WF-1000XM4 

Tik jūsų garsas. Nieko daugiau.

Asmeniškai pritaikyti išskirtiniai klausymosi pojūčiai. Išties belaidės ausinės WF-1000XM4 pasižymi pažangiausiu triukšmo slopinimu ir dar negirdėta garso kokybe. Šios kiekvienai ausiai tinkančios ausinės suteikia asmeniškų potyrių ir prisitaiko prie kiekvienos situacijos.

AUSINĖS

Belaidės triukšmą slopinančios ausinės WF-1000XM4

WF-1000XM4
Pora juodų ausinių WF-1000XM4 iš priekio ir šono

silverblack

RMK

€ 280,00

(įsk. PVM)
Apdovanojimų pelnęs

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte paskutines naujienas ir ribotos trukmės pasiūlymus. Spustelėkite toliau pateiktą nuorodą, kad nieko nepraleistumėte.

Apžvelkite WF-1000XM4 ausines
Atraskite laisvę

Sužinokite, kaip WF-1000XM4 ausinės dera su pažangiausia triukšmo slopinimo sistema, išskirtine garso kokybe ir suasmenintomis, išmaniomis funkcijos, sureguliuotomis pagal jūsų vietovę.

Skaitmeninio triukšmo slopinimo logotipas
Pirmaujanti triukšmo slopinimo technologija
Padidintas ausinių vaizdas
Išskirtinė garso kokybė
Dviejų besikalbančių žmonių iliustracija
„Speak-to-Chat“
Skambančio telefono piktograma
Aukščiausios kokybės skambučiai
Atsparumo vandeniui ir baterijos piktogramos
Atsparumas vandeniui, baterijos veikimas
Geriausia rinkoje triukšmo slopinimo technologija – dabar dar geresnė

Visos WF-1000XM4 ausinės buvo perkurtos nuo pat pradžių. Kaip ir mūsų naujasis integruotas procesorius V1, specialiai sukurtas „Sony“, kuris slopina dar daugiau triukšmo, naujas našesnis tvarkyklės blokas, triukšmui jautrūs mikrofonai ir inovatyvūs stabiliau besilaikantys triukšmo izoliavimo ausinių antgaliai.

Išbankite triukšmo slopinimo funkciją
Moteris, bėgiojanti lauke su WF-1000XM4 ausinėmis
Vėjo keliamo triukšmo sumažinimas

Net vėjuotomis dienomis galite visiškai įsitraukti į garsą. Automatinis vėjo triukšmo sumažinimo režimas aptinka, ar šiuo metu yra vėjuota ir automatiškai prislopina vėją.

Girdėkite daugiau aplinkos garsų

Veikdamos aplinkos garso režimu WF-1000XM4 ausinės užfiksuoja kaip niekada daug aplinkinio garso, vadinasi, jūsų klausymosi patirtis yra daug natūralesnė ir neatitrūkstate nuo aplinkos.

Vyras, laukiantis ant suolelio stotelėje su WF-1000XM4 ausinėmis
Išskirtinė garso kokybė

WF-1000XM4 palaiko didelės raiškos garsą belaidžiu ryšiu.Dėl specialiai sukurtų 6 mm tvarkyklių, jos atkuria dinamišką garsą, nors yra mažos, o itin suderinama diafragma atkuria plataus diapazono žemuosius garsus. Integruotas procesorius V1 taip pat išplečia garso kokybę ir sumažina iškraipymus, pagerina LDAC kodeko ir „DSEE Extreme“ veikimą.

„Hi-Res Audio Wireless“ logotipas
Mėgaukitės didelės raiškos garsu be laidų

WF-1000XM4 palaiko didelės raiškos garsą belaidžiu ryšiu dėl LDAC – pramonei pritaikytos garso kodavimo technologijos. Naudojant LDAC perduodama maždaug 3 k. daugiau duomenų (kai maks. perdavimo greitis 990 kbps), nei naudojant įprastą „Bluetooth®“ garso perdavimo technologiją, todėl galite mėgautis išskirtinės kokybės didelės raiškos garso turiniu, tarsi klausytumėtės laidiniu ryšiu.

„DSEE Extreme“ logotipas
Visų jūsų suglaudintų failų atkūrimas realiuoju laiku

Naudodamas „Edge-AI“ dirbtinį intelektą, skaitmeninio garso sustiprinimo modulis „DSEE Extreme™“ realiuoju laiku konvertuoja suglaudintus muzikos failus. Dinamiškai atpažindamas instrumentuotę, muzikos žanrus ir atskirus kūrinio elementus (pvz., vokalą) jis atkuria glaudinant prarastą plataus diapazono garsą, todėl klausymo pojūčiai yra geresni ir visapusiškesni.

Dar išmanesnė klausymo patirtis

Vos pradėjus su kuo nors kalbėtis, funkcija „Speak-to-Chat“ automatiškai pristabdo muziką ir įleidžia aplinkos garsą, kad galėtumėte tęsti pokalbį – patogu, jei nenorite išsiimti ausinių ar užimtos rankos. Pokalbiui pasibaigus, muzika vėl pradedama leisti automatiškai. Funkcija „Speak-to-Chat“ atpažįsta jūsų balsą ir į jį reaguoja. Ji pagrįsta tikslaus balso parinkimo technologija, kuri suderina jūsų mikrofonus ir jutiklius su pažangiu garso signalo apdorojimu.

Adaptyvusis garso valdymas automatiškai prisitaiko prie jūsų situacijos

Adaptyvusis garso valdymas yra išmani funkcija, jaučianti, kur jūs esate ir ką darote. Pagal tai ji koreguoja aplinkos garso nustatymus, kad užtikrintų kuo geresnę klausymosi patirtį.

Palydovinio navigatoriaus stiliaus gatvės žemėlapis, kuriame rodomos lankytinos vietos
Ausinės, kurios išmoksta jus pažinti

Galite atsisakyti, kad adaptyvusis garso valdymas išmoktų atpažinti jūsų dažnai lankomas vietas, pvz., biurą, sporto salę ar mėgstamiausią kavinę, ir pritaikytų garsą pagal situaciją. 

Aukščiausios kokybės skambučiai

Tikslaus balso parinkimo technologija naudoja spindulius formuojančius mikrofonus ir kaulų laidumo jutiklį, kad WF-1000XM4 ausinės aiškiau ir tiksliau parinktų jūsų balsą vykdant skambučius laisvų rankų režimu – namie, kavinėje arba bet kur, kur esate. Be to, triukšmo slopinimo funkcija leidžia net triukšmingose situacijose aiškiau girdėti asmenį, esantį kitame skambučio linijos gale.

Asmens su ausinėmis WF-1000XM4 iliustracija, kurioje vaizduojama, kaip veikia mikrofonai su spindulio formavimo technologija
Suprojektuota taip, kad neprasprūstų nė vienas žodis

Spindulius kuriantys mikrofonai sukalibruoti tik rinkti tik iš jūsų burnos sklindančius garsus. Turėdami geresnį signalo ir triukšmo santykį jie užfiksuos kiekvieną žodį, net kai aplink jus labai daug triukšmo.

Asmens su WF-1000XM4 ausinėmis iliustracija, kurioje parodyta, kaip kaulų laidumo jutiklis aptinka kalbos vibracijas
Aiškumą gerinantis kalbos vibracijų aptikimas

Kaulų laidumo jutiklis tiesiog renka vibracijas iš jūsų balso – jis neregistruoja aplinkos garso, bet kalbą skambučių metu padaro dar aiškesnę.

Valdykite balsu

Laisvų rankų funkcijos pagalba. Įjunkite norimą balso asistentą tik tarę „OK Google“ arba „Alexa“. Pramogaukite, bendraukite su draugais, gaukite informacijos, klausykitės muzikos ir pranešimų, nustatykite priminimus ir t. t. Balsu galite net valdyti ausinių funkcijas, pvz., triukšmo slopinimo.

Vyras su WF-1000XM4 ausinėmis, kalbantis išmaniuoju telefonu, nelaikydamas jo rankose
Sparčiojo susiejimo logotipas
Suraskite savo ausines, naudodami sparčiojo susiejimo funkciją

WF-1000XM4 ausinės palaiko naudingą „Google“ naują sparčiojo susiejimo funkciją. Vienu palietimu WF-1000XM4 suteikia galimybę greitai, be pastangų „Bluetooth“ ryšiu susieti jas su „Android“ įrenginiais. Galite lengvai nustatyti, kur palikote ausines į jas paskambinę arba patikrinę paskutinę žinomą jų vietą išmaniajame telefone. Netgi gausite pranešimą, kai liks nedaug ausinių baterijos įkrovos, kad žinotumėte, kada jas įkrauti.

Nešiojamojo kompiuterio, skleidžiančio belaidžio ryšio signalus, iliustracija
Lengvas susiejimas su kompiuteriu

Naudojant funkciją „Swift Pair“ galima greitai ir lengvai susieti WF-1000XM4 ausines su nešiojamuoju, staliniu ar planšetiniu kompiuteriu, kuriame veikia „Windows 10“. Pasirinkus susiejimo režimą netoliese esančiuose įrenginiuose, kuriuose veikia „Windows 10“, pasirodo iššokančios susiejimo instrukcijos.

Geresnis prisitaikymas dėl ergonominio paviršiaus dizaino

Nuo pirmųjų pasaulyje į ausį kišamų ausinių pristatymo 1982 metais (MDR-E252), ištyrėme didžiulius visame pasaulyje surinktus kiekius duomenų, susijusių su ausų forma. WF-1000XM4 ausinės yra tyrimų, apjungiančių ausies angą atitinkančią formą ir naują ergonomiško paviršiaus dizainą stabilesniam laikymuisi ausyje, rezultatas.

Naudodami programą raskite tobuliausią dydį

Raskite tinkamus savo ausims, naudodami programą „Sony“ | „Headphones Connect“. Ji pateiks paprastus matavimus, padėsiančius rasti idealaus dydžio triukšmo izoliavimo ausinių antgalius maksimaliai garso kokybei ir minimaliam išorės triukšmui.

Vaizdas, kuriame parodyta programos „Sony“ | „Headphones Connect“ naudotojo sąsaja
Moteris su WF-1000XM4 ausinėmis, žiūrinti išmaniojo telefono turinį
Puikiai tinka žiūrėti TV serialus, filmus ir ne tik

Žiūrite vaizdo įrašus savo išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje? Patobulintas belaidis WF-1000XM4 ryšys ekrane rodomą vaizdą tiksliai sinchronizuoja su garsu ausinėse, kad žiūrėti vaizdo įrašus būtų dar patogiau.

Aiškesnis, stabilesnis „Bluetooth“ signalas

Perdavimo algoritmo optimizavimas su integruotu procesoriumi V1 užmezgė stabilesnį ryšį, dėl kurio tikimybė praleisti garsą sumažėja net aplinkoje, kurioje yra daug trukdžių. Dėl jo galima beveik be delsos, naudojant kaip niekad stiprų signalą, garsą perduoti į abi ausis vienu metu.

Iliustracija su BT perdavimo į kair. ir deš. WF-1000X ausinę pakaitomis ir BT perdavimo į abi WF-1000XM4 ausines vienu metu palyginimu

(A) BT garso perdavimas į kairiąją ir dešiniąją WF-1000X BT ausinę pakaitomis
(B) BT garso perdavimas į kairiąją ir dešiniąją WF-1000XM4 ausinę vienu metu

Atsparios vandeniui, tinka naudoti kasdien

Jos turi IPX4 atsparumo vandeniui įvertinimą, tad jokie vandens purslai ir prakaitas šių ausinių nesustabdys ir jūs galėsite toliau judėti su muzika.

Klausykitės visą dieną, įkraukite per kelias minutes

Įkrovę ausinėmis galite mėgautis visą darbo dieną – 8 val., o kitas 16 val. laikyti jas dėkle. Vadinasi, kiekvieną kartą, kai išeinate iš namų, turite net 24 klausymosi valandas. Skubate? Greitas, tik 5 minučių, įkrovimas suteiks jums iki 60 minučių leidimo laiko, o programa „Sony“ | „Headphones Connect“ netgi praneš, kai įkrovimo dėklo įkrova pasidarys mažesnė nei 30 %.

Įkrovimo laiko iliustracija
Objektai ant rašomojo stalo, įskaitant WF-1000XM4 įkrovimo dėklą ant belaidžio įkrovimo dėklo.
Naudojant „Qi“ technologiją lengva įkrauti belaidžiu ryšiu

Nereikia laidų, WF-1000XM4 su „Qi“ technologija galima įkrauti belaidžiu ryšiu. Įkrauti ausines ir įkrovimo dėklą galite netgi išmaniuoju telefonu su „Qi“ technologija, pvz., naujausiu „Xperia“ modeliu su baterijos bendrinimo funkcija.

Viskas valdoma pirštais

WF-1000XM4 ausinės valdomos intuityviai liečiant, pvz., palietus kairiąją triukšmo slopinimo režimas pakeičiamas į aplinkos garso, ilgai palaikius įjungiamas greitas dėmesio sutelkimas, o dukart palietus dešiniąją – pereinama prie kito įrašo. Be to, su programa „Headphones Connect“, galite kiekvienai ausinei priskirti savo funkcijas.

