2 Modeliai
2 Modeliai

Modelio metai

Modelio metai

189 cm (75”)
KD-75ZH8
189 cm (75”) 
KD-75ZH8

Modelio metai

  • Ø
215 cm (85'')
KD-85ZH8
215 cm (85'') 
KD-85ZH8

Modelio metai

  • Ø

Funkcijos

„8K X-Reality PRO“

Neprilygstama raiška, kad ir ką bežiūrėtumėte

Naudojantis unikaliomis „Sony“ funkcijomis bet kokį turinį galima konvertuoti į tikrovišką 8K raišką. Mūsų „X1™ Ultimate“ yra dukart spartesnis nei „X1™ Extreme“, jis tiksliai analizuoja ir apdoroja duomenis, kad papildytų 8K vaizdą keturis kartus didesne raiška nei 4K, o vaizdas būtų sodrus, gausus tekstūros ir detalių. Net ir 4K bei 2K nufilmuotus vaizdus „8K X-Reality™ PRO“ konvertuoja į 8K artimą formatą naudodamasis unikalia 8K duomenų baze. Kiekvieno subjekto raiška tuomet optimizuojama „Object-based Super Resolution“ pagalba, kad būtų atkurta virtuali realaus pasaulio tekstūra. 

„Full Array“ LED ir „X-tended Dynamic Range PRO“

Realybę atitinkantis ir tiksliai reguliuojamas kontrastas

Užtikrinti šviesumą naudojant 8K skydelį gali būti sudėtinga, mat jis pasižymi maža perdavimo sparta. Šis 8K televizorius tiksliai subalansuoja šviesos išvestį visame ekrane, kad užtikrintų kvapą gniaužiantį vaizdo kontrastą. „Full Array LED“ dėka apšviečiamos atskiros LED sritys ir taip sukuriamas tikroviškesnis kontrastas pašviesinant šviesias ir patamsinant tamsias sritis. Kontrastą dar labiau padidina 8K „X-tended Dynamic Range™ PRO“, sureguliuodama akinančio spindėjimo ryškumą ir šešėlyje esančios juodos spalvos gilumą.

TRILUMINOS

Atkuria platesnį ir tikslesnį spalvų diapazoną

Mūsų X1 procesoriais maitinamas TRILUMINOS praplečia spalvų spektrą ir taip atkuria daugiau spalvų, nei įprasti televizoriai. Jis analizuoja ir apdoroja kiekvieno vaizdo duomenis, kad spalvos būtų dar natūralesnės ir tikslesnės bei atitiktų realybę kaip niekada anksčiau.

X-Wide Angle

Nuostabios spalvos iš visų pusių

Dabar televizorių žiūrėti sėdint krašte taip pat malonu, kaip ir sėdint priešais jį. Originali „Sony“ optinė konstrukcija leidžia reguliuoti foninį apšvietimą, o „X-Wide Angle“ skydelis – matyti tikroviškas spalvas, kad ir kur sėdėtumėte.

„X-Motion Clarity“

Greitai judantys siužetai tampa ryškūs ir aiškūs

Kartais atrodo, kad kai kuriuose ekranuose matomi sporto ir greito veiksmo vaizdai susilieja. Mūsų naujausia „X-Motion Clarity™“ technologija užtikrina, kad vaizdas būtų tolygus, ryškus ir aiškus. Kiekvienas „mirksnis“ individualiai kontroliuojamas ir jo trukmė optimizuojama, o ryškumas padidinamas, kai reikia, todėl nieko nepraleisite.

Super Bit Mapping HDR

Super Bit Mapping HDR

Saulėlydžio šviesoje galima išvysti tūkstančius tonų, šešėlių ir gradacijų. „Super Bit Mapping HDR“ padeda tai atskleisti. Galite mėgautis puikia 8K raiškos TV vaizdo kokybe be jokių ruoželių, kuriuos galima išvysti kitų televizorių ekranuose.

Studijinės kokybės vaizdai

Objektu pagrįstas HDR patobulinimas

Naudojant objektu pagrįsto HDR patobulinimo funkciją analizuojamos ekrane rodomų atskirų objektų spalvos ir pagal jas pritaikomas atitinkamas kontrastas, kitaip nei daugelyje televizorių, kuriuose kontrastas nustatomas tik pagal vieną juodos ir baltos spalvų kontrasto kreivę. Kiekvienas objektas tobulinamas atskirai, todėl šis televizorius gali atkurti didesnio gylio, aiškesnės tekstūros ir tikroviškesnius vaizdus.

Dviejų duomenų bazių apdorojimas

Dual database processing

Viena duomenų bazė naudojama vaizdui išvalyti, sumažinant triukšmą ekrane. Kita duomenų bazė konvertuoja į didesnę raišką ir vaizdą padaro aiškesnį. Šios dvi galingos vaizdo tobulinimo duomenų bazės veikia kartu, dinamiškai patobulindamos pikselius realiuoju laiku. Kiekvienoje duomenų bazėje yra dešimtys tūkstančių nuorodų, kurias sukaupėme iš savo patirties, daugelį metų kurdami televizijos turinį ir filmus.

Akustinis kelių šaltinių garsas

Išgirskite garsą tinkamu metu ir tinkamoje vietoje

Įprastų televizorių, kurių garsiakalbis yra po ekranu, garsas dažnai nesutampa su vaizdu. Mūsų „Acoustic Multi-Audio™“ turi vibruojantį, ant korpuso esantį garsiakalbį, kurio dėka garsas seka veiksmą ir užtikrinama įtraukianti patirtis. Žemųjų dažnių garsiakalbiai valdomai atskirai, kad šio garsiakalbio skleidžiamo garso padėties nustatymas būtų kuo tikslesnis esant aukštiems tonams – taip padidėja garso įspūdis ir stabilumas.

TV centrinio garsiakalbio režimas

TV centro garsiakalbio režimas: išskirtinis kvapą gniaužiantis garsas

Savo BRAVIA naudokite kaip centrinį garsiakalbį ir klausykitės išskirtinio aiškumo dialogų, vokalo bei instrumentų. Tiesiog prijunkite namų kino sistemą ir mėgaukitės įtraukiančiais kino teatro pojūčiais.

S-Force Front Surround

: Mėgaukitės kelių matmenų garsu su „S-Force Front Surround“

Garsas lyg klausantis per kelis erdvinio garso garsiakalbius. Konvertuodama įvestis, „S-Force Front Surround“ virtualiai atkuria televizoriuje kelių erdvinio garso garsiakalbių sistemą, kad galėtumėte mėgautis labiau įtraukiančio garso pojūčiais.

Voice Zoom

Aiškiai girdimi balsai

Dėl balso priartinimo funkcijos „Voice Zoom“ galite aiškiai girdėti žmonių kalbą nedidindami garsumo – puikiai tinka žiūrint naujienas ir dokumentiką.

Integruotas žemųjų dažnių garsiakalbis

Suteikite galios garso takeliams

Dėl televizoriaus gale integruoto žemųjų dažnių garsiakalbio girdėsite dinamiškesnį, kupiną žemųjų dažnių garsą – jis idealiai tinka veiksmo filmams ir muzikai.

Optimizavimo aplinkai technologija

Geriausias vaizdas ir garsas bet kokioje aplinkoje

Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite geriausia įmanoma žiūrėjimo patirtimi. „Sony“ unikali aplinkos optimizavimo technologija automatiškai pritaiko vaizdą ir garsą pagal jūsų aplinką.

Vienos plokštumos dizaino koncepcija

„One Slate“ dizaino koncepcija

Plonas ir paprastas „One Slate“ dizainas puikiai dera bet kokioje patalpoje ir leidžia susitelkti į ekraną.

Siauras rėmelis

Siauras kraštelis 

Leidžia visą dėmesį sutelkti į vaizdą, o ne į televizorių. 

Betriukšmis stovas

Neišsiskiriantis stovas, dviejų padėčių 

Mūsų tylusis stovas padėtas ant lentynos nekris į akis ir netrukdys žiūrėti televizoriaus. Naudodamiesi plačiu ir siauru nustatymu galite jį naudoti ir ant didelių, ir ant mažų lentynų. 

Laidų ištiesimas

Vos pastebimi laidai

Naudodami laikiklius galėsite paslėpti laidus, kad televizorius atrodytų tvarkingai iš priekio, šono ir galo.

Išplėstinis valdymas balsu

Tiesiog kalbėkite, smagus būdas tyrinėti naujus pasaulius

Visas išsvajotąsias pramogas surasite taip greitai, kaip kalbate. Naudodami šio išmaniojo „Android“ televizoriaus pažangią valdymo balsu funkciją, akimirksniu galėsite žiūrėti filmus ir televizijos laidas iš programų arba transliacijų.

Neprilygstama programėlių įvairovė

Daugiau kaip 5000 programėlių – pralenkia visus kitus išmaniuosius televizorius

„Sony“ „Android TV“ pasižymi nepralenkiamu programėlių pasirinkimu. Rinkitės programėles, gyvenimui suteiksiančias daugiau linksmybių ir pramogų.

Programėlės, kurių nereikia laukti

Daugiau nebelaukite

Programėlės paleidžiamos greitai ir jums nereikės laukti jas perjungiant – „Netflix“ paleidžiamas 3 kartus greičiau nei anksčiau.

Sujunkite su savo „Alexa“

Prijunkite prie savo „Alexa“

Prijunkite „Alexa“ palaikančius įrenginius, kad sklandžiai valdytumėte „Sony“ televizorių laisvomis rankomis. Naudodami „Alexa“ galite įjungti televizorių, perjungti kanalus, reguliuoti garsumą ir dar daugiau.

Veikia su „Google Assistant“

Veikia naudojant „Google Home“

Prijunkite „Google Home“, kad sklandžiai valdytumėte „Sony“ televizorių laisvomis rankomis. Naudodami „Google Home“, galite rasti ir žiūrėti mėgstamus vaizdo įrašus per „Sony“ televizorių nepajudinę piršto.

