WF-SP800N

Ausinės sunkioms treniruotėms

WF-SP800N belaidės sportinės ausinės pasižymi ilgai veikiančia baterija, atsparumu vandeniui ir prakaitui bei sodriu garsu su skaitmeniniu triukšmo slopinimu, todėl jos nepaves net ir intensyviai sportuojant.

VISIŠKAI BELAIDĖS

Bevielės triukšmą slopinančios sportinės WF-SP800N ausinės

WF-SP800N
Bevielės triukšmą slopinančios sportinės WF-SP800N ausinės nuotrauka

bluewhiteblack

RMK

€ 200,00

(įsk. PVM)
Apžvelkite WF-SP800N ausines
Sukurtos aktyviam gyvenimo būdui

Šios vandeniui atsparios ausinės atitinka IP55 standartą, todėl puikiai atlaikys vandens purslus, prakaitą, dulkes ir jūsų treniruotes. Be to, po treniruočių jas galite išplauti.

Galimybė rinktis spalvas priklauso nuo regiono.

18 val. baterijos logotipas
Baterijos laikas: 9 val. (ausinės) + 9 val. (įkr. dėklas), greitas įkrovimas

Visiškai įkrautos ausinės veikia 9 val., o patogus įkrovimo dėklas suteikia dar 9 val. Iš viso – iki 18 val. klausymosi be triukšmo. Išjungus triukšmo slopinimo funkciją, naudojimo laikas dar ilgesnis – visiškai įkrautos ausinės veikia 13 val., įkrovimo dėklas suteikia dar 13 val., ir tai iš viso sudaro iki 26 val. klausymosi laiko. Jeigu skubate, pasinaudoję 10 minučių greitu įkrovimu galėsite iki 60 minučių leisti muziką įjungę triukšmo slopinimo funkciją.

IP55 logotipas
Atsparios vandeniui ir dulkėms

IP55 atsparumo vandeniui ir dulkėms standartą atitinkančias WF-SP800N ausines galima plauti, todėl jos puikiai tinka aktyviam gyvenimo būdui ir veiklai lauke.

Patogiai tinkančios ausinių pagalvėlės
Laikosi tvirtai

Dėl paminkštinto lanko formos laikiklio ir trimačio lenkto dizaino ausinės saugiai ir patogiai laikosi ausyse. Todėl kai jūs judate, ausinės nejuda.

Iliustracija, kurioje vaizduojama patikimas „Bluetooth“ ryšys

(A) ANKSČIAU: relinis BT perdavimas iš K į D.
(B) DABAR: BT perdavimas tuo pačiu metu į K/D

Stabilus, patikimas „Bluetooth®“ ryšys

„Bluetooth“ lustas tuo pačiu metu perduoda garsą į kairę ir dešinę ausis, o optimizuoto dizaino antena užtikrina stabilų ryšį ir puikią klausymosi patirtį. Ausinės pasižymi mažu garso gaišties laiku, kad galėtumėte maloniai žiūrėti vaizdo įrašus.

Išsirinkite tinkamą dydį

2 ausų atramų dydžiai, kad tvirtai laikytųsi treniruočių metu, ir 5 ilgų hibridinės silikoninės gumos ausų antgalių dydžiai, todėl rasite savo ausims tinkamas ausines ir galėsite maksimaliai pagerinti garso kokybę bei sumažinti aplinkos triukšmą.

Paveikslėlyje pavaizduotos dviejų dydžių ausų atramos ir penkių dydžių hibridinės silikoninės gumos ausų antgaliai
Nešiojamos, apsaugotos ir galingos

Kompaktiškas krovimo dėklas ne tik apsaugo WF-SP800N ausines, bet ir leidžia įkrauti keliaujant. Dėklas leidžia vieną kartą visiškai įkrauti ausines, todėl galėsite 18 valandų mėgautis muzika, įjungę triukšmo slopinimą, ir iki 26 valandų, išjungę. Taip pat galima sparčiojo įkrovimo funkcija. 

Pasiekite daugiau su EXTRA BASS™

Sustiprinkite žemuosius dažnius ir pasiekite daugiau. EXTRA BASS perteikia galingą žemų dažnių garsą ir skatina judėti pirmyn.

„Sony | Headphones Connect“ logotipas
Norite daugiau žemų dažnių?

Nesvarbu, kiek žemų dažnių norite, programa „Sony“ | „Headphones Connect“ leidžia vienodintuvu koreguoti garso lygį pagal jūsų klausomą muziką.