Greitas pristabdymas. Greitas leidimas.

Tiesiog ištraukite ausines iš ausų ir muzika liausis – atstumo jutiklis žino, kai esate įsidėję vieną ar abi ausines. Dar kartą įkiškite ausines ir muzika vėl suskambės.

Moteris ant sofos su WF-1000XM4 ausinėmis, žiūrinti į savo išmanųjį telefoną
Kaip jums patinka klausytis?

Programoje „Sony“ | „Headphones Connect“ esanti aplinkos garso valdymo funkcija leis reguliuoti foninio garso stiprumą ir suteiks galimybę girdėti vien žmonių balsus. Vienodintuvu garsumo lygį galėsite sureguliuoti pagal savo muziką.

Pasirinkite spalvą

Galite rinktis iš juodų arba sidabrinių WF-1000XM4 ausinių.

WF-1000XM4 ausinės ir juodas įkrovimo dėklas šalia balto įkrovimo dėklo
Ranka, laikanti atvirą dėklą, kurio viduje matomos WF-1000XM4 ausinės
Mažos, nereikia kompromisų

Iš naujo perkūrėme vidinį išdėstymą, kad 10 % sumažintumėte WF-1000XM4 ausines, palyginti su ankstesne kartos, nesileisdami į kompromisą dėl garso kokybės arba baterijos veikimo laiko. Jos sveria tik 7,3 g, todėl yra pakankamai lengvos nešioti visą dieną. Įkrovimo dėklas taip pat 40 % mažesnis, tačiau suteikia 16 valandų įkrovos keliaujant.

Geriau tinka aplinkai

WF-1000XM4 pakuotėje nėra plastiko, ji sukurta pagal mažo toksiškumo principus ir filosofiją "„Pagaminta, kad būtų galima perdirbti“", kuri laidžia būti socialiai atsakingesniais. 99 % pakuotės (išskyrus etiketes) pagaminta iš popieriaus, naudojant perdirbtas, tvarias medžiagas, sukurtas specialiai „Sony“.

WF-1000XM4 pakuotės iš įvairių tvarių pakavimo medžiagų vaizdas
Dvi WF-1000XM4 ausinės su įkrovimo dėklu, 3 dydžių triukšmo izoliavimo ausinių antgaliais ir USB-C įkrovimo laidu.
Kas dėžėje?

Atidarykite savo WF-1000XM4 ausinių pakuotę, kur rasite 3 dydžių triukšmo izoliavimo ausinių antgalius ir USB-C įkrovimo laidą.

Toks įtraukiantis. Toks tikras.

Kaskart užsidėję ausines pasinerkite į iš visų pusių sklindantį garsą – pasijuskite tarsi būdami tikrame koncerte arba šalia atlikėjo įrašų studijoje. Muzika dar niekada nebuvo tokia įtraukianti ir gyva, kaip su „360 Reality Audio“.

Programos „Artist Connection“ logotipas
Klausykitės demonstraciniame grotuve atsisiuntę programą „Artist Connection“

Techniniai duomenys ir funkcijos

WF-1000XM4 visiškai belaidėse ausinėse dera pirmaujanti triukšmo slopinimo technologija, aukštos kokybės garsas, išmanaus klausymosi funkcijos, atsparumas vandeniui, visą dieną tarnaujanti baterija ir patogumas.
  • Patobulintas skaitmeninis triukšmo slopinimas su integruotu procesoriumi V1

  • Garso kokybė, naudojant didelės raiškos garso turinį belaidžiu ryšiu

  • Išmanusis klausymasis ir aiškūs kokybiški skambučiai

  • Stabilesnis laikymasis ausyje dėl ergonominio paviršiaus dizaino

  • Atsparumas vandeniui ir ilgai veikianti baterija kasdieniam naudojimui

Pagrindinis įrenginys
6 mm
Skaitmeninio garso sustiprinimo modulis (DSEE) „Extreme“
Taip
Dažnio atsakas („Bluetooth®“ ryšys)
Nuo 20 Hz iki 20 000 Hz (44,1 kHz diskretizavimas) / nuo 20 Hz iki 40 000 Hz (LDAC 96 kHz diskretizavimas, 990 kbps)
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Įvertinimai ir apdovanojimai

Vartotojai sako