Balsu valdomas nuotolinio valdymo pultas vaizdai
Balsu valdomas nuotolinio valdymo pultas vaizdai

Funkcijos

Mikrofono mygtukas 

Paspaudę integruotąjį mikrofono mygtuką, galėsite lengvai ieškoti bet ko naudodamiesi nuotolinio valdymo pultu. Tiesiog paspauskite mygtuką ir pradėkite kalbėti su televizoriumi. Jokių gaišinančių meniu ar sudėtingų nustatymų.

„Netflix“ ir „Google Play“ mygtukai 

Paspaudę „Netflix“ mygtuką, kuris iškart nukreipia į „Netflix“ programą, per kelias akimirkas surasite mėgstamus filmus ir TV laidas. O paspausdami „Google Play“ mygtuką, galite ieškoti programų, žaidimų ir įvairiausio kito turinio. Vienu paspaudimu galite pasiekti visas mėgstamas pramogas, nes šis nuotolinio valdymo pultas viską palengvina.

Specifikacijos

Patogus nuotolinio valdymo pultas su mikrofono mygtuku, kad galėtumėte greitai pasinaudoti paieškos balsu funkcija savajame „Android TV“. Specialūs „Netflix“ ir „Google Play“ mygtukai suteikia galimybę itin greitai pasiekti mėgstamas pramogas. Be to, šis nuotolinio valdymo pultas yra padengtas nuo dulkių saugančia, gumos pagrindo danga, kad būtų patogiau valyti.
  • Mikrofono mygtukas paieškai balsu įjungti

  • „Netflix“ mygtuku lengvai įjungsite „Netflix“ programą

  • „Google Play“ mygtuku lengvai pasieksite „Google Play“ filmus

  • Gumos pagrindo, dulkėms atspari danga

Sužinokite daugiau apie energiją taupančias funkcijas ir mūsų įsipareigojimą aplinkai siekiant tvaresnės ateities Apsilankykite mūsų eko svetainėje