NUOTOLINIAI VALDIKLIAI IR MEDIJOS LEISTUVAI

„One-Flick“ nuotolinio valdymo pultas su jutikliniu kilimėliu

RMF-ED004
„One-Flick“ nuotolinio valdymo pultas su jutikliniu kilimėliu nuotrauka

RMK

€ 60,50

(įsk. PVM)
„One-Flick“ nuotolinio valdymo pultas su jutikliniu kilimėliu vaizdai
„One-Flick“ nuotolinio valdymo pultas su jutikliniu kilimėliu vaizdai
„One-Flick“ nuotolinio valdymo pultas su jutikliniu kilimėliu vaizdai
Viskas prasideda brūkštelėjimu

Paprasta ir intuityvu

Naudojimasis televizoriumi dar niekada nebuvo toks intuityvus. Patogiai peržiūrėkite ekrane rodomą turinį naudodamiesi jutikline planšete – net nereikia pulto nukreipti į TV ekraną. NFC funkcija padeda naudotis nuotraukomis belaidžiu ryšiu ir vienu prilietimu perkelti jas iš išmaniojo telefono į TV ekraną.

Palieskite ir eikite

Naudokite itin jautrų jutiklinį kilimėlis spusteldami, sugnybdami, slinkdami, bakstelėdami ir spragtelėdami – taip galėsite peržiūrėti televizijos tvarkaraščius, interneto klipus bei nuotraukas ir t. t.

Jūsų telefonas televizoriaus ekrane vienu prisilietimu

Iškart perkelkite nuotraukas, vaizdo įrašus ir t. t. beleidžiu būdu iš išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio tiesiai į televizoriaus ekraną. Visa tai naudojant ekrano dubliavimą per NFC vienu palietimu. Nėra jokių slaptažodžių. Nereikalingas nustatymas. Tiesiog prisijunkite vienu judesiu.

Žiūrėkite mažą ekraną dideliame ekrane

Perkelkite savo „Xperia™ Tablet“ arba išmaniojo telefono nuotraukas į didelį ekraną. Prisijunkite prie nuotolinio įrenginio ir siųskite turinį į televizorių naudodami „Bluetooth®“ arba „Wi-Fi®“.

Valdykite visą savo įrangą

Nebereikės valdyti keletu nuotolinio valdymo pultų. Jeigu jūsų namų kino sistema jau naudoja „IR Blaster“ pultą, galėsite ją valdyti „One-Flick“ nuotolinio valdymo pultu.

Galingos funkcijos, aptakus dizainas

Daugybė funkcijų nereiškia griozdiško dizaino. „One-Flick“ nuotolinio valdymo pultas yra plonas ir lengvas, jis patogiai ir lengvai telpa jūsų delne.

Specifikacijos

  • Intuityvus valdymas jutikliniu kilimėliu

  • Ekrano dubliavimas naudojant NFC vienu palietimu

  • 2,4 GHz belaidis ryšys

  • Suderinamas su „IR Blaster"

Kas sudaro komplektą

Naudojimo instrukcija (Saugos pranešimas)

Sužinokite daugiau apie energiją taupančias funkcijas ir mūsų įsipareigojimą aplinkai siekiant tvaresnės ateities Apsilankykite mūsų eko svetainėje