VISI TELEVIZORIAI

ZG9 | MASTER Series |„Full Array“ LED | 8K | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Android TV“)

ZG9 Series
ZG9 | MASTER Series |„Full Array“ LED | 8K | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Android TV“) nuotrauka

215 cm (85'')

KD-85ZG9

RMK

€ 15 999,00

(įsk. PVM)

248 cm (98")

KD-98ZG9

RMK

€ 79 999,00

(įsk. PVM)
DENERGIJOS VARTOJIMO ETIKETĖ IR GAMINIO VARDINIŲ PARAMETRŲ LENTELĖ

2modeliai

Geriausios funkcijos
„Full Array“ LED

DAUGIAU ŠVIESOS DIODŲ, DAUGIAU RYŠKUMO, DAUGIAU KONTRASTO

(1) Įprastas KRAŠTINIO APŠVIETIMO LED. (2) „Full Array“ LED. Vaizdų imitacija.

„Full Array“ LED televizorius apšviečia daugiau šviesos diodų, kurie išdėstyti tiesiai už ekrano, kitaip nei įprastuose kraštinio apšvietimo LED televizoriuose. Dėl šios charakteristikos ir „Sony“ tikslaus vietinio pritemdymo technologijos televizorius gali individualiai pritemdyti arba pašviesinti atskiras šviesos diodų zonas, todėl pasiekiamas tikslesnis kontrastas, o vaizdas atrodo tarsi kino teatre.

„Sony“ 8K – tikras malonumas žiūrėti

Ženkite į „Sony“ 8K pasaulį, kurį padeda sukurti mūsų sukurtas, pripažinimo sulaukęs procesorius „X1™ Ultimate“. Mėgaukitės įtraukiančiomis pramogomis dideliame ekrane, kuris išsiskiria keturis kartus už 4K didesne raiška ir nepaprastu ryškumo lygiu, specialiai sukurtu 8K raiškai. Sodrūs, aiškios tekstūros ir detalūs vaizdai užpildo jūsų matymo lauką, sukurdami nepakartojamą realybės pojūtį.

8K HDR logotipas
„X1 Ultimate“ logotipas
Pamatykite paslėptas detales 8K raiška

Su 8K „X-Reality™ PRO“ vaizdai konvertuojami į didesnę, artimą tikrai 8K kokybei raišką, naudojant mūsų specialią 8K duomenų bazę. Vaizdai paryškinami ir patobulinami realiuoju laiku, atskleidžiant pastato architektūros detales, kurias prieš tai buvo sunku įžiūrėti.

Pamatykite daugiau intensyvaus kontrasto scenų

Išvyskite šešėlyje ir ryškiai apšviestose vietose slypinčias detales. Pasižymintis iki dvidešimt kartų didesniu kontrastu nei tradiciniai LED televizoriai, šis 8K HDR televizorius su „8K X-tended Dynamic Range™ PRO“ užtikrina, kad tamsios scenos būtų dar tamsesnės, o ryškios – dar ryškesnės. Pamatykite, kaip figūros ir tekstūros pasirodo šešėlyje po tiltu ir po ryškiais bokšto žiburiais.

„8K X-tended Dynamic Range PRO“ logotipas
„Backlight Master Drive“ logotipas
Tobula vaizdo ir garso harmonija

Realistiškų vaizdų ir akustikos harmonija leis pasijausti įvykių centre. Detalūs vaizdai, suderinti su mūsų „Sound-from-Picture Reality™“ technologija, užtikrina stulbinančią garso ir vaizdo harmoniją. 

Sound-from-Picture Reality™

Mūsų „Acoustic Multi-Audio™“ sistemą sudaro keturi priekiniai garsiakalbiai, atkuriantys tikrovišką garsą. Preciziškai suderinome veiksmą ir garsą, todėl dar labiau įsitrauksite į tai, ką žiūrite.

Centrinio garsiakalbio režimas
Išskirtinis kvapą gniaužiantis garsas

Savo BRAVIA naudokite kaip centrinį garsiakalbį ir klausykitės išskirtinio aiškumo dialogų, vokalo bei instrumentų. Tiesiog prijunkite namų kino sistemą ir mėgaukitės įtraukiančiais kino teatro pojūčiais.

Didelis ekranas – dinamiška patirtis

Šis „Sony“ 8K HDR televizorius leidžia mėgautis įspūdingu vaizdu dideliame ekrane. Efektingi vaizdai akimirksniu nukels į veiksmo sūkurį.

Autentiški kino teatro pojūčiai
Jauskitės tarsi kino teatre

Mėgaukitės kino teatro pojūčiais namuose. „Dolby Vision™“ suteikia scenoms gyvybingumo, todėl matysite autentišką vaizdą, o „Dolby Atmos™“ pripildo kambarį įtraukiančio erdvinio garso.

Sukurta siekiant užtikrinti įtraukiančią žiūrėjimo patirtį

Kiekviena šios konstrukcijos detalė nepaprastai padidina vaizdo ir garso kokybę bei harmoniją kaip niekada anksčiau.

Vilkite
Paslėpti ir tvarkingi laidai

Gerai paslėpkite laidus stove ir pritvirtinkite juos pridedamu laidų laikikliu.

Laidų ištiesimas
Android TV
Tiesiog kalbėkite, smagus būdas tyrinėti naujus pasaulius

Raskite visas išsvajotąsias pramogas tiesiog kalbėdami. Naudodami šį „Sony Android TV™“ su pažangia valdymo balsu funkcija galite akimirksniu paleisti filmus ir TV laidas iš programų ar jas transliuoti.

Veikia su „Apple AirPlay“ / „Apple HomeKit“

Naudodami „Apple AirPlay“ galite transliuoti vaizdo ir garso įrašus į televizorių tiesiai iš „iPhone“, „iPad“ arba „Mac“. Žiūrėkite filmus ir laidas iš „Apple TV“ ar mėgstamų programų ir netgi „Safari“. Bendrinkite savo nuotraukas su aplinkiniais.

Lengva valdyti išmaniuoju nuotolinio valdymo pultu

Prijunkite televizijos priedėlius ir kitus įrenginius HDMI jungtimi ir valdykite juos visus naudodami vieną išmanųjį įrenginį. Jį lengva naudoti dėl plonesnės suapvalintos konstrukcijos su mikrofonu, skirtu valdymui balsu, ir patogių mygtukų.

Išmanusis nuotolinio valdymo įrenginys
Pritaikymo neįgaliesiems funkcija
Pagalbinė „Android TV“ technologija

Televizoriuose įdiegta technologija žmonėms, turintiems vizualinių, klausos ir mobilumo sutrikimų.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Pasinerkite į itin tikrovišką pramogų pasaulį naudodami šį „MASTER Series“ 8K HDR televizorių su vaizdo procesoriumi „X1™ Ultimate“ ir „Acoustic Multi-Audio™“.
  • Yra 215 cm (85''), 248 cm (98")

  • 8K didelis dinaminis diapazonas

  • Procesorius „Picture Processor X1™ Ultimate“

  • Backlight Master Drive

  • Acoustic Multi-Audio™

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu