TELEVIZORIAI

A8 | OLED | „4K Ultra HD“ | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Android TV“)

A8 Series
A8 | OLED | „4K Ultra HD“ | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Android TV“) nuotrauka

139 cm (55")

KD-55A8

RMK

€ 1 749,70

(įsk. PVM)

164 cm (65")

KD-65A8

RMK

€ 2 499,90

(įsk. PVM)
A8 BRAVIA televizoriaus priekis
A8 BRAVIA televizorius kampu
A8 BRAVIA televizoriaus nugara kampu
A8 BRAVIA televizoriaus kraštelis
A8 | OLED | „4K Ultra HD“ | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Android TV“) vaizdai
A8 BRAVIA televizoriaus viršus
A8 BRAVIA televizoriaus nugara
A8 BRAVIA televizoriaus papildomas stovas
A8 BRAVIA televizorius, tvirtinamas prie sienos
A8 BRAVIA televizoriaus šonas

Funkcijos

„TRILUMINOS“ spalvos, parodytos su spalvotais balionais

Atkuria platesnį ir tikslesnį spalvų diapazoną

Mūsų X1 procesoriais maitinamas TRILUMINOS praplečia spalvų spektrą ir taip atkuria daugiau spalvų, nei įprasti televizoriai. Jis analizuoja ir apdoroja kiekvieno vaizdo duomenis, kad spalvos būtų dar natūralesnės ir tikslesnės bei atitiktų realybę kaip niekada anksčiau.

Įvairių kokybių vaizdai, demonstruojantys „X1 Ultimate“ procesoriaus privalumus

Aukščiausios kokybės raiška, kad ir ką žiūrėtumėte

Naudojantis unikaliomis „Sony“ funkcijomis bet kokį turinį galima konvertuoti į tikrovišką 4K raišką. Mūsų „X1™ Ultima“ yra dukart spartesnis nei „X1™ Extreme“, jis tiksliai analizuoja ir apdoroja duomenis, kad papildytų 4K vaizdą tikroviškomis detalėmis ir tekstūra. Net ir 2K bei „Full HD“ nufilmuotus vaizdus „4K X-Reality™ PRO“ konvertuoja į 4K artimą formatą naudodamasis unikalia 4K duomenų baze. Kiekvieno subjekto raiška tuomet optimizuojama „Object-based Super Resolution“ pagalba, kad būtų atkurta virtuali realaus pasaulio tekstūra.

Ryškiaspalvė papūga

Paryškintos spalvos ir padidintas kontrastas geriau perteikia gylį ir tikroviškumą

Matykite tikroviškas spalvas, pastebėkite detales tamsiuose šešėliuose ir ryškiose nušviestose vietose. Pasitelkus „With Pixel Contrast Booster“, paryškinamos spalvos ir padidinamas kontrastas ryškiose srityse, kad galėtumėte mėgautis scenomis, kupinomis tikroviškų šešėlių ir atspalvių, didesnio gylio, subtilių tekstūrų ir grynos juodos spalvos kontrasto, kurį gali užtikrinti tik OLED. 

Iš įvairių kampų televizorių žiūrinčių žmonių diagrama

Gražios spalvos iš bet kokio kampo

Nuo šiol žiūrėti televizorių sėdint šone taip pat malonu, kaip ir sėdint priešais jį. Mūsų savaiminio apšvietimo OLED skydelis išlaiko nuoseklias ir tikroviškas spalvas, kad ir kur žiūrėtumėte.

Sidabrinis automobilis važiuojantis lygiu paviršiumi

Greitai judantys siužetai tampa ryškūs ir aiškūs

Vaizdus sudaro milijonai atskirai valdomų taškų, tad OLED viskas atrodys ryškiai ir aiškiai. Be to, su mūsų technologija „X-Motion Clarity™“ net greito veiksmo scenos bus tolygios ir aiškios. Judantys vaizdai tiksliai kontroliuojami, kad būtų sumažintas suliejimas, vaizdai liktų tikroviški ir neprarastų ryškumo greito veiksmo scenose.

Žmogaus, saulei leidžiantis bėgiojančio paplūdimyje, siluetas

Super Bit Mapping HDR

Saulėlydžio šviesoje galima išvysti tūkstančius tonų, šešėlių ir gradacijų. „Super Bit Mapping HDR“ padeda tai atskleisti. Galite mėgautis puikia 4K raiškos TV vaizdo kokybe be jokių ruoželių, kuriuos galima išvysti kitų televizorių ekranuose.

Iliustracijos, rodančios „Object-based HDR remaster“ privalumus

Objektu pagrįstas HDR patobulinimas

Naudojant objektu pagrįsto HDR patobulinimo funkciją analizuojamos ekrane rodomų atskirų objektų spalvos ir pagal jas pritaikomas atitinkamas kontrastas, kitaip nei daugelyje televizorių, kuriuose kontrastas nustatomas tik pagal vieną juodos ir baltos spalvų kontrasto kreivę. Kiekvienas objektas tobulinamas atskirai, todėl šis televizorius gali atkurti didesnio gylio, aiškesnės tekstūros ir tikroviškesnius vaizdus.

Dual database processing

Dual database processing

Viena duomenų bazė naudojama vaizdui išvalyti, sumažinant triukšmą ekrane. Kita duomenų bazė konvertuoja į didesnę raišką ir vaizdą padaro aiškesnį. Šios dvi galingos vaizdo tobulinimo duomenų bazės veikia kartu, dinamiškai patobulindamos pikselius realiuoju laiku. Kiekvienoje duomenų bazėje yra dešimtys tūkstančių nuorodų, kurias sukaupėme iš savo patirties, daugelį metų kurdami televizijos turinį ir filmus.

Priekinių garsiakalbių vieta

Iš ekrano sklindantis garsas nuostabiai įtraukia

Įprastų televizorių, kurių garsiakalbis yra po ekranu, garsas dažnai nesutampa su vaizdu. Su mūsų „Acoustic Surface Audio“ ekranas kartu yra ir garsiakalbis. Inovatyvus vykdytuvas subtiliai vibruoja, kad sukurtų garsą, tad jis pasiekia jus iš vietos, kurioje vyksta veiksmas – veikėjų dialogo, automobilio variklio garso – o ne šonuose esančių garsiakalbių.

Moteris svetainėje žiūri televizorių su garso bangų iliustracijomis.

Mėgaukitės kelių matmenų garsu su „S-Force Front Surround“

Garsas lyg klausantis per kelis erdvinio garso garsiakalbius. Konvertuodama įvestis, „S-Force Front Surround“ virtualiai atkuria televizoriuje kelių erdvinio garso garsiakalbių sistemą, kad galėtumėte mėgautis labiau įtraukiančio garso pojūčiais.

Žinių pranešėjai

Aiškiai girdimi balsai

Dėl balso priartinimo funkcijos „Voice Zoom“ galite aiškiai girdėti žmonių kalbą nedidindami garsumo – puikiai tinka žiūrint naujienas ir dokumentiką.

Televizoriaus žemų dažnių garsiakalbio iliustracija

Suteikite galios garso takeliams

Dėl televizoriaus gale integruoto žemųjų dažnių garsiakalbio girdėsite dinamiškesnį, kupiną žemųjų dažnių garsą – jis idealiai tinka veiksmo filmams ir muzikai.

Televizoriuje rodomas saulėlydžio vaizdas

Geriausias vaizdas ir garsas bet kokioje aplinkoje

Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite geriausia įmanoma žiūrėjimo patirtimi. „Sony“ unikali aplinkos optimizavimo technologija automatiškai pritaiko vaizdą ir garsą pagal jūsų aplinką.

Televizoriaus vaizdas iš šono, demonstruojantis ploną dizainą

„One Slate“ dizaino koncepcija

Plonas ir paprastas „One Slate“ dizainas puikiai dera bet kokioje patalpoje ir leidžia susitelkti į ekraną.

