Prie sienos tvirtinamas laikiklis SU-WL850 vaizdai
Prie sienos tvirtinamas laikiklis SU-WL850 vaizdai

Funkcijos

Dera jūsų kambaryje

Išnaudokite gyvenamąją erdvę. Naudojant šį prie sienos tvirtinamą laikiklį televizorius nuostabiai dera prie bet kokio kambario interjero ir atrodo kaip meno kūrinys.

Geriau matomas vaizdas, lengvesnė prieiga ir pasukimo funkcija

Naudodami laikiklį pasukite prie sienos pritvirtintą televizorių iki 20° kampu. Taip galite greitai koreguoti televizoriaus kampą, kad geriau matytumėte vaizdą ir lengvai pasiektumėte jungtis.

Tinka statyti šalia sienos

Nors ir turi sukiojimo funkciją, šis laikiklis pakankamai plonas, kad televizorių galėtumėte montuoti vos per 11 mm nuo sienos.  

Vertikaliai tiesus, kadangi naudojamas magnetinis fiksatorius

Sumontuokite televizorių lygiagrečiai sienai. Sumontavus televizorių arti sienos, kad būtų patogiau žiūrėti, magnetinis fiksatorius užtikrina, kad viršutinė televizoriaus dalis nenulinks į priekį.

Specifikacijos

Naudodami šį kokybišką prie sienos tvirtinamą laikiklį, saugiai pakabinkite televizorių arti sienos. Sukinėkite televizorių bet kuria kryptimi, kad geriau matytumėte vaizdą ir lengvai pasiektumėte jungtis.
  • Pasisuka iki 20°

  • Pakabinkite televizorių 11 mm nuo sienos

  • Patogi prieiga prie ant sienos tvirtinamų jungčių

  • Saugus ir nesudėtingas tvirtinimas

Sužinokite daugiau apie energiją taupančias funkcijas ir mūsų įsipareigojimą aplinkai siekiant tvaresnės ateities Apsilankykite mūsų eko svetainėje

Apžvalgos

Vartotojai sako