Praleisti ir pereiti prie turinio

Nepritrūkite energijos kelionėje

Jums nebereikia jaudintis, kad keliaudami galite pritrūkti energijos. Kad ir kur būtumėte, kad ir kas nutiktų, „Sony“ nešiojamieji krovikliai visada pasiruošę kelionei.

Kroviklių ir akumuliatorių funkcijos

Greitai įkraukite įrenginius naudodami galingą mažiausia 1,5 A srovę. Pažvelgę į modelių LED indikatorius (kai kurie jų yra 4 lygių indikatoriai), galite iš karto įvertinti likusią įkrovą. Naudojant kai kuriuos modelius vienu metu gali būti įkraunami keli USB įrenginiai arba naudojant papildomo įkrovimo funkciją tuo pačiu metu galima įkrauti nešiojamąjį kroviklį ir įrenginį.

Dviguba USB jungtis ir LED indikatorius

Įkraukite išmanųjį telefoną ir planšetinį kompiuterį vienu metu

Įkraukite 1000 kartų

Nešiojamuosiuose krovikliuose naudojama „Hybrid GEL“ technologija, todėl juos saugu naudoti keliaujant. Kroviklis sukurtas veikti ilgai, todėl panaudojus vienerius metus jame išliks 80 % įkrovos. Juo įrenginį galėsite įkrauti iki 1 000 kartų.

„Sony“ ličio polimerų akumuliatoriai sukurti veikti ilgai

Nešiojamuose krovikliuose naudojama „Hybrid Gel“ technologija

Ličio polimerų akumuliatoriai

Saugos funkcijos

Patikimos saugos funkcijos apsaugo jūsų gaminius.

Laikmačio piktograma

Saugos laikmatis

Kai išmanusis telefonas arba kitas įrenginys visiškai įkraunamas, saugos laikmatis nutraukia įkrovimo procesą, kad apsaugotų nuo perkaitimo.

Termometro piktograma

Temperatūros stebėjimo sistema

Jei akumuliatoriaus temperatūra pasiekia aukščiausią lygį, elektros srovės tiekimas sustabdomas. Tai apsaugo jūsų nešiojamąjį kroviklį ir įrenginį.

Išsirinkite jūsų stilių atitinkančią spalvą

Rinkdamiesi akumuliatoriaus spalvą būkite tokie pat išrankūs, kaip ir rinkdamiesi išmaniojo telefono spalvą. Mūsų plonas ir kompaktiškas kroviklis lengvai tilps krepšyje, todėl pamiršite, kad jį turite. Rinkitės iš plataus jūsų stilių atitinkančio spalvų asortimento ir dizaino.

Raskite, kas jums tinka labiausiai

Suderinamas su daugeliu išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, taip pat ir „Xperia™“. Juo galima įkrauti „Cyber-shot™“, „Handycam®“ ir „Walkman®“. Raskite jūsų poreikius atitinkantį modelį.

Visiška laisvė

Puikiai tiks ilgai kelionei, aktyviam verslui ir keliaujant. Jis gali visiškai įkrauti išmanųjį telefoną net 6 kartus.

Papildoma galia

Pasiimkite jį vykdami į muzikos festivalį ar verslo kelionę ir įkraukite prietaisus lauke. Visiškai įkraukite išmanųjį telefoną net 4 kartus.