„Apple AirPlay“ ir „Apple HomeKit“

Veikia su „Apple AirPlay“ / „Apple HomeKit“

Naudodami „Apple AirPlay“ galite transliuoti vaizdo ir garso įrašus į televizorių tiesiai iš „iPhone“, „iPad“ arba „Mac“. Žiūrėkite filmus ir laidas iš „Apple TV“, mėgstamų programų ir netgi „Safari“. Bendrinkite savo nuotraukas su aplinkiniais.

„Chromecast“

Žiūrėkite didesniame, geresniame ekrane naudodami „Chromecast“

„Chromecast“ suteikia galimybę transliuoti mėgstamus vaizdo įrašus, žaidimus ir programas iš mobiliojo įrenginio televizoriaus ekrane itin gera vaizdo kokybe. Tereikia bakstelėti transliavimo mygtuką „Android“ ar „iOS“ įrenginio ekrane ir mėgstamą turinį pamatysite didžiuliame ekrane. Transliuokite turinį ir toliau naršykite savo telefone ar planšetėje.

Aukščiausios kokybės dizaino nuotolinio valdymo pultas

Gražaus dizaino

Mūsų aukščiausios klasės dizaino nuotolinio valdymo pultelis iš šlifuoto aliuminio bus patogus laikyti ir derės prie jūsų svetainės. Savo televizorių „Bluetooth“ ryšiu valdysite net ir tuomet, jei tarp jūsų bus kliūčių, o pagrindinėmis funkcijomis naudositės paprastais vieno paspaudimo mygtukais.

Išmanusis nuotolinio valdymo pultas

Lengva valdyti išmaniuoju nuotolinio valdymo pultu

Prijunkite televizijos priedėlius ir kitus įrenginius HDMI jungtimi ir visus juos valdykite vienu išmaniuoju įrenginiu. Jį lengva naudoti dėl plonesnės suapvalintos konstrukcijos su mikrofonu, skirtu valdymui balsu, ir patogių mygtukų.

Šviečiantis nuotolinio valdymo pultelis

Tamsoje matomas nuot. valdymo pultas su foniniu apšvietimu 

Žiūrint televizorių tamsoje tereikia pakelti nuotolinio valdymo pultelį su įtaisytu galiniu apšvietimu, kad perjungtumėte kanalus ir reguliuotumėte garsą.

Google Play™

„Google Play™“. beribis turinio ir programų pasaulis

Atraskite filmus ir TV serialus, žaidimus ir dar daugiau, naršydami „Google Play™“. Visiškai naujai mėgaukitės dideliu ir vis augančiu programėlių pasirinkimu savo televizoriuje. 

Clear Phase

„Clear Phase“ – sklandus, subalansuotas garsas

BRAVIA™ naudojamas galingas kompiuterinis modelis, kuriuo analizuojami ir kompensuojami garsiakalbių dažnių diapazono netikslumai. Tai atliekama tiksliau atrenkant garsiakalbių dažnių pavyzdžius. Ši informacija panaudojama šalinant bet kokius natūralius garsiakalbio dažnių diapazono šuolius, todėl atkuriamas švarus, natūralus bet kokio dažnio garsas.

„Bluetooth“

„Bluetooth“ ryšys

Prijunkite su BLUETOOTH® suderinamus įrenginius prie televizoriaus, kad galėtumėte mėgautis bevielėmis pramogomis. Susiekite savo „Bluetooth“ ausines su BRAVIA ir mėgaukitės TV serialais ir muzika mėgstamiausioje vietoje be jokių trukdžių.

Nertflix Calibrated Mode 

Originali kokybė su „Netflix Calibrated Mode“

Šis režimas buvo sukurtas specialiai tam, kad „Netflix“ filmus būtų galima žiūrėti per televizorių ir mėgautis originalia vaizdo kokybe. „Netflix Calibrated Mode“ padeda išsaugoti filmo kūrėjo viziją ir tikslus.

„Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“

Jauskitės tarsi kino teatre

Mėgaukitės kino teatro pojūčiais namuose. „Dolby Vision™“ suteikia scenoms gyvybingumo, todėl matysite autentišką vaizdą, o „Dolby Atmos™“ pripildo kambarį įtraukiančio erdvinio garso.

CalMAN 지원

Išsaugomos kūrėjų idėjos

Siekiant perteikti filmų kūrimo proceso spalvų įvairovę, šiame televizoriuje įdiegta didelio našumo „Portrait Display“ automatinio kalibravimo programinė įranga „CalMAN®“. Taip galime pasiekti beprecedentį kalibravimo lygį ir atlikti tikslų reguliavimą, kuris neįmanomas naudojant įprastus vaizdo nustatymus. Spalvos atkuriamos tiksliai ir atitinka pradinį televizijos signalą, be to, laikui bėgant, prisitaikoma prie subtiliausių spalvinių pakitimų. „CalMAN®“ programinė įranga, naudojama vaizdo kūrėjų montuojant filmus ir atliekant kokybės kontrolę, jau suderinta su šiuo televizoriumi, todėl jos privalumus galės įvertinti klientai. Mūsų pareiga – suteikti galimybę matyti profesionaliai ir tiksliai sukalibruotas spalvas namuose.