Televizoriaus vaizdas stambiu planu, kuriame parodytas siauras rėmas

Siauras metalinis kraštelis 

Leidžia visą dėmesį sutelkti į vaizdą, o ne į televizorių. 

Vaizdai, kuriuose parodytos skirtingos televizoriaus stovo konfigūracijos su garso juosta

Lankstus metalinis stovas, paruoštas pailgasis garsiakalbis

Šį universalų stovą galima nustatyti tokia kryptimi, kad televizoriaus ekranas nebūtų užstotas net ir naudojant pailgąjį garsiakalbį. 

Televizoriaus nugarėlė su tvarkingai išdėstytais laidais

Vos pastebimi laidai

Naudodami laikiklius galėsite paslėpti laidus, kad televizorius atrodytų tvarkingai iš priekio, šono ir galo.

Šeima, naudojanti valdymą balsu televizoriaus meniu valdymui

Tiesiog kalbėkite, smagus būdas tyrinėti naujus pasaulius

Visas išsvajotąsias pramogas surasite taip greitai, kaip kalbate. Naudodami šio išmaniojo „Android“ televizoriaus pažangią valdymo balsu funkciją, akimirksniu galėsite žiūrėti filmus ir televizijos laidas iš programų arba transliacijų.

„Netflix“, „YouTube“, „prime video“ ir „Google Play“ logotipai

Daugiau kaip 5000 programėlių – pralenkia visus kitus išmaniuosius televizorius

„Sony“ „Android Smart TV“ pasižymi nepralenkiamu programėlių pasirinkimu. Rinkitės programėles, gyvenimui suteiksiančias daugiau linksmybių ir pramogų.

„Netflix“ logotipai

Daugiau nebelaukite

Programėlės paleidžiamos greitai ir jums nereikės laukti jas perjungiant – „Netflix“ paleidžiamas 3 kartus greičiau nei anksčiau.

„Google Assistant“ logotipas

Savo televizorių ir išmaniuosius įrenginius valdykite balsu

Naudodamiesi „Google Assistant“ galite prijungti televizorių prie savo išmaniųjų įrenginių, įskaitant saugos vaizdo kameras ir buities prietaisus. Tai nereikalauja jokių pastangų ir užtikrina geriausią patirtį.

„Alexa“ logotipas

Prijunkite prie savo „Alexa“

Prijunkite įrenginius, palaikančius „Alexa“, kad galėtumėte sklandžiai valdyti „Sony“ televizorių laisvomis rankomis. Naudodami „Alexa“ galite įjungti televizorių, perjungti kanalus, valdyti garsumą ir dar daugiau.

„Google Home“, naudojamas svetainėje

Veikia naudojant „Google Home“

Prijunkite „Google Home“, kad galėtumėte lengvai valdyti „Sony“ televizorių laisvomis rankomis. Naudodami „Google Home“ galite rasti ir transliuoti mėgstamus vaizdo įrašus per „Sony“ televizorių – nereikės net piršto pajudinti.

„Apple AirPlay“, naudojamas telefono prijungimui prie televizoriaus

Veikia su „Apple AirPlay“ / „Apple HomeKit“

Naudodami „Apple AirPlay“ galite transliuoti vaizdo ir garso įrašus į televizorių tiesiai iš „iPhone“, „iPad“ arba „Mac“. Žiūrėkite filmus ir laidas iš „Apple TV“ ar mėgstamų programų ir netgi „Safari“. Bendrinkite savo nuotraukas su aplinkiniais.

„Chromecast“ logotipas

Žiūrėkite didesniame, geresniame ekrane naudodami „Chromecast“

Su „Chromecast“ galite perkelti savo mėgstamiausius filmus, žaidimus ir programėles iš mobiliojo telefono tiesiai į televizorių, išsaugodami turinio kokybę. Padidinkite savo mėgstamiausias pramogas vienu mygtuko „Cast“ spustelėjimu „Android“ arba „iOS“ prietaiso ekrane. Perkelkite turinį ir toliau naršykite savo telefone arba planšetėje.

