Naudokitės visomis TV galimybėmis
Vaizdo ir garso nustatymai

Naudokitės geriausiais žiūrėjimo ir garso pojūčiais, su lengvai naudojamais vaizdo ir garso nustatymais.


Šviesumo jutiklis

Automatiškai reguliuoja šviesumo lygius jūsų ekrane, atsižvelgiant į kambario apšvietimą. Daugiau jokių tamsių vaizdų ir aiškesni vaizdai, kad žiūrėjimas būtų kuo kokybiškesnis.Norėdami nustatyti garso kokybę, nuotolinio valdymo pulte paspauskite nustatymų mygtuką (krumpliaračio piktograma) ir pasirinkite [Nustatymai]-[Vaizdas ir garsas]-[Vaizdas]-[Šviesos jutiklio] įjungimas / išjungimas.


Integruoto kambaryje garso korekcija

Naudodami pritaikytus kambario garso nustatymus, mėgaukitės įtraukiančiu garsu ir kinematografiška patirtimi, nesvarbu, kokios formos ar dydžio yra jūsų kambarys.Norėdami automatiškai reguliuoti garso kokybę, nuotolinio valdymo pulte paspauskite nustatymų mygtuką (krumpliaračio piktograma) ir pasirinkite [Nustatymai]-[Vaizdas ir garsas]-[Garsas]-[„Acoustic Auto Calibration“].


Vaizdo kokybės tinkinimas

Nustatykite geriausią vaizdo kokybę iš bet kur – „YouTube“, „Netflix“ ar HDMI išvesties. Mėgaukitės ryškiu filmų, sporto laidų, tiesioginių muzikos transliacijų ir kt., vaizdu!

Paspauskite nustatymų mygtuką (krumpliaračio piktograma) ir pasirinkite norimą nustatymą. Reguliuokite žiūrimo turinio kokybę, nuotolinio valdymo pulte paspaudę ir pasirinkę nustatymų mygtuką (krumpliaračio piktograma).


Rodykite dažnai naudojamus nustatymų elementus

Kaip pritaikyti (redaguoti ir pridėti) nustatymų mygtuką

Jei paspausite nustatymų mygtuką (krumpliaračio piktograma) ir nepasirodys [Vaizdo režimas], galite pridėti ekraną.

Nuotolinio valdymo pulte paspauskite [Krumpliaračio piktogramą], tada paspauskite mygtuką >, norėdami toliau [Redaguoti]. Spustelėkite [Redaguoti], kad būtų parodytas [Vaizdo režimas], tada įsitikinkite, kad jis pažymėtas.


Kino režimas

Žiūrėkite filmus, kaip numatė režisierius, naudodami „Kino režimą“, sukurtą su „Sony Pictures Entertainment Inc.“. Tai mūsų rekomendacija geriausiai vaizdo kokybei.

Dėl HDR (didelio dinaminio diapazono) Kino režimas suteikia ryškių spalvų net tamsioms scenoms, todėl galite mėgautis filmu taip, kaip buvo numatyta.


„Netflix calibrated mode“

Bendradarbiaujant su „Netflix“ sukurtas „Bravia“ išskirtinis „Netflix calibrated mode“ leidžia pasimėgauti vaizdo kokybe kaip numatyta filmų kūrėjų. Įsipatoginę namuose pasijuskite tarsi būdami kine.

Netflix Calibrated Mode

1. Prisijunkite prie „Netflix“

2. Žiūrėdami nuotolinio valdymo pulte paspauskite nustatymų mygtuką (krumpliaračio piktograma)

3. Nustatymų mygtuko „Vaizdo nustatymai“ įjunkite „Netflix calibrated mode“.


Tinkinkite garso kokybę, kaip jums patinka

Mėgaukitės keisdami garso kokybę kaip norite pagal tai, ką žiūrite – filmus, sporto laidas ar tiesiogines muzikos transliacijas.

Norėdami reguliuoti turinio garso kokybę, nuotolinio valdymo pulte paspauskite nustatymų mygtuką (krumpliaračio piktograma), kad jį pasirinktumėte.

Paspauskite [Garso režimas] ir pasirinkite norimą nustatymą.


„Voice zoom“

* Nėra X80J serijos įrenginiuose

Kad aiškiau girdėtumėte dialogus, BRAVIA funkcija „Voice Zoom“ padės pakoreguoti garsumą taip, kaip jums patinka.

Daugiau jokių pastangų bandant išgirsti mėgstamo filmo balsus ar šnabždesius. Sustiprinkite balsus, kai žiūrite įtemptus sporto žaidimus ir turite išgirsti komentarus, bet vis dar norite mėgautis erdviniais pojūčiais.Norėdami nustatyti „Voice Zoom“, ant nuotolinio valdymo pulto paspauskite nustatymų mygtuką (krumpliaračio piktograma), kad jį nustatytumėte. Pasirinkite [Nustatymai]-[Vaizdas ir garsas]-[Garsas]-[Garso tinkinimas]-[„Voice zoom“] ir reguliuokite nuo didžiausio iki mažiausio, kaip jums patinka.