„C&trade“ tipo USB; laidas jungti su mikro USB vaizdai
„C&trade“ tipo USB; laidas jungti su mikro USB vaizdai

Funkcijos

Plataus skersmens laidas, skirtas spartesniam įkrovimui

„Sony“ platesnio skersmens laidai užtikrina didesnį įkrovimo greitį. Naudojant suderinamus įrenginius „Sony“ USB laidai palaiko iki 3 A įvestį / išvestį ir užtikrina iki 6 kartų greitesnį įkrovimą nei kiti laidai.

Perdavimo greitis iki 480 MB/s (USB 2.0)

Mėgaukitės sparčiausiu (iki 480 MB/s) duomenų perdavimu į jūsų USB 2.0 įrenginius.

Ilgaamžis ir patvarus

Dėl plataus skersmens ir gamybai naudojamų kokybiškų medžiagų „Sony“ USB laidai tarnauja dvigubai ilgiau nei kitų prekių ženklų laidai. Bandymais nustatyta, kad jie atlaiko daugiau nei 3000 sulenkimų ir dešimt tūkstančių prijungimo ciklų, užtikrinant saugų ir patikimą eksploatavimą tiek įkraunant, tiek ir perduodant duomenis.

Tinka įvairiems panaudojimams

Šis USB laidas, kurį galima įsigyti patogaus 1,0 m (3,28 pėd.) ilgio, idealiai tinka naudoti biure ir namuose arba keliaujant. Naudokite kompiuterio duomenims perduoti bei USB įkrauti iš į sieninį maitinimo lizdą jungiamų kintamosios srovės adapterių, nešiojamųjų baterijų kroviklių ir automobilinių kroviklių.

Suderinamas su C tipo USB ir mikro USB

CP-CB100 laidą galite naudoti C tipo USB įrenginiams ir mikro USB įrenginiams įkrauti bei duomenims perduoti.

Didelis saugos lygis

„Sony“ USB laidas atitinka griežtus USB-IF sertifikavimo reikalavimus, keliamus gaminio saugai, dėl kurių itin sumažėja gaisro, perkaitimo ir atsijungimo pavojus lyginant su kitais USB laidais.

Specifikacijos
  • Plataus skersmens laidas, skirtas sparčiam įkrovimui

  • Perdavimo greitis iki 480 MB/s (USB 2.0)

  • Ilgaamžis, nes yra labai patvarus

  • Suderinamas su C tipo USB ir mikro USB

  • Ilgas laidas skirtas įvairiam naudojimui, 1,0 m (maždaug 3,28 pėd.)

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka