WF-SP700N

Muzika, kuri jus ves pirmyn

Su visiškai belaidėmis ausinėmis WF-SP700N treniruokitės dar intensyviau. Triukšmo slopinimo technologija blokuoja trukdžius, kad išlaikytumėte dėmesį, o aplinkos garso režimas leidžia mėgautis muzika ir girdėti aplinką. 

VISIŠKAI BELAIDĖS

Bevielės triukšmą slopinančios sportinės WF-SP700N ausinės

WF-SP700N
Bevielės triukšmą slopinančios sportinės WF-SP700N ausinės nuotrauka

pinkyellowwhiteblack

RMK

€ 202,00

(įsk. PVM)
Treniruokitės stilingai

Siūlomi keturi nauji atspalviai – išsirinkite jūsų stilių atitinkančią spalvą. Visiškai belaidės ausinės WF-SP700N mėgstamiausių įrašų leidžia klausytis naudojant „Bluetooth®“ ir NFC ryšį, todėl laidai nekliudys.

Pasinerkite, tačiau likite budrūs
WF-SP700N su skaitmeniniu triukšmo slopinimu ir aplinkos garso režimu
Jokių trukdžių su skaitmeniniu triukšmo slopinimu

Kai norėsite, kad jūsų ypatingas grojaraštis padėtų treniruotis, triukšmo slopinimas užblokuos trukdžius, pavyzdžiui, garsus treniruoklių salėje ar gatvėje. Liekate tik jūs ir ritmas.

Likite budrūs naudodami aplinkos garso režimą

Kol judate, aplinkos garso režimas neleidžia jums atitrūkti nuo realybės. Girdima tiek muzika, tiek aplinkos garsai, todėl klausykitės mėgstamų įrašų kartu girdėdami, ką sako drauge sportuojantis bičiulis, arba išlikite budrūs, kai bėgiojate lauke.

Sukurta judėti

Šios ausinės patogios ir tvirtai laikosi vietoje, todėl atlaikys viską.

WF-SP700NPX4 atsparumo prakaitui klasė
Taip – muzikai, ne – prakaitui

Dėl apsauginės medžiagos purslai ir prakaitas nesugadins šių IPX4 klasės ausinių – jūsų treniruotės taip pat.

WF-SP700N laikosi tvirtai ir patogiai
Judate jūs, o ne jūsų ausinės

Šie ausų kištukai buvo išbandyti tikrose treniruotėse, jie gerai priglunda prie ausų, galima rinktis iš keturių dydžių. Be to, silikoninis laikiklis juos patogiai prilaiko vietoje.

EXTRA BASS logotipas
Galingesni žemieji tonai su EXTRA BASS™

Sustiprinkite žemuosius dažnius ir pasiekite daugiau. EXTRA BASS™ perteikia galingą žemėjųažnių garsą ir skatina judėti pirmyn.

WF-SP700N programa „Sony | Headphones Connect“
Tobuli nustatymai dviem mygtuko paspaudimais

Pasirinkite mėgstamus garso nustatymus, naudodami programos „Sony | Headphones Connect“ sparčiųjų garso nustatymų funkciją, o vėliau galėsite šiuos nustatymus pasirinkti du kartus bakstelėdami mygtuką kairėje.

Skambinimas laisvomis rankomis

Naudodamiesi galimybe patogiai skambinti laisvomis rankomis galėsite laisvai susikalbėti. Palikite telefoną vietoje ir spustelėję tiesiog kalbėkite.

Visiškai belaidės ausinės su skambinimo laisvomis rankomis mygtuku
Saugios ir galingos

Visiškai įkrautos ausinės gali atkurti muziką iki 3 val. Kompaktiškas įkrovimo dėklas ne tik apsaugo ausines, bet ir turi energijos dar dviem 3 val. trukmės įkrovoms, todėl ausines galite įkrauti nebūdami namie. Visas muzikos atkūrimo laikas gali siekti iki 9 val., todėl galite klausytis visą dieną. 

Būkite sumanesni, naudodamiesi balso asistentu

Organizuokite dienotvarkę tiesiog kalbėdami su savo asistentu1. Mėgaukitės pramogomis, susisiekite su draugais, gaukite informacijos, klausykitės muzikos ir pranešimų, nustatykite priminimus ir dar daugiau2.

Integruotų „Google Assistant“ ir „Alexa“ logotipai
WF-SP700N garso problemų sprendimas

Jei garsas išsijungia arba jei iš dešinės ausinės nesklinda joks garsas, spustelėkite toliau pateiktą nuorodą, kad išspręstumėte su garsu susijusią problemą.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Su visiškai belaidėmis ausinėmis SP700N treniruokitės maksimaliu intensyvumu. Naudodami triukšmo slopinimo technologiją, galite blokuoti blaškančius garsus, kad susikauptumėte, arba pasirinkite aplinkos garso režimą, jei norite klausytis mėgstamų įrašų ir vis tiek girdėti aplinkos garsus.
  • Skaitmeninis triukšmo slopinimas suteikia galimybę klausytis be trukdžių

  • Visiškai belaidės su „Bluetooth®“ transliacijos funkcija

  • Gerai priglundančios ausinės tvirtai ir patogiai laikosi ausyse

  • Aplinkos garso režimu galite girdėti svarbius aplinkos garsus

  • Lengva skambinti be rankų, spustelint mygtuką

Pagrindinis įrenginys
6 mm (kupolo tipo)
S-Master HX
Ne
DSEE HX
Ne
Dažnio atsakas („Bluetooth®“ ryšys)
Nuo 20 Hz iki 20 000 Hz (44,1 kHz diskretizavimas)
Pasyvus veikimas
Ne
NFC
Taip (dėklas)

Kas sudaro komplektą

Įkrovimo dėklas (1), Lenktas laikiklis (M / L), Hibridiniai ilgi ausų kištukai (SS / S / M / L), USB mikrojungties laidas

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka