Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

ZH8

8K ryškumas ir garsas – neįtikėtinai tikroviška

Įženkite į nuostabų bei smulkiausias detales perteikiantį didelių 8K ekranų pasaulį ir mėgaukitės tiksliai su garsu derančiais vaizdais. Plonas ir paprastas planšetės dizainas puikiai įtraukia į veiksmą.

VISI TELEVIZORIAI

ZH8 | „Full Array“ LED | 8K | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Android TV“)

ZH8 Series
ZH8 | „Full Array“ LED | 8K | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Android TV“) nuotrauka

189 cm (75”)

KD-75ZH8

RMK

€ 5 566,00

(įsk. PVM)

215 cm (85'')

KD-85ZH8

RMK

€ 9 298,90

(įsk. PVM)
Apdovanojimų pelnęs
„TechRadar recommends“ logotipas
Z8H / ZH8 vaizdai labiausiai stulbinantys ir kartu įtraukiantys, kokius šiemet matėme LCD televizoriuose.
„HDTVtest“ apdovanojimo logotipas
„Sony“ ZH8 arba Z8H yra geriausias 2020 m. apžvelgtas LED/LCD televizorius.“
„reddot winner 2020“ logotipas
3 svarbiausios funkcijos
#paveikslėlis
Didesnis ekranas. Daugiau 8K detalių ir grožio.

Mūsų galingas procesorius išryškina šio 8K televizoriaus vaizdų intensyvų gylį ir detalumą, kad ir ką bežiūrėtumėte. Pamatykite gilesnius šešėlius ir ryškesnes šviesas per „Full Array LED“ televizoriaus ekraną su vietinio pritemdymo funkcija.

Muzikinis koncertas, perteikiantis garso ir vaizdo harmoniją
Garso ir vaizdo harmonija – rėmas kartu ir garsiakalbis 

Į rėmą įmontuoti garsiakalbiai leidžia garsams sklisti iš reikiamų rodomo vaizdo vietų. Kadangi garsiakalbiai yra arčiau ekrano vidurio, vaizdas ir garsas tampa harmoningi.

Minimalistinis planšetinį kompiuterį primenantis dizainas
Didelis ekranas, sukurtas betarpiškiems potyriams 

Šis minimalistinio vienos plokštumos dizaino 8K LED televizorius plonu rėmeliu atneša didelio ekrano teikiamus 8K potyrius į jūsų namus. Neblaškomi pasinerkite į pramogas.

KITOS FUNKCIJOS

Greičiau pasiekiamos mėgstamos pramogos
Didesnis ekranas. Daugiau 8K detalių ir grožio.

Mūsų galingas procesorius išryškina šio 8K televizoriaus vaizdų intensyvų gylį ir detalumą, kad ir ką bežiūrėtumėte. Pamatykite gilesnius šešėlius ir ryškesnes šviesas per „Full Array LED“ televizoriaus ekraną su vietinio pritemdymo funkcija.

Neprilygstama raiška, kad ir ką bežiūrėtumėte

Naudojantis unikaliomis „Sony“ funkcijomis bet kokį turinį galima konvertuoti į tikrovišką 8K raišką. Mūsų „X1™ Ultimate“ yra dukart spartesnis nei „X1™ Extreme“, jis tiksliai analizuoja ir apdoroja duomenis, kad papildytų 8K vaizdą keturis kartus didesne raiška nei 4K, o vaizdas būtų sodrus, gausus tekstūros ir detalių. Net ir 4K bei 2K nufilmuotus vaizdus „8K X-Reality™ PRO“ konvertuoja į 8K artimą formatą naudodamasis unikalia 8K duomenų baze. Kiekvieno subjekto raiška tuomet optimizuojama naudojant „Object-based Super Resolution“, kad būtų atkurta virtuali realaus pasaulio tekstūra. 

Realybę atitinkantis ir tiksliai reguliuojamas kontrastas

8K ekrane sukurti ryškumą gali būti sudėtinga dėl jo mažo perdavimo greičio. Šis 8K televizorius tiksliai subalansuoja šviesos išeigą visame ekrane ir kiekvienai scenai suteikia kvapą gniaužiantį kontrastą. Kadangi atskiros šviesos diodų sritys gali būti apšviečiamos atskirai, „Full Array LED“ suteikia tikroviškesnį kontrastą: šviesios vietos tampa šviesesnės, o tamsios – tamsesnės. Kontrastą dar labiau pagerina sistema 8K „X-tended Dynamic Range™ PRO“, kuri pakoreguoja ryškumą, kad blikai dar labiau žvilgėtų, o tamsios šešėlių vietos būtų dar gilesnės.

„Edge“ tipo LCD galinis skydelis ir ekranas
„Edge“ tipo LCD televizorius
Įprasto „Full Array“ LED televizoriaus galinis skydelis ir ekranas
Įprastas „Full Array“ LED televizorius
„Sony Full Array“ LED televizorius su dinaminio diapazono „X-tended Dynamic Range PRO“ galiniu skydeliu ir ekranu
„Sony Full Array LED“ su 8K „X-tended Dynamic Range PRO“Kairėje: foninis apšvietimas, dešinėje: TV ekranas

Dvi kanojos ežere per saulėlydį
Tikroviškesnės spalvos ir kontrastas

Objektu pagrįstas HDR patobulinimas

Taikant objektu pagrįstą HDR tobulinimą analizuojama atskirų objektų spalva ir derinamas kontrastas, kitaip nei daugelyje televizorių, kuriuose kontrastas derinamas tik pagal vieną baltos ir juodos spalvos kontrasto kreivę. Kadangi objektai tobulinami atskirai, atkuriamas didesnis gylis, aiškesnės tekstūros ir vaizdas.

Atkuria platesnį ir tikslesnį spalvų diapazoną

Mūsų X1 procesoriais maitinamas TRILUMINOS praplečia spalvų spektrą ir taip atkuria daugiau spalvų, nei įprasti televizoriai. Jis analizuoja ir apdoroja kiekvieno vaizdo duomenis, kad spalvos būtų dar natūralesnės ir tikslesnės bei atitiktų realybę kaip niekada anksčiau.

Balionai, perteikiantys plačią TRILUMINOS ekrano spalvų paletę
Kaip „X-Wide Angle“ skydelis išsaugo spalvas žiūrint skirtingais kampais
Nuostabios spalvos iš visų pusių

Dabar televizorių žiūrėti sėdint krašte taip pat malonu, kaip ir sėdint priešais jį. Originali „Sony“ optinė konstrukcija leidžia reguliuoti foninį apšvietimą, o „X-Wide Angle“ skydelis – matyti tikroviškas spalvas, kad ir kur sėdėtumėte.

Kaip „X-Motion Clarity“ užtikrina greito judesio scenų ryškumą ir aiškumą
Greitai judantys siužetai tampa ryškūs ir aiškūs

Kartais atrodo, kad kai kuriuose ekranuose matomi sporto ir greito veiksmo vaizdai susilieja. Mūsų naujausia „X-Motion Clarity™“ technologija užtikrina, kad vaizdas būtų tolygus, ryškus ir aiškus. Kiekvienas „mirksnis“ individualiai kontroliuojamas ir jo trukmė optimizuojama, o ryškumas padidinamas, kai reikia, todėl nieko nepraleisite.

Grįžti į pagrindines funkcijas

Garso ir vaizdo harmonija – rėmas kartu ir garsiakalbis 

Į rėmą įmontuoti garsiakalbiai leidžia garsams sklisti iš reikiamų rodomo vaizdo vietų. Kadangi garsiakalbiai yra arčiau ekrano vidurio, vaizdas ir garsas tampa harmoningi.

Išgirskite garsą tinkamu metu ir tinkamoje vietoje

Įprastų televizorių su garsiakalbiu po ekranu garsas dažnai nesutampa su vaizdu. Mūsų „Acoustic Multi-Audio™“ sistemoje naudojamas vibruojantis rėmo aukštųjų dažnių garsiakalbis, leidžiantis garsui sekti paskui veiksmą ir suteikiantis itin įtraukiančius potyrius. Nepriklausomus stiprintuvus galima valdyti atskirai, todėl galite tiksliai pasirinkti šio garsiakalbio poziciją aukštų tonų srityje ir tokiu būdu pagerinti garso slėgį ir stabilumą, kad garsas būtų tikroviškesnis.

Centrinio garsiakalbio režimas suteikia aiškesnį dialogų, vokalo ir instrumentų garsą
Išskirtinis kvapą gniaužiantis garsas

Savo BRAVIA naudokite kaip centrinį garsiakalbį ir klausykitės išskirtinio aiškumo dialogų, vokalo bei instrumentų. Tiesiog prijunkite namų kino sistemą ir mėgaukitės įtraukiančiais kino teatro pojūčiais.

Dėl „Dolby Atmos®“ technologijos garsas sklinda aplink jus

Apsigaubkite garsu ir įženkite į scenos įvykių sūkurį. Dėl „Dolby Atmos“ garsas sklinda iš viršaus ir iš šonų, todėl realistiškiau girdite virš galvos judančius objektus ir patiriate daugiamatės erdvės pojūtį.

„S-Force Front Surround“ atkuria kelių erdvinio garso garsiakalbių sistemą
Mėgaukitės kelių matmenų garsu su „S-Force Front Surround“

Garsas lyg klausantis per kelis erdvinio garso garsiakalbius. Konvertuodama įvestis, „S-Force Front Surround“ virtualiai atkuria televizoriuje kelių erdvinio garso garsiakalbių sistemą, kad galėtumėte mėgautis labiau įtraukiančio garso pojūčiais.

Aiškiai girdimi balsai

Dėl balso priartinimo funkcijos „Voice Zoom“ galite aiškiai girdėti žmonių kalbą nedidindami garsumo – puikiai tinka žiūrint naujienas ir dokumentiką.

Aiškiai girdėkite balsus pasitelkę balso priartinimo funkciją „Voice Zoom“

Grįžti į pagrindines funkcijas

Geriausias vaizdas ir garsas bet kokioje aplinkoje

Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite geriausia įmanoma žiūrėjimo patirtimi. „Sony“ unikali aplinkos optimizavimo technologija automatiškai pritaiko vaizdą ir garsą pagal jūsų aplinką.

Prie jūsų kambario priderintas ryškumas

Įprastų televizorių ryškumas išlieka toks pat nepriklausomai nuo kambario apšvietimo, todėl kai kurie vaizdai būna per tamsūs, o kiti per šviesūs. Šiame 8K televizoriuje įmontuotas šviesos jutiklis, kuris optimizuoja vaizdo ryškumą pagal kambaryje esančias sąlygas – padidina ryškumą šviesiuose kambariuose ir sumažina tamsiuose, kad matytumėte tobulą vaizdą.

Šviesos jutiklis sumažina ryškumą tamsiuose kambariuose
TAMSIAME KAMBARYJE SUMAŽINTAS RYŠKUMAS
Šviesos jutiklis padidina ryškumą apšviestuose kambariuose
APŠVIESTAME KAMBARYJE PADIDINTAS RYŠKUMAS
Jūsų pramogoms pritaikytas garsas

Priklausomai nuo kambario aplinkos, perduodamo garso kokybė gali skirtis. Pavyzdžiui, užuolaidos garsą sugeria, o priešais televizorių esantys daiktai trukdo jam sklisti, todėl girdimo garso kokybė suprastėja. Šis televizorius nustato, kur daiktai yra, ir atkuria pagerintą bei jūsų kambariui optimizuotą garsą.

Grįžti į pagrindines funkcijas

Didelis ekranas, sukurtas betarpiškiems potyriams 

Šis minimalistinio vienos plokštumos dizaino 8K LED televizorius plonu rėmeliu atneša didelio ekrano teikiamus 8K potyrius į jūsų namus. Neblaškomi pasinerkite į pramogas.

Pažiūrėkite, kaip dailus dizainas įtraukia į veiksmą
Vilkite
Šoninis televizoriaus vaizdas, kuriame matomas siauras rėmelis
Siauras aliumininis rėmelis

Leidžia visą dėmesį sutelkti į vaizdą, o ne į televizorių. 

Triukšmo nekeliantis stovas stambiu planu
Neišsiskiriantis stovas, dviejų padėčių

Triukšmo nekeliantis stovas nepastebimai remiasi į lentyną ir netrukdo žiūrėti televizoriaus. Stovą galima išskleisti plačiai arba siaurai, todėl jį tiks puikiai naudoti didelėse arba mažose lentynose.

Laidų tvarkymas iš arti
Vos pastebimi laidai

Laidų laikikliai tvarkingai paslepia laidus, todėl jų nesimato, o televizorius iš priekio, šonų ir galo atrodo puikiai.

Grįžti į pagrindines funkcijas

Mėgaukitės išmanesnėmis pramogomis

Daugiau kaip 400 000 filmų ir laidų vienoje vietoje. Televizoriaus valdymas balsu ir išmaniojo telefono turinio peržiūra per televizorių be jokių pastangų.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Atverkite duris neribotoms pramogoms

Naudodami „Android TV“ rinkitės iš įvairiausių filmų, laidų, muzikos, žaidimų, sporto ir dar daugiau. Tiesiog paprašykite BRAVIA savo mėgstamų pramogų, atsiloškite ir mėgaukitės. „Chromecast built-in“ taip pat televizoriuje leis naudotis mobiliosiomis programomis.

Pakanka jūsų balso
Šeima, ieškanti pramogų „Android TV“
Tiesiog kalbėkite, smagus būdas tyrinėti naujus pasaulius

Visas išsvajotąsias pramogas surasite taip greitai, kaip kalbate. Naudodami šio išmaniojo „Android“ televizoriaus pažangią valdymo balsu funkciją, akimirksniu galėsite žiūrėti filmus ir televizijos laidas iš programų arba transliacijų.

Daugiau programų nei kituose išmaniuosiuose televizoriuose
Daugiau kaip 5000 programėlių – pralenkia visus kitus išmaniuosius televizorius

„Sony Android“ išmaniajame televizoriuje pateikiama tiek daug programų, kiek nerasite jokiame kitame televizoriuje. Pasirinkite jūsų gyvenimui daugiau džiaugsmo ir pramogų suteikiančias programas.

Dėl galingo lusto nebereikia laukti
Daugiau nebelaukite

Programos paleidžiamos greitai, todėl nereikia laukti norint pereiti nuo vienos programos prie kitos – „Netflix“ paleidžiama triskart greičiau nei anksčiau.

Lengva prijungti prie mėgstamų suderinamų įrenginių
Maksimaliai padidinkite telefono turinio vaizdą

Lengvai ir greitai perkelkite savo mėgstamus vaizdo įrašus, nuotraukas, žaidimus ir kt. iš „iOS“ ar „Android“ įrenginių į didelį ekraną.

Transliacija „Android“ ir išmaniuoju telefonu į „Sony“ televizorių, naudojant „Apple AirPlay“ ir „Chromecast“
Aukščiausios klasės nuotolinio valdymo pultelis, kuriuo patogu naudotis tiek dieną, tiek naktį

Grįžti į pagrindines funkcijas

Matykite turinį taip, kaip sumanė kūrėjas 

Kai filmas į ekraną teikiamas glaudinant skaitmeniniu būdu, suprastėja kokybė, o žiūrėjimo malonumas yra ne toks, kokio studijoje siekė režisierius. Daugybė unikalių funkcijų leidžia aukščiausios kokybės pramogomis namuose mėgautis taip, kaip to norėjo režisierius.

„Netflix“ sukalibruotasis režimas
Originali kokybė su „Netflix Calibrated Mode“

Šis režimas buvo sukurtas specialiai tam, kad „Netflix“ filmus būtų galima žiūrėti per televizorių ir mėgautis originalia vaizdo kokybe. „Netflix Calibrated Mode“ padeda išsaugoti filmo kūrėjo viziją ir tikslus.

Jauskitės tarsi kino teatre

Mėgaukitės kino teatro efektais namuose. „Dolby Vision™“ perteikia scenas itin realistiškai, o „Dolby Atmos™“ pripildo kambarį įtraukiančio erdvinio garso.

Filmai, kurie patiks visai šeimai
„CalMAN Ready“ logotipas
Išsaugomos kūrėjų idėjos

Siekiant perteikti filmų kūrimo proceso spalvų įvairovę, šiame televizoriuje įdiegta didelio našumo „Portrait Display“ automatinio kalibravimo programinė įranga „Calman“. Taip galime pasiekti beprecedentį kalibravimo lygį ir atlikti tikslų reguliavimą, kuris neįmanomas naudojant įprastus vaizdo nustatymus. Spalvos atkuriamos tiksliai ir atitinka pradinį TV signalą, be to, prisitaikoma prie subtiliausių spalvinių pakitimų laikui bėgant. „Calman“ programinė įranga, naudojama vaizdo kūrėjų montuojant filmus ir atliekant kokybės kontrolę, jau suderinta su šiuo televizoriumi, todėl jos privalumus galės įvertinti klientai. Mūsų pareiga – suteikti galimybę matyti profesionaliai ir tiksliai sukalibruotas spalvas namuose.

Grįžti į pagrindines funkcijas

Pritaikymo neįgaliesiems funkcija
Pagalbinė „Android TV“ technologija

Televizoriuose įdiegta technologija žmonėms, turintiems vizualinių, klausos ir mobilumo sutrikimų.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu