BELAIDĖS TRIUKŠMĄ SLOPINANČIOS AUSINĖS „WF-1000XM4“

Visi techniniai duomenys ir funkcijos

WF-1000XM4

RMK

€ 280,00

(įsk. PVM)

Dydis ir svoris

Svoris
Maždaug 41 g

Bendrosios funkcijos

Ausinių tipas
„Truly Wireless“
Pagrindinis įrenginys
6 mm
Magnetas
Didelės galios neodimio magnetai
Dažnio atsakas („Bluetooth®“ ryšys)
Nuo 20 Hz iki 20 000 Hz (44,1 kHz diskretizavimas) / nuo 20 Hz iki 40 000 Hz (LDAC 96 kHz diskretizavimas, 990 kbps)
Atsparus vandeniui
Taip (IPX4)
Skaitmeninio garso sustiprinimo modulis (DSEE) „Extreme“
Taip

Maitinimo elementas

Įkrovimo laikas
Maždaug 1,5 val.
Akumuliatoriaus veikimo trukmė (nepertraukiamas muzikos atkūrimas)
Maks. 8 val. (triukšmo slopinimas įjungtas), maks. 12 val. (triukšmo slopinimas išjungtas)
BATERIJOS NAUDOJIMO LAIKAS (NEPERTRAUKIAMO RYŠIO LAIKAS)
Maks. 5,5 val. (triukšmo slopinimas įjungtas), maks. 6,0 val. (triukšmo slopinimas išjungtas)

„Bluetooth®“ specifikacija

„Bluetooth®“ versija
5.2 specifikacijos versijos BLUETOOTH
Profilis
A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Palaikomi garso formatai
SBC, AAC, LDAC
Palaikoma turinio apsauga
SCMS-T

Triukšmo slopinimas

Aplinkos garso režimas
Taip
Trumpas dėmesio atkreipimas
Taip

Spalvų parinktys

silverblack

Kas sudaro komplektą

  • USB laidas: „USB Type-C®“ laidas (iš USB-A į USB C®)
Placeholder

Funkcijos

Moteris virtuvėje su WF-1000XM4 ausinėmis

Geriausia rinkoje triukšmo slopinimo technologija – dabar dar geresnė

Visos WF-1000XM4 ausinės buvo perkurtos nuo pat pradžių. Kaip ir mūsų naujasis integruotas procesorius V1, specialiai sukurtas „Sony“, kuris slopina dar daugiau triukšmo, naujas našesnis tvarkyklės blokas, triukšmui jautrūs mikrofonai ir inovatyvūs stabiliau besilaikantys triukšmo izoliavimo ausinių antgaliai.

Grandinės plokštė su integruotu procesoriumi V1

Integruotas procesorius V1

Specialiai „Sony“ sukurtas naujas integruotas procesorius V1 mūsų pripažįstamo QN1e lusto triukšmo slopinimo veikimą daro dar našesnį. Geriau veikiantis triukšmo slopinimas ir „Bluetooth“ („System on Chip“) technologija suteikia aukščiausio pramonės lygio triukšmo slopinimą, naudojantį dar mažiau energijos.

Dviejų triukšmui jautrių mikrofonų vaizdas

Didelis našumas dėl dviejų triukšmo jutiklių mikrofonų

Kiekvienai ausiai skirti ausinių paviršiuje esantys du triukšmui jautrūs mikrofonai (vienas klausosi pirmyn, o kitas – atgal) užfiksuoja daugiau jūsų aplinkos garsų, nesvarbu, ar tai būtų skrydžio metu lėktuve girdimi garsai, miesto triukšmas, ar biuro klegesys.

Dalimis išskleistų WF-1000XM4 ausinių vaizdas, kuriame parodytas naujas viduje esantis 6 mm tvarkyklės blokas

Naujas 6 mm tvarkyklės blokas 

Naujai sukurtas 6 mm tvarkyklės blokas, turi 20 proc. daugiau magnetų ir itin suderinamą diafragmą, todėl našumas atkuriant žemus dažnius yra didesnis. Be to, jis pagerina triukšmo slopinimą, sukurdamas itin tikslų žemų dažnių diapazono slopinimo signalą.

Du EP-NI1000M triukšmo izoliavimo ausinių antgaliai, vienas iš kurių išskleistas dalimis, parodant ekologišką vidaus sudėtį

Triukšmo izoliavimo ausinių antgaliai

Naujai sukurti triukšmo izoliacijos ausinių antgaliai pagaminti iš unikalios poliuterano putų medžiagos. Ši minkšta ir elastinga medžiaga padidina kontaktinį paviršių tarp ausinių antgalio ir ausies kanalo, panaikina tarpus, izoliuoja garsą ir sumažina triukšmą. Be to, ji pagerina sukibimą su ausies kanalu, todėl WF-1000XM4 ausinės laikosi stabiliau, o jas naudoti yra lengviau.

Moteris, bėgiojanti lauke su WF-1000XM4 ausinėmis

Vėjo keliamo triukšmo sumažinimas

Net vėjuotomis dienomis galite visiškai įsitraukti į garsą. Automatinis vėjo triukšmo sumažinimo režimas aptinka, ar šiuo metu yra vėjuota ir automatiškai prislopina vėją.

Vyras, laukiantis ant suolelio stotelėje su WF-1000XM4 ausinėmis

Girdėkite daugiau aplinkos garsų

Veikdamos aplinkos garso režimu WF-1000XM4 ausinės užfiksuoja kaip niekada daug aplinkinio garso, vadinasi, jūsų klausymosi patirtis yra daug natūralesnė ir neatitrūkstate nuo aplinkos.

Padidintas WF-1000XM4 ausinių vaizdas, kuriame pateikiami vidaus komponentai

Išskirtinė garso kokybė

Dabar WF-1000XM4 palaiko didelės raiškos garsą belaidžiu ryšiu . Dėl specialiai sukurtų 6 mm tvarkyklių, jos atkuria dinamišką garsą, nors yra mažos, o itin suderinama diafragma atkuria plataus diapazono žemuosius garsus. Integruotas procesorius V1 taip pat išplečia garso kokybę ir sumažina iškraipymus, pagerina LDAC kodeko ir „DSEE Extreme“ veikimą.

„Hi-Res Audio Wireless“ logotipas

Mėgaukitės didelės raiškos garsu be laidų

WF-1000XM4 palaiko didelės raiškos garsą belaidžiu ryšiu dėl LDAC – pramonei pritaikytos garso kodavimo technologijos. Naudojant LDAC perduodama maždaug 3 k. daugiau duomenų (kai maks. perdavimo greitis 990 kbps), nei naudojant įprastą „Bluetooth®“ garso perdavimo technologiją, todėl galite mėgautis išskirtinės kokybės didelės raiškos garso turiniu, tarsi klausytumėtės laidiniu ryšiu.

„DSEE Extreme“ logotipas

Visų jūsų suglaudintų failų atkūrimas realiuoju laiku

Naudodamas „Edge-AI“ dirbtinį intelektą, skaitmeninio garso sustiprinimo modulis „DSEE Extreme™“ realiuoju laiku konvertuoja suglaudintus muzikos failus. Dinamiškai atpažindamas instrumentuotę, muzikos žanrus ir atskirus kūrinio elementus (pvz., vokalą) jis atkuria glaudinant prarastą plataus diapazono garsą, todėl klausymo pojūčiai yra geresni ir visapusiškesni.

Besikalbantys vyras ir moteris – vyras su WF-1000XM4 ausinėmis

Dar išmanesnė klausymo patirtis

Kai pradedate su kuo nors kalbėtis, „Speak-to-Chat“ automatiškai sustabdo muziką ir įleidžia aplinkos garsą – tai patogu, kai nenorite nusiimti ausinių arba jūsų rankos yra užimtos. Pokalbiui pasibaigus, muzika vėl pradedama leisti automatiškai. „Speak-to-Chat“ atpažįsta jūsų balsą ir į jį reaguoja. Ši tikslaus balso aptikimo technologija pagrįsta funkcija naudoja keturis mikrofonus ir jutiklius su pažangia signalų apdorojimo technologija.

Vyras autobuse naktį su WF-1000XM4 ausinėmis

Adaptyvusis garso valdymas automatiškai prisitaiko prie jūsų situacijos

Adaptyvusis garso valdymas yra išmani funkcija, jaučianti, kur jūs esate ir ką darote – pvz., keliaujate, vaikštote ar laukiate. Pagal tai ji koreguoja aplinkos garso nustatymus, kad užtikrintų kuo geresnę klausimosi patirtį.

Palydovinio navigatoriaus stiliaus gatvės žemėlapis, kuriame rodomos lankytinos vietos

Ausinės, kurios išmoksta jus pažinti

Galite atsisakyti, kad adaptyvusis garso valdymas išmoktų atpažinti jūsų dažnai lankomas vietas, pvz., biurą, sporto salę ar mėgstamiausią kavinę, ir pritaikytų garsą pagal situaciją. 

Moteris su WF-1000XM4 ausinėmis, sėdinti prie rašomojo stalo, dalyvaujanti vaizdo skambutyje per nešiojamąjį kompiuterį

Aukščiausios kokybės skambučiai

Tikslaus balso parinkimo technologija naudoja spindulius formuojančius mikrofonus ir kaulų laidumo jutiklį, kad WF-1000XM4 ausinės aiškiau ir tiksliau parinktų jūsų balsą vykdant skambučius laisvų rankų režimu – namie, kavinėje arba bet kur, kur esate. Be to, triukšmo slopinimo funkcija leidžia net triukšmingose situacijose aiškiau girdėti asmenį, esantį kitame skambučio linijos gale.

Asmens su ausinėmis WF-1000XM4 iliustracija, kurioje vaizduojama, kaip veikia mikrofonai su spindulio formavimo technologija

Spindulius formuojantys mikrofonai

Spindulius kuriantys mikrofonai sukalibruoti tik rinkti tik iš jūsų burnos sklindančius garsus. Turėdami geresnį signalo ir triukšmo santykį jie užfiksuos kiekvieną žodį, net kai aplink jus labai daug triukšmo.

Asmens su WF-1000XM4 ausinėmis iliustracija, kurioje parodyta, kaip kaulų laidumo jutiklis aptinka kalbos vibracijas

Kaulų laidumo jutiklis

Kaulų laidumo jutiklis tiesiog renka vibracijas iš jūsų balso – jis neregistruoja aplinkos garso, bet kalbą skambučių metu padaro dar aiškesnę.

Vyras su WF-1000XM4 ausinėmis, kalbantis išmaniuoju telefonu, nelaikydamas jo rankose

Valdykite balsu

Laisvų rankų funkcijos pagalba. Įjunkite norimą balso asistentą tik tarę „OK Google“ arba „Alexa“. Mėgaukitės pramogomis, susisiekite su draugais, gaukite informacijos, klausykitės muzikos ir pranešimų, nusistatykite priminimus ir dar daugiau. Balsu galite net valdyti ausinių funkcijas, pvz., triukšmo slopinimo.

Sparčiojo susiejimo logotipas

Suraskite savo ausines, naudodami sparčiojo susiejimo funkciją

WF-1000XM4 ausinės palaiko naudingą „Google“ naują sparčiojo susiejimo funkciją. Vienu palietimu WF-1000XM4 suteikia galimybę greitai, be pastangų „Bluetooth“ ryšiu susieti jas su „Android“ įrenginiais. Galite lengvai nustatyti, kur palikote ausines į jas paskambinę arba patikrinę paskutinę žinomą jų vietą išmaniajame telefone. Netgi gausite pranešimą, kai liks nedaug ausinių baterijos įkrovos, kad žinotumėte, kada jas įkrauti.

Nešiojamojo kompiuterio, skleidžiančio belaidžio ryšio signalus, iliustracija

Lengvas susiejimas su kompiuteriu

Naudojant funkciją „Swift Pair“ galima greitai ir lengvai susieti WF-1000XM4 ausines su nešiojamuoju, staliniu ar planšetiniu kompiuteriu, kuriame veikia „Windows 10“. Pasirinkus susiejimo režimą netoliese esančiuose įrenginiuose, kuriuose veikia „Windows 10“, pasirodo iššokančios susiejimo instrukcijos.

WF-1000XM4 ausinės ausyje iliustracija, kurioje vaizduojamas jos ergonomiškas dizainas

Geresnis prisitaikymas dėl ergonominio paviršiaus dizaino

Nuo pirmųjų pasaulyje į ausį kišamų ausinių pristatymo 1982 metais (MDR-E252), ištyrėme didžiulius visame pasaulyje surinktus kiekius duomenų, susijusių su ausų forma. WF-1000XM4 ausinės yra tyrimų, apjungiančių ausies angą atitinkančią formą ir naują ergonomiško paviršiaus dizainą stabilesniam laikymuisi ausyje, rezultatas.

Vaizdas, kuriame parodyta programos „Sony“ | „Headphones Connect“ naudotojo sąsaja

Naudodami programą raskite tobuliausią dydį

Raskite tinkamus savo ausims, naudodami programą „Sony“ | „Headphones Connect“. Ji pateiks paprastus matavimus, padėsiančius rasti idealaus dydžio triukšmo izoliavimo ausinių antgalius maksimaliai garso kokybei ir minimaliam išorės triukšmui.

Moteris su WF-1000XM4 ausinėmis, žiūrinti išmaniojo telefono turinį

Puikiai tinka žiūrėti TV serialus, filmus ir ne tik

Žiūrite vaizdo įrašus savo išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje? Patobulintas belaidis WF-1000XM4 ryšys ekrane rodomą vaizdą tiksliai sinchronizuoja su garsu ausinėse, kad žiūrėti vaizdo įrašus būtų dar patogiau.

Iliustracija, kurioje palyginamas BT perdavimas į kairiąją ir dešiniąją WF-1000X ausinę pakaitomis su BT perdavimu į abi WF-1000XM4 ausines vienu metu

Aiškesnis, stabilesnis „Bluetooth“ signalas

Perdavimo algoritmo optimizavimas su integruotu procesoriumi V1 užmezga stabilesnį ryšį, dėl kurio tikimybė praleisti garsą sumažėja net aplinkoje, kurioje yra daug trukdžių. Dėl jo galima beveik be delsos, naudojant kaip niekad stiprų signalą, garsą perduoti į abi ausis vienu metu. (A) BT garso perdavimas į kairiąją ir dešiniąją WF-1000X BT ausinę pakaitomis (B) BT garso perdavimas į kairiąją ir dešiniąją WF-1000XM4 ausinę vienu metu

Bėgiojantis vyras su WF-1000XM4 ausinėmis

Atsparios vandeniui, tinka naudoti kasdien

Jos turi IPX4 atsparumo vandeniui įvertinimą, tad jokie vandens purslai ir prakaitas šių ausinių nesustabdys ir jūs galėsite toliau judėti su muzika.

Iliustracija, kurioje rodomas skirtingas atkūrimo laikas, priklausomai nuo įkrovimo trukmės

Klausykitės visą dieną, įkraukite per kelias minutes

Įkrovę ausinėmis galite mėgautis visą darbo dieną – 8 val., o kitas 16 val. laikyti jas dėkle. Vadinasi, kiekvieną kartą, kai išeinate iš namų, turite net 24 klausymosi valandas. Skubate? Greitas, tik 5 minučių, įkrovimas suteiks jums iki 60 minučių leidimo laiko, o programa „Sony“ | „Headphones Connect“ netgi praneš, kai įkrovimo dėklo įkrova pasidarys mažesnė nei 30 %.

Objektai ant rašomojo stalo, įskaitant WF-1000XM4 įkrovimo dėklą ant belaidžio įkrovimo dėklo.

Naudojant „Qi“ technologiją lengva įkrauti belaidžiu ryšiu

Nereikia laidų, WF-1000XM4 su „Qi“ technologija galima įkrauti belaidžiu ryšiu. Įkrauti ausines ir įkrovimo dėklą galite netgi išmaniuoju telefonu su „Qi“ technologija, pvz., naujausiu „Xperia“ modeliu su baterijos bendrinimo funkcija.

Juodų WF-1000XM4 ausinių vaizdas iš priekio

Viskas valdoma pirštais

WF-1000XM4 ausinės valdomos intuityviai liečiant, pvz., palietus kairiąją triukšmo slopinimo režimas pakeičiamas į aplinkos garso, ilgai palaikius įjungiamas greitas dėmesio sutelkimas, o dukart palietus dešiniąją – pereinama prie kito įrašo. Be to, su programa „Headphones Connect“, galite kiekvienai ausinei priskirti savo funkcijas.

Iliustracija, kurioje vaizduojamas asmuo, išiimantis ausinių pagalvėlę iš ausies, kad sustabdytų atkūrimą

Greitas pristabdymas ir leidimas

Tiesiog ištraukite ausines iš ausų ir muzika liausis – atstumo jutiklis žino, kai esate įsidėję vieną ar abi ausines. Dar kartą įkiškite ausines ir muzika vėl suskambės.

Moteris ant sofos su WF-1000XM4 ausinėmis, žiūrinti į savo išmanųjį telefoną

Kaip jums patinka klausytis?

Programoje „Sony“ | „Headphones Connect“ esanti aplinkos garso valdymo funkcija leis reguliuoti foninio garso stiprumą ir suteiks galimybę girdėti vien žmonių balsus. Vienodintuvu garsumo lygį galėsite sureguliuoti pagal savo muziką.

WF-1000XM4 ausinės ir juodas įkrovimo dėklas šalia balto įkrovimo dėklo

Pasirinkite spalvą

Galite rinktis iš juodų arba sidabrinių WF-1000XM4 ausinių.

Ranka, laikanti atvirą dėklą, kurio viduje matomos WF-1000XM4 ausinės

Mažos, nereikia kompromisų

Iš naujo perkūrėme vidinį išdėstymą, kad 10 % sumažintumėte WF-1000XM4 ausines, palyginti su ankstesne kartos, nesileisdami į kompromisą dėl garso kokybės arba baterijos veikimo laiko. Jos sveria tik 7,3 g, todėl yra pakankamai lengvos nešioti visą dieną. Įkrovimo dėklas taip pat 40 % mažesnis, tačiau suteikia 16 valandų įkrovos keliaujant.

WF-1000XM4 pakuotės iš įvairių tvarių pakavimo medžiagų vaizdas

Geriau tinka aplinkai

WF-1000XM4 pakuotėje nėra plastiko, ji sukurta pagal mažo toksiškumo principus ir filosofiją „Pagaminta, kad būtų galima perdirbti“, kuri laidžia būti socialiai atsakingesniais. 99 % pakuotės (išskyrus etiketes) pagaminta iš popieriaus, naudojant perdirbtas, tvarias medžiagas, sukurtas specialiai „Sony“.

Dvi WF-1000XM4 ausinės su įkrovimo dėklu, 3 dydžių triukšmo izoliavimo ausinių antgaliais ir USB-C įkrovimo laidu.

Kas dėžėje?

Atidarykite savo WF-1000XM4 ausinių pakuotę, kur rasite 3 dydžių triukšmo izoliavimo ausinių antgalius ir USB-C įkrovimo laidą.

„360 Reality Audio“ logotipas juodame fone

Toks įtraukiantis. Toks tikras.

Visiškai į garsą panardinanti aplinka. Tikroviška tarsi būnant tikrame koncerte arba šalia atlikėjo įrašų studijoje. Muzika dar niekada nebuvo tokia įtraukianti ir gyva, kaip su „360 Reality Audio“. Šios ausinės leidžia mėgautis „360 Reality Audio“.

Vyras ant sofos svetainėje klausosi garso per ausines naudodamas belaidį siųstuvą

360 erdvinio garso personalizavimo programėlė

Su programėle „Sony | 360 Spatial Sound Personalizer“ galėsite mėgautis optimaliu garsu. Susiejus ausines su BRAVIA XR televizoriais, programėlė užfiksuoja ir analizuoja jūsų ausies formą, leisdama ausinėms sukurti asmeninį erdvinį garso lauką.

Ant spintelės pastatytas belaidis siųstuvas WLA-NS7 su ausinėmis, prijungtomis prie ant sienos sumontuoto „BRAVIA“ televizoriaus

„Dolby Atmos“ teikiami potyriai

Prijungus „Sony“ belaidį siųstuvą WLA-NS7 prie BRAVIA XR televizoriaus, fantominių garsiakalbių skleidžiamas garsas ausinėse paskirstomas taip, kad jus apsuptų ir galėtumėte mėgautis „Dolby Atmos“ teikiamais potyriais. Pasinerkite į sceną ir pajuskite veiksmą.