WF-1000XM3

Tik muzika. Nieko daugiau.

Atsiribokite nuo aplinkinio pasaulio – svarbiausia tik jūs ir muzika. Jokio triukšmo, laidų ir blaškymosi. Tik išskirtinis garsas, pažangus triukšmo slopinimas ir visiška klausymosi laisvė.

VISIŠKAI BELAIDĖS

Belaidės triukšmą slopinančios ausinės WF-1000XM3

WF-1000XM3
Belaidės triukšmą slopinančios ausinės WF-1000XM3 nuotrauka

platinumsilverblack

RMK

€ 249,00

(įsk. PVM)
Pagrindinės WF-1000XM3 funkcijos
Pažangus triukšmo slopinimas

WF-1000XM3 ausinės pasižymi pačia pažangiausia visiškai belaidžių ausinių triukšmo slopinimo technologija, nes jose naudojamas mūsų HD triukšmo slopinimo procesorius QN1e. Tad galėsite visiškai pasinerti į savo muziką.

WF-1000XM3 ausinių komponentų ir produkto nuotraukos
Dvigubų triukšmo jutiklių technologija

Ausinių paviršiuje esantys dvigubi mikrofonai (vienas perduoda pirmyn, o kitas – atgal) užfiksuoja daugiau jūsų aplinkos garsų, nesvarbu, ar tai būtų skrydžio metu lėktuve girdimi garsai, miesto triukšmas ar biuro klegesys. 

HD triukšmo slopinimo procesorius QN1e

Užfiksavęs aplinkos garsą, HD triukšmo slopinimo procesorius QN1e imasi darbo. Jis ne tik slopina žymiai daugiau įvairaus dažnio triukšmo, bet ir naudoja mažiau energijos.

Montažo plokštės su HD triukšmo slopinimo procesoriumi QN1e detalė
Išskirtinė garso kokybė

Patobulinta garso technologija pasižyminčios WF-1000XM3 triukšmą slopinančios ausinės suteiks ne tik galimybę klausytis muzikos be aplinkinio triukšmo, bet ir kvapą gniaužiančią garso kokybę.

WF-1000XM3 ausinių su 6 mm garsiakalbiu nuotrauka iš arti
6 mm garsiakalbis

Ausinėse esanti nedidukas, bet galingas 6 mm garsiakalbis tiekia sodrų, aiškų ir platų garsą.

„Sony HD“ triukšmą slopinančio procesoriaus „QN1e“ logotipas
HD triukšmo slopinimo procesorius QN1e

Įvairiapusis HD triukšmą slopinantis procesorius QN1e pasižymi skaitmeninio garso slopinimu, 24 bitų garso signalų apdorojimo funkcijomis ir skaitmeninį signalą į analoginį keičiančiu keitikliu, turinčiu ausinių stiprintuvą. O rezultatas? Pritrenkiantis garsas, pasižymintis minimaliu iškraipymu.

DSEE HX logotipas
Patobulinkite skaitmeninę muziką su DSEE HX

Skaitmeninio garso sustiprinimo modulis HX (DSEE HX™) suglaudintus skaitmeninius muzikos failus konvertuoja į didesnę raišką priartindamas juos prie didelės raiškos garso kokybės. 

Visiškai belaidė technologija

WF-1000XM3 triukšmą slopinančios ausinės su „Bluetooth®“ belaide technologija ir patogu ergonomišku dizainu suteikia tikros laisvės.

Puikiai tinka žiūrėti TV serialus, filmus ir ne tik

Žiūrite vaizdo įrašus savo išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje? Patobulintas belaidis WF-1000XM3 ryšys ekrane rodomą vaizdą tiksliai sinchronizuoja su garsu ausinėse, kad žiūrėti vaizdo įrašus būtų dar patogiau.