Jokių trukdžių su skaitmeniniu triukšmo slopinimu

Kai norėsite, kad jūsų ypatingas grojaraštis padėtų treniruotis, triukšmo slopinimas užblokuos trukdžius, pavyzdžiui, garsus treniruoklių salėje ar gatvėje. Liekate tik jūs ir ritmas.

Likite budrūs naudodami aplinkos garso režimą

Aplinkos garso režimas neleidžia atitrūkti nuo realybės, kol judate. Girdima ir muzika, ir aplinkos garsai, todėl klausykitės mėgstamų įrašų kartu girdėdami drauge sportuojantį bičiulį, arba išlikite budrūs bėgiodami lauke.

Adaptyvusis garso valdymas automatiškai prisitaiko prie jūsų veiklos ir aplinkos

Adaptyvusis garso valdymas – tai išmani funkcija, automatiškai nustatanti, ką jūs veikiate – bėgate, einate, stovite ar keliaujate. Tada ji pakoreguoja garso nustatymus, kad jie atitiktų jūsų aplinką. Nustatymus galite tinkinti ir patys naudodami programą „Sony“ | „Headphones Connect“, kuri netgi gali įsiminti jūsų mėgstamas vietas, pvz., sporto salę ar parką.

Paaiškinimas apie adaptyvųjį garso valdymą
Greitas dėmesio atkreipimas – kalbėkite palietę

Jei uždėsite pirštą ant ausinės, sumažinsite garsumą ir įleisite aplinkos garsą. Taip galėsite iš karto kalbėtis nenusiimdami ausinių.

Lietimo valdiklio piktograma
Valdikliai veikia vos juos palietus

Norėdami leisti, sustabdyti ar praleisti įrašus bei reguliuoti garsumą, naudokite intuityvių lietimo valdiklių nustatymus. Lietimo valdiklius galite lengvai tinkinti, nes programa „Sony“ | „Headphones Connect“ leidžia priskirti papildomas funkcijas.

Integruotų „Google Assistant“ ir „Alexa“ logotipai
Tapkite išmanesni naudodami pagalbą balsu – „Google Assistant“, „Amazon Alexa“ ir „Siri“

Organizuokite dienotvarkę tiesiog užduodami klausimą savo asistentui. Mėgaukitės pramogomis, gaukite informacijos, klausykitės muzikos ir pranešimų, nustatykite priminimus ir t. t.

Laisvų rankų įrangos piktograma
Laisvų rankų skambučiai su aiškesniu garsu

WF-SP800N užtikrina aukštos kokybės garsą laisvų rankų skambučiuose, kuriuos galite priimti naudodamiesi viena iš ausinių arba abiem. Taip galite kaitalioti jų įkrovimą arba aiškiau girdėti skambučius triukšmingoje aplinkoje.

Sparčiojo susiejimo logotipas

WI-1000XM2 palaiko patogią „Google“ sparčiojo susiejimo funkciją. Ją naudodami lengvai rasite WI-1000XM2 ausines pagal garso signalą arba galite patikrinti žinomą jų buvimo vietą telefone „Google“ programėlėje „Find My Device“.

Galimybė rinktis spalvas priklauso nuo regiono.

Sertifikuotos ausinės individualiems potyriams

Su „360 Reality Audio“ sertifikuotomis ausinėmis ir „Sony | Headphones Connect“ optimizuokite klausymosi patirtį išanalizavę ausies formą ir mėgaukitės geriausiais betarpiškais muzikos potyriais.

Artist_connection
Klausykitės demonstraciniame grotuve atsisiuntę programą „Artist Connection“

Techniniai duomenys ir funkcijos

Naudodami visiškai belaides triukšmą slopinančias sportines WF-SP800N ausines galėsite susikoncentruoti tik į savo tikslus. Jos pasižymi IP55 standartą atitinkančiu atsparumu vandeniui ir prakaitui, ilgu baterijos naudojimo laiku, stabiliu „Bluetooth®“ ryšiu ir giliu, galingu EXTRA BASS™ garsu.
  • Visiškai belaidis dizainas su stabiliu BLUETOOTH® belaidžiu ryšiu

  • IP55 standartas leidžia ausines naudoti lauke ir plauti

  • Iki 18 val. veikianti baterija su įkrovimo dėklu

  • EXTRA BASS™ – sodrus garsas

  • Skaitmeninis triukšmo slopinimas suteikia galimybę klausytis be trukdžių

Pagrindinis įrenginys
6 mm (kupolo tipo)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apdovanojimai

Apdovanojimai