2016 m. rudens muzikos festivaliai

Rekomendacijos

Jei ketinate dalyvauti 2016 m. rudenį organizuojamuose festivaliuose, būtina tam tinkamai pasiruošti! Muzikos festivaliuose galima pamatyti visas mėgstamas grupes, sutikti naujų žmonių, mėgautis puikiu maistu ir įgyti nuostabių prisiminimų.

Jei norite gerai praleisti laiką muzikos festivalyje, turite būti pasiruošę! Kad jums būtų lengviau, pateiksime informacijos apie tai, ką geriausia dėvėti, ką įsidėti ir kaip tinkamai pasiruošti didžiajam renginiui.

Prieš leisdamiesi į geriausią gyvenimo savaitgalį nepamirškite perskaityti patarimų, kaip elgtis muzikos festivalyje.

Ką apsirengti

Kitaip nei per „Coachella“, „Lollapalooza“ ir kitus vasarą vykstančius festivalius, oras rudenį daug vėsesnis.

Damos, galite atrodyti puikiai, jei pasiimsite jukatą arba užsidėsite kepurėlę nuo saulės. Jei nenorite visą festivalio laiką šalti ir gailėtis savęs – palikite vasariškas palaidinukes namuose.

Kad nesušaltumėte, apsirenkite lengvą medvilninį švarkelį ir užsidėkite kepuraitę. Rekomenduojame dėvėti kelis drabužių sluoksnius, kad šokdami galėtumėte nusirengti nereikalingus drabužius ir neperkaistumėte.

Svarbiausia taisyklė, galiojanti merginoms ir vaikinams – patogūs batai. Patogūs sportiniai bateliai, tokie kaip „Vans“ arba „Converse“, bus geriausi jūsų draugai, jei ketinate šokti visą dieną ir bėgioti nuo vienos scenos prie kitos.

Ką pasiimti

Neabejojame, kad svarbiausius dalykus (bilietą / riešo dirželį, telefoną ir šiek tiek pinigų) jūs pasiėmėte, todėl paminėsime keletą kitų dalykų, kuriuos turėtumėte pasiimti vykdami į muzikos festivalį:

Kremas nuo saulės

Jei visą dieną šokate saulėkaitoje, būtinai naudokite aukšto apsaugos nuo saulės faktoriaus kremą. Tai būtina prisiminti. Jei nenaudosite apsauginio kremo, labai tikėtina, kad grįžus į darbą arba mokslus teks kentėti dėl nudegimų.

Pigūs akiniai nuo saulės

Muzikos festivalis ne vieta dėvėti mėgstamo dizainerio akinius nuo saulės. Jei planuojate šėlti minioje (net jei tik bandysite prasibrauti į minios priekį), labai tikėtina, kad jie gali nukristi ir sudužti arba tiesiog juos pamesite.

Pakartotinai naudojamas vandens butelis

Nepamirškite, kad dehidratacija yra pavojinga. Jei festivalio taisyklės leidžia, pasiimkite pakartotinai naudojamą butelį ir išsiaiškinkite, kur galima jį prisipildyti. Jūsų kūnas bus jums dėkingas.

Sanitarinis rankų valiklis / drėgnos servetėlės

Biotualetai – tuo viskas pasakyta.

Nešiojamasis kroviklis

Skelbiant „Istagram“ kiekvieną įsimintiną akimirką ir siunčiant patikusių atlikėjų nuotraukas, yra labai didelė tikimybė, kad telefonas išsikraus. Rekomenduojame turėti nešiojamą kroviklį, kuris pravers, jei netyčia atsiskirtumėte nuo draugų.

Belaidžiai garsiakalbiai

Jei muzikos festivalyje ketinate gyventi palapinėje, rekomenduojame turėti belaidžius garsiakalbius, kad vakarėlis niekada nesibaigtų. Klausykitės per kokybiškus SONY didelės raiškos „Bluetooth®“ garsiakalbius ir mėgaukitės aiškiu didelės raiškos garsu. Nustebsite, kad atkuriama muzika gali skambėti kaip gyvas garsas.

Kaip pasiruošti

Suplanuokite, kurių atlikėjų pasirodymus norite stebėti tą dieną.

Iš anksto susidarykite tvarkaraštį arba atsisiųskite į telefoną festivalio programą. Tikriausiai nepavyks išvengti susikertančių tvarkaraščių ir kai kuriuos pasirodymus teks praleisti, tačiau planuodami galėsite geriau išnaudoti laiką.

Užsirašykite draugų telefonus ant lapelio.

Prieš išvykdami nepamirškite užsirašyti visų draugų telefonų numerių ant lapelio ir įsidėkite jį į piniginę. Tada, net jei telefonas išsikrautų dienai įpusėjus, pasiskolinę telefoną lengvai paskambinsite savo draugams.

Susitarkite, kur bus susitikimo vieta.

Neišvengiama, kad festivalio metu atsiskirsite nuo savo grupės. Mobiliojo ryšio telefonai gali tinkamai neveikti, todėl susitarkite su draugais dėl vietos, kurioje susitiksite pasibaigus tam tikrai renginio daliai.

Susikurkite grojaraštį jau dabar.

Tai puikus būdas susipažinti su festivalio dalyviais. Nepamirškite pasidomėti mažiau žinomais atlikėjais, kurie taip pat dalyvaus festivalyje! Muzikos festivaliuose dažnai atrandami nauji atlikėjai.