Išmanusis nuotolinis pultelis, prijungtas prie

Lengva valdyti išmaniuoju nuotolinio valdymo pultu

Prijunkite televizijos priedėlius ir kitus įrenginius HDMI jungtimi ir visus juos valdykite vienu išmaniuoju įrenginiu. Jį lengva naudoti dėl plonesnės suapvalintos konstrukcijos su mikrofonu, skirtu valdymui balsu, ir patogių mygtukų.

„Google Play“ logotipas

„Google Play™“. beribis turinio ir programų pasaulis

„Google Play™“ rasite filmų ir TV laidų, žaidimų ir kitų pramogų. Televizoriuje naudokitės daugybe programų, kurių asortimentas nuolat papildomas, visiškai nauju būdu.

„Clear Phase“ logotipas

„Clear Phase“ – sklandus, subalansuotas garsas

BRAVIA™ naudojamas galingas kompiuterinis modelis, kuriuo analizuojami ir kompensuojami garsiakalbių dažnių diapazono netikslumai. Tai atliekama tiksliau atrenkant garsiakalbių dažnių pavyzdžius. Ši informacija panaudojama šalinant bet kokius natūralius garsiakalbio dažnių diapazono šuolius, todėl atkuriamas švarus, natūralus bet kokio dažnio garsas.

„Bluetooth®“ logotipas

„Bluetooth“ ryšys

Prijunkite su BLUETOOTH® suderinamus įrenginius prie televizoriaus, kad galėtumėte mėgautis bevielėmis pramogomis. Susiekite savo „Bluetooth“ ausines su BRAVIA ir mėgaukitės TV serialais ir muzika mėgstamiausioje vietoje be jokių trukdžių.

„youview“ logotipas

„YouView“. Geriausia „Catch-up“ ir užsakomojo turinio TV

Su įtaisytuoju „YouView“ galite peržiūrėti iki septynių dienų senumo „BBC iPlayer“, „ITV Hub“, „All 4“, „Channel 5“ ir „Pop Fun“ programas. Be to, galite naudotis didele užsakomojo turinio biblioteka. Tiesiog prijunkite savo BRAVIA™ prie radijo arba plačiajuostės radijo signalų sistemos ir pradėkite naudotis „YouView“.

„Netflix Calibrated Mode“ logotipas

Originali kokybė su „Netflix Calibrated Mode“

Šis režimas buvo sukurtas specialiai tam, kad „Netflix“ filmus būtų galima žiūrėti per televizorių ir mėgautis originalia vaizdo kokybe. „Netflix Calibrated Mode“ padeda išsaugoti filmo kūrėjo viziją ir tikslus.

„Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“ logotipai

Jauskitės tarsi kino teatre

Mėgaukitės kino teatro efektais namuose. „Dolby Vision™“ perteikia scenas itin realistiškai, o „Dolby Atmos™“ pripildo kambarį įtraukiančio erdvinio garso.

„Calman Ready“ logotipas

Išsaugomos kūrėjų idėjos

Siekiant perteikti filmų kūrimo proceso spalvų įvairovę, šiame televizoriuje įdiegta didelio našumo „Portrait Display“ automatinio kalibravimo programinė įranga „Calman“. Taip galime pasiekti beprecedentį kalibravimo lygį ir atlikti tikslų reguliavimą, kuris neįmanomas naudojant įprastus vaizdo nustatymus. Spalvos atkuriamos tiksliai ir atitinka pradinį TV signalą, be to, prisitaikoma prie subtiliausių spalvinių pakitimų laikui bėgant. „Calman“ programinė įranga, naudojama vaizdo kūrėjų montuojant filmus ir atliekant kokybės kontrolę, jau suderinta su šiuo televizoriumi, todėl jos privalumus galės įvertinti klientai. Mūsų pareiga – suteikti galimybę matyti profesionaliai ir tiksliai sukalibruotas spalvas namuose.

Specifikacijos

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu

Apžvalgos

Vartotojai sako