NEŠİOJAMİEJİ KROVİKLİAİ İR MOBİLİŲJŲ ĮRENGİNİŲ PRİEDAİ

Aukščiausios kokybės „Lightning“ jungties ir USB mikrojungties laidas „du viename“

CP-ABLP150

Aukščiausios kokybės „Lightning“ jungties ir USB mikrojungties laidas „du viename“ nuotrauka

goldgray

Aukščiausios kokybės „Lightning“ jungties ir USB mikrojungties laidas „du viename“ vaizdai
Aukščiausios kokybės „Lightning“ jungties ir USB mikrojungties laidas „du viename“ vaizdai

Funkcijos

Skirta „iPod“, „iPhone“, „iPad“

Šis gaminys sukurtas taip, kad puikiai veiktų su „Apple“ įrenginiais, kurių suderinamumas, techniniai duomenys ir konstrukcija patvirtinti „Apple MFi“ programos sertifikatu.

Suderinamas su A tipo USB jungtimi, „Lightning“ jungtimi ir USB mikrojungtimi

Naudokite šį laidą „du viename“ įkraudami įrenginius ir perduodami duomenis iš standartinių A tipo USB prievadų į „Apple“ įrenginius ir daugelį kitų įrenginių su USB mikrojungtimi, įskaitant fotoaparatus, ausines, planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus.

Puikus dizainas ir kokybė

CP-ABLP150 yra nepaprastai patvarus, elastingas ir atsparus deformacijai, nes jo konstrukcija pagaminta iš aukštos kokybės nailono kompozito. Rinkitės iš trijų šio stilingo dizaino laido spalvų: auksinės, pilkos ir rausvos.

Plataus skersmens laidas, užtikrinantis 5 kartus spartesnį įkrovimą

„Sony“ platesnio skersmens laidai užtikrina spartesnį įkrovimą. Prie suderinamų įrenginių prijungti „Sony“ USB laidai palaiko visą 2,4 A išvestį, todėl įrenginius galima įkrauti iki penkių kartų greičiau nei naudojant kitus USB 2.0 laidus. 

Idealiai tinka bet kokioje vietoje ir visais atvejais

Laidas yra 1,5 m (4,92 ft) ilgio, todėl jį lengvai panaudosite visur: biure, namuose ar keliaudami. Laidu galite perduoti kompiuterio duomenis arba įkrauti įrenginį per USB jungtį naudodami į sieninį maitinimo lizdą jungiamus kintamosios srovės adapterius, nešiojamuosius baterijų kroviklius ir automobilinius kroviklius.

Ilgaamžis ir patvarus

CP-ABLP150 laido eksploatacijos trukmė yra tris kartus ilgesnė už įprastų USB laidų, nes jis yra platus ir pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Bandymais nustatyta, kad jie atlaiko daugiau nei 10 000 sulenkimų ir prijungimo ciklų, užtikrinant saugų ir patikimą eksploatavimą tiek įkraunant, tiek ir perduodant duomenis.

Greitas duomenų perdavimas 

Mėgaukitės dideliu duomenų perdavimo greičiu – iki 480 Mbps.

Užtikrina saugesnį įkrovimą

„Sony“ USB laidai suderinami su USB-IF (USB 2.0). Taip užtikrinamas saugumas ir labai sumažėja gaisro, perkaitimo ar išsijungimo pavojus, palyginti su kitais USB laidais.

Specifikacijos
Prijunkite „Apple“ įrenginius arba įrenginius su USB mikrojungtimi prie standartinių A tipo USB prievadų naudodami šį aukščiausios kokybės laidą, kuris palaiko greitą duomenų perdavimą ir įkrovimą.
  • Plataus skersmens laidas su 2,4 A išvestimi užtikrina spartesnį įkrovimą

  • Puikus dizainas, galima rinktis iš auksinės, pilkos ir rausvos spalvos pagal savo stilių

  • Nailono kompozito konstrukcija užtikrina saugų ir patikimą veikimą

  • Įkraukite ir perduokite duomenis tarp A tipo USB prievadų ir „Apple“ įrenginių arba įrenginių su USB mikrojungtimi

  • 1,5 m ilgio (apytiksl. 4,92 ft), kad būtų patogiau naudotis

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka