„LinkBuds S“

Niekada neišsiimk

Su „LinkBuds S“ jūs visada esate prisijungę. Itin mažos ir lengvos, jas galima patogiai nešioti visą parą, palaikant ryšį su žmonėmis ir vietomis. „LinkBuds S“ automatiškai persijungia į optimizuotą aplinkos garsą arba aukštos kokybės triukšmą slopinantį garsą, kad būtų galima klausytis be trukdžių.

VISIŠKAI BELAIDĖS

„LinkBuds S“

LinkBuds S
„LinkBuds S“ nuotrauka

earthbluecreamwhiteblack

RMK

€ 200,00

(įsk. PVM)
„LinkBuds S“ logotipas
Palaikykite ryšį su visais pasauliais

„LinkBuds“ seriją patogu dėvėti visą laiką ir jos yra tokios išmanios, kad prisitaiko prie jūsų gyvenimo, sujungdamos jus su žmonėmis ir mėgstamomis pramogomis.

Kokią spalvą mėgstate?

Suteikite ausinėms unikalią išvaizdą pasirinkę iš keturių galimų spalvų (įskaitant mėlyno marmuro „Earth Blue“) – su atitinkamais dėklais.

Dabar ir „Earth Blue“ spalvos

Iš perdirbtų medžiagų pagamintas „LinkBuds S“ dabar galima įsigyti išskirtinės mėlynos spalvos su marmuro raštais – „Earth Blue“.

Marmuro raštai kiekviename projekte yra individualūs, todėl gali atsirasti variacijų priklausomai nuo fotografijos ir faktinio prietaiso.

Apžiūrėkite „LinkBuds S“
Visi jūsų pasauliai, sujungti ir optimizuoti

Pamatykite, kaip „LinkBuds S“ sujungia jūsų kasdienį gyvenimą su visos dienos komfortu, natūraliu aplinkos garsu ar triukšmą slopinančiu poveikiu. „Plus Adaptive Sound Control“ ir įtraukianti garso kokybė muzikai ir skambučiams.

Kad būtų patogu visą dieną
Girdėkite daugiau aplinkos garsų
Adaptyvusis garso valdymas
Skambučiai ir įtraukiantis garsas
Lengvai prisijunkite ir valdykite
Sukurta galvojant apie aplinką
Palaikykite ryšį su visais pasauliais

Nedidelis, lengvas ir išmanus, patikimas ir stabilus, užtikrinantis ryšį ir dienos kontrolę.

Kad būtų patogu visą dieną

Maždaug 4,8 gramo svorio „Linkbuds S“ yra mažiausios ir lengviausios pasaulyje triukšmą slopinančios „Hi-Res“ tikrai belaidės ausinės. Mes sumažinome dydį sukūrę kompaktišką tvarkyklę ir integravę „Bluetooth® Audio SoC“ (sistema luste) bei aukštos kokybės triukšmą slopinantį procesorių į vieną lustą. Jos 40 % mažesnės nei WF-1000XM4. 

Baltas „LinkBuds S“ dėklas su viena išimta „LinkBud“ ausine
Pilkos „LinkBuds S“ ausinės ausyje iliustracija
Patogu ir saugu

„LinkBuds S“ tobulai žmogaus ausiai pritaikyta forma dera su ergonominiu dizainu, kad laikytųsi dar stabiliau. Mes sukūrėme „LinkBuds S: naudodami išsamius ausų formos duomenis, surinktus nuo 1982 m., kai pristatėme pirmąsias pasaulyje vidines ausines, taip pat įvertinome įvairių tipų ausų jautrumą, kad užtikrintume idealią formą, kuri būtų patogi daugeliui žmonių.

Natūralus aplinkos garsas arba aukštos kokybės triukšmo slopinimas

Šios ausinės suteikia „Sony“ geriausią natūralų aplinkos garsą „Truly Wireless“ ausinėse, kai norite sąveikauti su aplinkiniu pasauliu, arba aukštos kokybės triukšmo slopinimą, kai norite susikoncentruoti. „LinkBuds S“ automatiškai perjungia aplinkos garso režimą ir triukšmo slopinimą priklausomai nuo jūsų buvimo vietos ir veiklos.

Suskaidyto ekrano vaizdas, vyras dėvi „LinkBuds S“ su įjungtu aplinkos garso režimu ir pakelta ranka
APLINKOS GARSAS
Suskaidyto ekrano vaizdas, kuriame vyras stadione dėvi „LinkBuds S“ su įjungtu triukšmo slopinimu ir pakelta ranka
TRIUKŠMO SLOPINIMAS
Reguliuoja aplinkos garsą pagal tai, ką darote visą dieną dėvėdami

Adaptyvusis garso valdymas yra išmani funkcija, jaučianti, kur jūs esate ir ką darote. Pagal tai ji koreguoja aplinkos garso nustatymus, kad užtikrintų kuo geresnius klausymosi pojūčius. Ši funkcija stebi jūsų įpročius ir atpažinusi dažnai lankomas vietas, pvz., darbą ar pamėgtą kavinę, priderina garsą taip, kad jis geriausiai tiktų esamai situacijai.

Nauja garso patirtis AR žaidimams

Jei ieškote ausinių muzikai, skambučiams ir pramogoms, „LinkBuds S“ naudoja jutiklį ir erdvinio garso technologiją, kad sukurtų įtraukiantį garsą papildytos realybės žaidimuose, pvz., „Niantic“ sukurtame „Ingress“.

Žaidžiant „Ingress“ naudojant „LinkBuds S“, jutiklio ir erdvinio garso technologija suteikia naują patirtį – garsas perduodamas iš skirtingų krypčių pagal žaidimo veiksmą ir galvos judesius.

Vyras su kuprine stovi miesto gatvėje ir šypsosi žiūrėdamas į telefoną. Aplink jį plaukioja trys burbulai su vaizdo žaidimų scenomis.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Sklandūs muzikos ir garso pranešimai

„Auto Play“ užtikrina muzikos ir garso pranešimų transliaciją. Muzika leidžiama norimu metu, pvz., kai užsidedate ausines ar pradedate judėti po pertraukėlės, tad tai tikrai pakels nuotaiką. Garso pranešimai primins apie visus svarbius įvykius, todėl telefoną galite saugiai palikti kišenėje. Susieta su „Spotify“, „Endel“ ir muzikos programėlėmis 1, kad galėtumėte mėgautis muzika ir atsipalaiduoti. Programėlė „Auto Play“ yra beta versijos, todėl funkcijos ir teikiami potyriai ilgainiui gali keistis ir tobulėti 2 3 4.

Skambučiai ir įtraukiantis garsas

Lengvai susisiekite su pažįstamais žmonėmis ir mėgstamu turiniu. Itin aiškiai skambinkite be triukšmo ir klausykitės puikios skambančios muzikos nesiblaškydami.

Moteris su „LinkBuds S“ mieste kalbasi išmaniuoju telefonu
Puiki „Sony“ skambučių kokybė per tikrai belaides ausines

„Precise Voive Pickup“ technologija valdo mikrofonus išorėje ir viduje, bei pažangų garso signalų apdorojimą, pokalbiai yra itin aiškūs net triukšmingoje aplinkoje. Triukšmo mažinimo algoritmas sukurtas naudojant dirbtinio intelekto mokymąsi, naudojant daugiau nei 500 milijonų balso pavyzdžių, kad būtų slopinamas aplinkos triukšmas ir aiškiai perteikiamas balsas.

Įtraukiantis garsas, autentiška muzika

Naujas 5 mm valdiklis su diafragma padeda išlaikyti „LinkBuds S“ mažumą. Nepaisant savo dydžio, ausinės atkuria galingą bosą ir krištolinį vokalą, išryškindamas visus garsus. Turtingas vidutinio diapazono garsas leidžia aiškiai atkurti balsus. Be to, naudojant patobulintą triukšmo slopinimo funkciją, „LinkBuds S“ taip pat mažiau blaško dėmesį.

Naujo itin kompaktiško vairuotojo bloko su atidengtu vidiniu išdėstymu stambaus plano diagrama
„High-Resolution Audio Wireless“ logotipas
Mėgaukitės didelės raiškos garsu be laidų 

„LinkBuds S“ palaiko didelės raiškos garso belaidį ryšį pasitelkdamos LDAC – mūsų plačiai pritaikomą garso kodavimo technologiją. Naudojant LDAC perduodama maždaug 3 k. daugiau duomenų nei naudojant įprastą „Bluetooth®“ garso perdavimo technologiją, todėl galite mėgautis išskirtinės kokybės didelės raiškos garso turiniu, tarsi klausytumėtės laidiniu ryšiu.

Visų jūsų suglaudintų failų atkūrimas realiuoju laiku

Su naujausiu DI, „DSEE Extreme™“ pagerina suglaudintų muzikos failų kokybę realiu laiku. Dinamiškai atpažindama instrumentus, muzikos žanrus ir išskirtines kiekvienos dainos savybes ji atkuria glaudinimo metu prarastą garso gilumą.

„DSEE Extreme™“ logotipas
Lengvai prisijunkite ir valdykite

Mūsų išmaniosios funkcijos leidžia lengviau pasiekti ir mėgautis jūsų pramogomis visą dieną.

Sparti prieiga

Trumpasis kelias į muziką paprastais bakstelėjimais - nereikia liesti išmaniojo telefono Galite mėgautis muzika be jokių pastangų.

WH-1000Xm4 ausinių vidinių komponentų sprogimo vaizdas.
„Spotify Tap“ logotipo vaizdas
„Amazon Music Play Now“ logotipo vaizdas
„Endel“ logotipo vaizdas
„Sony“ klausykitės saugiai | „Headphones Connect“ programėlė

Patikrinkite, ar klausotės muzikos saugiai, palygindami ausinėse fiksuojamus garso slėgio duomenis su Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) rekomendacijomis. Gaukite OS įspėjimus kiekvieną kartą viršiję rekomenduojamą garsumo lygį.

„LinkBuds S“ turi intuityvius liečiamuosius valdiklius. Su „Headphones Connect“ galite kiekvienai ausinei priskirti savo funkcijas.

„Sony | Headphones Connect“ programėlės logotipas
Vyras ir moteris kalbasi su vyru dešinėje, dėvinčiu „LinkBuds S“
Kalbėkite ir girdėkite tik aplinkos garsą

Galite nustatyti „Speak-to-Chat“, kad automatiškai pristabdytumėte muziką, kai tik pradedate su kuo nors kalbėti, kad girdėtumėte aplinkos garsą ir dalyvautumėte pokalbyje, jei nenorite nusiimti ausinių arba jūsų rankos pilnos. O kai pokalbis bus baigtas, jūsų muzika vėl automatiškai ims groti.

Greitas pristabdymas. Greitas leidimas.

Tiesiog ištraukite ausines iš ausų ir muzika liausis – atstumo jutiklis žino, kai esate įsidėję vieną ar abi ausines. Dar kartą įkiškite ausines ir muzika vėl suskambės.

Įmontuotų „OK Google“ ir „Alexa“ funkcijų logotipai
Valdykite balsu

Laisvų rankų įranga – ištarkite „Hey Google“ arba „Alexa“, kad aktyvintumėte balso asistentą.Klausykitės muzikos, bendraukite, gaukite pranešimus, nustatykite priminimus ir kt. Savo balsu galite valdyti ausinių funkcijas, pvz., triukšmo slopinimą, išklausyti ar tikrinti el. laiškus „Microsoft Outlook“, dalyvauti „Microsoft Teams“ susitikimuose, naudoti „Google Assistant“ ar „Siri“.

Rankos ir piršto, liečiančio mygtuką, paveikslėlis
Viskas valdoma pirštais

„LinkBuds S“ ausinės valdomos liečiant: palietus kairiąją triukšmo slopinimo režimas pakeičiamas į aplinkos garso, ilgai palaikius įjungiamas greitas dėmesio sutelkimas, o dukart palietus dešiniąją – pereinama prie kito įrašo.

„Google Fast Pair“ logotipas
Suraskite savo ausines, naudodami sparčiojo susiejimo funkciją

„LinkBuds S“ palaiko „Google“ naują sparčiojo susiejimo funkciją. Ji leidžia lengvai rasti ausines ar patikrinti paskutinę jų buvimo vietą savo išmaniojo telefono „Google Find My Device“ programoje.

„Swift Pair“ logotipas
Lengvas susiejimas su kompiuteriu

Naudojant funkciją „Swift Pair“ galima greitai ir lengvai susieti su ausinėmis nešiojamajame, staliniame ar planšetiniame kompiuteryje, kuriame veikia „Windows 11“ arba „Windows 10“ operacinė sistema. Pasirinkus susiejimo režimą netoliese esančiuose įrenginiuose, kuriuose veikia „Windows 11“ arba „Windows 10“, pasirodo iššokančios susiejimo instrukcijos.

Nešiojamo kompiuterio ir išmaniojo telefono piktogramos
Kelių įrenginių prijungimas

Didžiausiam patogumui užtikrinti, šias „Bluetooth®“ ausines tuo pat metu galima susieti su dviem „Bluetooth“ įrenginiais. Taigi, kai gaunate skambutį, jūsų ausinės žino, kuris įrenginys skamba ir automatiškai prisijungia prie jo. Taip pat paspaudę mygtuką galėsite greitai perjungti ausines į kurį nors iš dviejų įrenginių.

Naujos kartos „Bluetooth“ garsas

Šios ausinės yra paruoštos „LE Audio“ (beta versijos), naujos kartos „Bluetooth“ garsui, kuris užtikrina itin mažą delsą – idealiai tinka žaidimams.

Moteris, sėdinti svetainėje su „LinkBuds S“, žiūri vaizdo įrašą savo išmaniajame telefone
Žmonių, besiklausančių muzikos su „LinkBuds S“, iliustracija, atskleidžianti skirtumą tarp perdavimo per „Bluetooth“ ir BT garso perdavimo į ausines per „LinkBuds S“

(A) BT garso perdavimas į kairiąją ir dešiniąją įprastą ausinę pakaitomis (B) BT garso perdavimas į kairiąją ir dešiniąją „LinkBuds S“ ausinę vienu metu

Aiškesnis, stabilesnis „Bluetooth“ signalas

Siekiant mažesnės delsos ir didelės garso kokybės net aplink esant kitiems trikdžiams „Bluetooth®“ signalas perduodamas į abi ausis vienu metu. Dėl galingo integruoto Procesoriaus V1 galėsite mėgautis stabiliu, belaidžiu garsu be praleidimų.

Sukurta galvojant apie aplinką

Jūsų „LinkBuds S“ sukurtos galvojant apie stilių ir aplinką.

Baltos „LinkBuds S“ su dėklu balto plastiko fone
Perdirbto plastiko medžiagos

„LinkBuds S“ naudojamos perdirbto plastiko medžiagos iš automobilių dalių.

Atskiroje pakuotėje plastikas nenaudojamas

„LinkBuds S“ pakuotėje nėra plastiko, nes esame įsipareigoję mažinti gaminių poveikį aplinkai. 

Balta „LinkBuds S“ pakuotė su ąsele
Vandens buteliuko, suskaidomo iki plastiko dalelių, vaizdas, o šalia „Earth Blue“ spalvos „LinkBuds S“ ausinių, apsuptų plastiko dalelėmis, vaizdas

Marmuro raštai kiekviename projekte yra individualūs, todėl gali atsirasti variacijų priklausomai nuo fotografijos ir faktinio prietaiso.

„Earth Blue“ – pagaminta iš perdirbtų medžiagų

„Earth Blue“ spalvos „LinkBuds S“ korpuso dalys ir dėklas pagaminti iš gamykloje perdirbto plastiko ir panaudotų vandens butelių, taip pat perdirbtų automobilio dalių plastikinių medžiagų. Taip sukuriamas išskirtinis marmuro raštas. Dėl neišvengiamų marmuro rašto variacijų dvi „Earth Blue“ spalvos „LinkBuds S“ ausinių poros niekada nebus identiškos.

Visos ausinės prisideda prie projekto „Saugokime vandenynus“

2022–2023 m. organizacijai „Conservation International“ „Sony“ iš viso skyrė 1 milijoną JAV dolerių, įskaitant 500 000 JAV dolerių, gautų iš „LinkBuds S“ pardavimo, kad padėtų apsaugoti 29 400 kvadratinių kilometrų vandenyno plotą. Šios investicijos padeda atgaivinti nualintas jūrų teritorijas ir atkurti vandenyno gebėjimą aprūpinti mus visus.

„Conservation International“ logotipas
Būkite pasiruošę kitai dienai

Klausykitės bet kada ir bet kur, naudodami IPX4 vandens atsparumo ausines su visai dienai pakankama baterijos įkrova.

Baltas „LinkBuds S“ dėvinčios moters galvos ir pečių stambus planas bėgimo metu
Atsparios vandeniui, tinka naudoti kasdien

Jos turi IPX4 atsparumo vandeniui įvertinimą, tad jokie vandens purslai ir prakaitas šių „Sony“ ausinių nesustabdys ir jūs galėsite toliau judėti su muzika.

Klausykitės visą dieną, įkraukite per kelias minutes

Įkrovę ausinėmis galite mėgautis visą darbo dieną – 6 val., o kitas 14 val. laikyti dėkle. Vadinasi, kiekvieną kartą, kai išeinate iš namų, turite net 20 klausymosi valandos. Skubate? Greitas, tik 5 minučių, įkrovimas suteiks jums iki 60 minučių leidimo laiko, o programa „Sony“ | „Headphones Connect“ netgi praneš, kai įkrovimo dėklo įkrova pasidarys mažesnė nei 30 %.

Akumuliatoriaus naudojimo laiko, greito įkrovimo ir žaidimo laiko piktogramos su 5 minučių įkrovimu 60 minučių žaidimui
Pilkos spalvos „LinkBuds S“ dėklas su atvertu dangteliu
Itin mažas dėklas, puikiai derantis.

Dėl stilingo užapvalinto dizaino ir suderintų spalvų įkrovimo dėklas puikiai papildo „LinkBuds S“. Jis patogiai telpa rankoje ar kišenėje, kad galėtumėte mėgautis gyvenimu keliaudami.

Kas sudaro komplektą

Atidarykite „LinkBuds S“ pakuotę ir rasite 4 dydžių ausinių antgalius, tinkančius įvairioms ausų formoms, ir USB-C įkrovimo kabelį.

„LinkBuds S“ dėklo vaizdas pilkas su „LinkBuds S“, 3 papildomomis ausinių antgalių poromis ir USB-C įkrovimo laidu
Sertifikuotos ausinės individualiems potyriams

Su „360 Reality Audio“ sertifikuotomis ausinėmis ir „Sony | Headphones Connect“ optimizuokite klausymosi patirtį išanalizavę ausies formą ir mėgaukitės geriausiais betarpiškais muzikos potyriais.

Asmeninė kino patirtis 

Su „BRAVIA XR™“ ir belaidžiu siųstuvu WLA-NS7.

Su „BRAVIA XR“ ir šių ausinių naudojamu belaidžiu siųstuvu WLA-NS7 mėgaukitės jaudinančia „Dolby Atmos®“ patirtimi ir „360 Spatial Sound“, kuris prisitaiko prie jūsų ausų.  

Nuotrauka, kurioje vaizduojami trys žmonės: vienas iš jų užsimerkęs klausosi muzikos, kitas mankštinasi, o trečiasis sėdi neįgaliojo vežimėlyje.
Prieinamumas

Manome, kad technologijos turėtų padaryti pasaulį interaktyvesnį, kūrybiškesnį, linksmesnį ir įtraukesnį. Į garso gaminius įtraukdami į žmogų orientuotą ir įtraukiantį dizainą, savo „Kando“ patirtį suteikiame visiems naudotojams, nepriklausomai nuo jų amžiaus, gebėjimų ar aplinkos.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Nepraraskite ryšio su „Sony LinkBuds S“ belaidėmis ausinėmis. Optimizuotomis aplinkos garso ir triukšmo slopinimo funkcijomis pasižyminčios „LinkBuds S“ yra mažos, lengvos ir patogios naudoti visą dieną.
  • Visuomet pasiruošę susieti jūsų internetinį ir tikrąjį pasaulį

  • Automatiškai perjungia optimizuoto aplinkos garso ir triukšmo slopinimo funkcijas

  • Itin mažos, lengvos ir ypatingai pritaikytos

  • Erdvinė muzika ir aiškūs skambučiai

  • 20 valandų baterijos naudojimo trukmė su 5 minučių sparčiuoju įkrovimu, leisiančiu klausytis turinio iki 60 minučių

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų. Sužinokite daugiau apie „Sony“ rūpinimąsi aplinka