtas nuotraukas.

Daugiau galimybių – „Adobe® Photoshop® Elements“

Redaguokite ir tobulinkite nuotraukas paprasta naudoti programine įranga ir skaitmeniniu rašikliu.

Media Object

Peržiūrėkite mokomąjį vaizdo įrašą

Pagerinta naudojant „Adobe® Photoshop® CC“

Naudokitės išskirtinėmis nuotraukų retušavimo galimybėmis ir intuityviau pritaikykite „Photoshop®“ funkcijas.

Media Object

Peržiūrėkite mokomąjį vaizdo įrašą

Pagerinkite naudodami „Adobe® Illustrator® CC“

Išnaudokite visas rašiklio galimybes – dabar vektorius braižysite dar natūraliau.

Media Object

Peržiūrėkite mokomąjį vaizdo įrašą

Kūrybingas fiksavimas

Taip pat lengva, kaip rašyti pieštuku ant popieriaus, tik geriau.

Pieškite arba greitai užsirašykite pastabas moderniu rašikliu, kuris yra neprilygstamo tikslumo ir jautrumo. Arba tiesiog užfiksuokite vaizdą 8 MP galiniu fotoaparatu ir peržiūrėkite jį puikiame TRILUMINOS™ ekrane mobiliesiems įrenginiams.