WF-1000XM3 ausinės, magnetinis įkrovimo dėklas ir „Xperia“ telefonas ant apvalaus medžio stalo kartu su knyga ir akiniais, menzūra ir keramine vaza
Paveikslas, kuriame paaiškinama, kaip naujasis „Bluetooth“ lustas garsą perduoda vienu metu į kairę ir dešinę ausis

(A) WF-1000X BT perdavimas iš K į D pakaitomis.
(B) WF-1000XM3 K/D vienalaikis BT perdavimas

Stabilus, patikimas „Bluetooth®“ ryšys

„Bluetooth“ lustas tuo pačiu metu perduoda garsą į kairę ir dešinę ausis, o optimizuoto dizaino antena užtikrina stabilų ryšį ir puikią klausymosi patirtį. Ausinės pasižymi mažu garso gaišties laiku, kad galėtumėte maloniai žiūrėti vaizdo įrašus.

Optimizuotas antenos dizainas

Optimizuota „Bluetooth®“ antenos vieta, kad būtų užtikrinta platesnė aprėptis. Tai padeda palaikyti stiprų signalą, reikalingą nenutrūkstamam srautiniam duomenų siuntimui.

Nuotrauka, vaizduojanti WF-1000XM3 ausinių optimizuotą antenos dizainą.
Sukurtos taip, kad saugiai ir stabiliai laikytųsi vietoje
Nuotrauka, iliustruojanti WF-1000XM3 ausinių ergonomišką „Tri-hold“ struktūrą
Ergonomiška „Tri-hold“ struktūra

Triukšmą slopinančios ausinės pasižymi ergonomišku dizainu, kad su jūsų ausimis liestųsi trimis skirtingais taškais ir saugiai bei patogiai laikytųsi.

Nuotrauka, vaizduojanti WF-1000XM3 ausinių didelės trinties guminį paviršių.
Didelės trinties guminis paviršius

Didelės trinties guminis paviršius išlaiko triukšmą slopinančias ausines vietoje, kad šios netikėtai neišslystų iš ausų.

WF-1000XM3 ausinių su įkrovimo dėklu, USB-C laidu ir įvairiomis ausinėmis produkto nuotrauka.
Viskas, ko jums reikia

Yra 3 komfortinių ausinių antgalių dydžiai ir 4 ilgų hibridinės silikoninės gumos ausų antgalių dydžiai, todėl rasite sau tinkamas ausines ir galėsite pagerinti garso kokybę bei sumažinti aplinkos triukšmą. Taip pat pridedamas USB-C krovimo laidas.

24 val. veikiančios baterijos piktograma
Muzikos klausykitės iki 24 valandų   

Visiškai įkrautos ausinės veikia 6 valandas, o su patogiu įkrovimo dėklu jas galėsite įkrauti dar 3 kartus, kad ausinėmis naudotumėtės visą dieną. Tad muzikos be triukšmo galėsite klausytis iki 24 valandų Išjungus triukšmo slopinimo funkciją, baterijos tarnavimo laikas dar labiau pailgėja – visiškai įkrautas ausines galėsite naudoti 8 valandas, tada įkrauti dar 3 kartus įkrovimo dėklu, kad muzikos klausytumėtės iki 32 valandų.

10 min. sparčiojo įkrovimo / 90 min. klausymosi piktograma.
Spartusis įkrovimas, kai jums to reikia

Kartais tiesiog reikia muzikos, greitai. Tad jei jūsų ausinės baigia išsikrauti, palaikę jas įkrovimo dėkle 10 minučių, muzikos galėsite klausytis iki 90 minučių. 

Gyvenimo būdo nuotrauka, kurioje vaizduojamos į magnetinį įkrovimo dėklą dedamos WF-1000XM3 ausinės.
Patogus magnetinis įkrovimo dėklas

Įdėkite savo triukšmą slopinančias ausines atgal į įkrovimo dėklą ir jos jame užsifiksuos – dėklo vidus yra magnetinis, tad pasigirs malonus spragtelėjimas. Su USB-C laidu dėklą greitai ir nesunkiai įkrausite, kad muzikos klausytumėtės dar vieną dieną.

Rankos ir piršto, liečiančio mygtuką, paveikslėlis
Greitas dėmesio atkreipimas – kalbėkite palietę

Jei uždėsite pirštą ant ausinės, sumažinsite garsumą ir įleisite aplinkos garsą. Taip galėsite kalbėtis nenusiimdami ausinių. Dėl intuityvių jutiklinio valdymo nustatymų valdikliai visad pasiekiami ranka – pavyzdžiui, bakstelėkite kairiąją ausinę, kad pakeistumėte triukšmo slopinimą į aplinkos garsą. Priskirkite parinktis, pvz., „Google Assistant“, „Amazon Alexa“ ir muzikos garsumo valdymą, kiekvienai ausinei naudodami „Sony | Heaphones Connect“ programėlę.

Adaptyvusis garso valdymas automatiškai prisitaiko prie to, ką veikiate

„Sony“ | „Headphones Connect“ programėlėje yra išmani adaptyviojo garso valdymo funkcija, aptinkanti tai, ką veikiate – pvz., keliaujate, einate ar laukiate – ir pagal situaciją pritaikanti aplinkos garso nustatymus. Nustatymus taip pat galite tinkinti pagal savo pageidavimus.

„Adaptive Sound Control“ iliustracija su taksi ir autobuso piktogramomis, paryškintu žodžiu „Transportas“ ir triukšmo slopinimu
Keliavimas

Keliaukite be pertraukų ir pasinerkite į muziką be foninio triukšmo.

„Adaptive Sound Control“ iliustracija su vaikščiojimo piktogramomis, paryškintu žodžiu „Ėjimas“ ir „Ambient Sound 20“
Pėsčiomis

Mėgaukitės muzika, bet nepraraskite ryšio su aplinka, nesvarbu, ar būtumėte gatvėje, ar biure.

„Adaptive Sound Control“ iliustracija su sėdėjimo ir stovėjimo piktogramomis, paryškintu žodžiu „Stovėjimas“ ir triukšmo slopinimu
Laukimas

Laukdami išgirskite svarbius pranešimus, tuo pat metu prislopinę kitą foninį triukšmą.

Ausinės, kurios derinasi prie jūsų

Kiekvienoje ausinėje esantis artumo jutiklis aptinka, ar dėvite vieną ausinę, ar abi, ir atitinkamai sureguliuoja grojamą įrašą.

Asmens, išsiimančio ausinę iš ausies, iliustracija
Pristabdykite muziką

Išsiimkite vieną ausinę ir muzika automatiškai sustos abiejose pusėse.

Asmens, vėl įdedančio ausinę į ausį iliustracija
Tęskite muziką

Vėl įsidėkite ausinę ir muzika automatiškai tęsis.

„Sony | Headphones Connect“ programėlės logotipas
Valdykite tai, ką klausote

„Sony“ | „Headphones Connect“ programėlėje esanti aplinkos garso valdymo funkcija leis reguliuoti foninio garso stiprumą ir suteiks galimybę girdėti vien žmonių balsus. O vienodintuvu garsumo lygį galėsite sureguliuoti pagal savo muziką.

Išmanus valdymas naudojantis padėjėjo balsu funkcija

„Google Assistant“, „Amazon Alexa“ ir „Siri

Organizuokite dienotvarkę tiesiog kalbėdami su savo mėgstamiausiu padėjėju balsu. Mėgaukitės pramogomis, susisiekite su draugais, gaukite informacijos, klausykitės muzikos ir pranešimų, nusistatykite priminimus ir dar daugiau.

„Google Assistant“ ir „Alexa built-in“ logotipai
Skambinimo naudojantis laisvų rankų įranga piktograma
Laisvų rankų skambučiai su aiškesniu garsu

Kalbėkitės naudodamiesi patogia skambinimo laisvomis rankomis funkcija. WF-1000XM3 ausinės pasižymi aiškesniu garsu, tad skambinti galite naudodami tiek vieną, tiek abi ausines. Tokiu būdu triukšmingose aplinkose galite pereiti nuo įkrovimo prie skambučių ir atvirkščiai.

Modernus klasikinis stilius

Nuo ausinių, pasižyminčiu dailiu minimalistiniu dizainu, iki įkrovimo dėklo apčiuopiamu aukštos klasės paviršiumi – mėgaukitės elegantišku ir santūriu stiliumi.

Įvairiaspalvių WF-1000XM3 įkrovimo dėklų produkto nuotrauka.
Pasirinkite spalvą

WF-1000XM3 ausinės ir joms skirtas dėklas yra įvairių spalvų, tad tikrai rasite tinkamą savo stiliui.

Sertifikuotos ausinės individualiems potyriams

Su „360 Reality Audio“ sertifikuotomis ausinėmis ir „Sony | Headphones Connect“ optimizuokite klausymosi patirtį išanalizavę ausies formą ir mėgaukitės geriausiais betarpiškais muzikos potyriais.

Asmeninė kino patirtis

Su „BRAVIA XR™“ ir belaidžiu siųstuvu WLA-NS7

Su „BRAVIA XR“ ir šių ausinių naudojamu belaidžiu siųstuvu WLA-NS7 mėgaukitės jaudinančia „Dolby Atmos®“ patirtimi ir 360 erdviniu garsu, kuris prisitaiko prie jūsų ausų.  

Vyras ant sofos svetainėje klausosi garso per ausines naudodamas belaidį siųstuvą
360 erdvinio garso personalizavimo programėlė

Su „Sony | 360 Spatial Sound Personalizer“ programėle galėsite mėgautis optimaliai pritaikytu garsu. Programėlė užfiksuoja ir analizuoja jūsų ausies formą, leisdama šioms ausinėms sukurti asmeninį erdvinį garso lauką, susiejus jas su „BRAVIA XR“ televizoriais.

Ant spintelės pastatytas belaidis siųstuvas WLA-NS7 su ausinėmis, prijungtomis prie ant sienos sumontuoto „BRAVIA“ televizoriaus
„Dolby Atmos“ teikiami potyriai

Kartu su „Sony“ WLA-NS7 belaidžiu siųstuvu, prijungtu prie „BRAVIA XR“ televizoriaus, jūsų ausinės sukuria puikų fantominių garsiakalbių išdėstymą iš visų pusių, todėl galite mėgautis „Dolby Atmos“ garso patirtimi. Pasinerkite į sceną ir pajuskite veiksmą.

Artist_connection
Klausykitės demonstraciniame grotuve atsisiuntę programą „Artist Connection“

Techniniai duomenys ir funkcijos

WF-1000XM3 visiškai belaidėse ausinėse dera pažangi triukšmo slopinimo technologija, aukštos kokybės garsas, išmanaus klausymosi funkcijos, „Bluetooth®“ ir NFC ryšys, visą dieną tarnaujanti baterija ir patogumas.
  • Skaitmeninis triukšmo slopinimas su HD triukšmo slop. procesoriumi QN1e ir dvigubų garso jutiklių technologija

  • Visiškai belaidis dizainas su BLUETOOTH® beviele technologija

  • Iki 24 val. tarnaujanti baterija, kad klausytis galėtumėte visą dieną

  • Sparčiojo dėmesio sutelkimo funkcija leidžia lengvai kalbėtis nenusiimant ausinių.

  • Modernaus klasikinio dizaino, puikiai tiksiančio jūsų ausims

PAGRINDINIS ĮRENGINYS
6 mm, kupolo formos (CCAW garsinė ritė)
DSEE HX
Taip
DAŽNIO ATSAKAS („BLUETOOTH®“ RYŠYS)
Nuo 20 Hz iki 20 000 Hz (44,1 kHz diskretizavimas)
DAŽNIO ATSAKAS (AKTYVUS VEIKIMAS)
-
PASYVUS VEIKIMAS
-
NFC
Taip (dėklas)
LAIDO ILGIS
-
„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka

Apdovanojimai

Apdovanojimai