VISI TELEVIZORIAI

ZF9 | „MASTER Series“ | „Full Array“ LED | 4K „Ultra HD“ | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Android TV“)

ZF9 Series
ZF9 | „MASTER Series“ | „Full Array“ LED | 4K „Ultra HD“ | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Android TV“) nuotrauka

164 cm (65")

KD-65ZF9

RMK

€ 3 025,00

(įsk. PVM)

189 cm (75”)

KD-75ZF9

RMK

€ 5 040,90

(įsk. PVM)
AENERGIJOS VARTOJIMO ETIKETĖ IR GAMINIO VARDINIŲ PARAMETRŲ LENTELĖ

2modeliai

Geriausios funkcijos
„Full Array“ LED

DAUGIAU ŠVIESOS DIODŲ, DAUGIAU RYŠKUMO, DAUGIAU KONTRASTO

(1) Įprastas KRAŠTINIO APŠVIETIMO LED. (2) „Full Array“ LED. Vaizdų imitacija.

„Full Array“ LED televizorius apšviečia daugiau šviesos diodų, kurie išdėstyti tiesiai už ekrano, kitaip nei įprastuose kraštinio apšvietimo LED televizoriuose. Dėl šios charakteristikos ir „Sony“ tikslaus vietinio pritemdymo technologijos televizorius gali individualiai pritemdyti arba pašviesinti atskiras šviesos diodų zonas, todėl pasiekiamas tikslesnis kontrastas, o vaizdas atrodo tarsi kino teatre.

Nepaprastai tikroviška 

„Picture Processor X1™ Ultimate“ procesorius su analogų neturinčia apdorojimo galia ekrane aptinka šimtus skirtingų objektų ir išmaniai padidina šviesumą, detalumą bei pagerina spalvas, todėl stebimas vaizdas tampa aiškus, ryškus ir neįtikėtinai tikroviškas.

Ryškūs atspalviai iš bet kurio žiūrėjimo kampo

Žiūrėdami šį plačiakampį televizorių mėgaukitės ryškiomis ir tikroviškomis spalvomis net ir stebėdami iš šono. „X-Wide Angle“ technologija TRILUMINOS ekrane tiksliai perteikia atspalvius, tad vaizdu galite mėgautis bet kokiu kampu.

Detalės atskleistos per išskirtinį kontrastą

Mėgaukitės gražiais naktiniais vaizdais, pilnais ryškių šviesų ir gilios juodos spalvos. Pasižymintis iki dvylikos kartų didesniu kontrastu nei tradiciniai LED televizoriai, šis 4K „Ultra HD“ televizorius su „X-tended Dynamic Range™ PRO“ užtikrina, kad tamsios scenos bus dar tamsesnės, o ryškios – dar ryškesnės.

Kiekvienas judesys užfiksuotas nepaprastai aiškiai

Mūsų technologija „X-Motion Clarity™“ užtikrina, kad greitai judantis veiksmas atrodys sklandžiai ir aiškiai. Filmuoti vaizdai tiksliai kontroliuojami, kad suliejimas būtų kuo mažesnis. Net tada, kai rodomos itin sparčiai besikeičiančios scenos, vaizdų tikroviškumas ir ryškumas išlieka.

Televizorius su pailguoju garsiakalbiu ZF9
Pailgasis garsiakalbis leis pasijusti tarsi kino teatre

Susiekite savo televizorių su šiuo pailguoju garsiakalbiu ir namuose jauskitės lyg būtumėte kino teatre. „Dolby Vision™“ atgaivina scenas ir suteikia autentiškų žiūrėjimo pojūčių, o „Dolby Atmos™“ kambarį pripildo įtraukiančio erdvinio garso.

Tiesiog kalbėkite, smagus būdas tyrinėti naujus pasaulius

Visas išsvajotąsias pramogas surasite taip greitai, kaip kalbate. Naudodami šio išmaniojo „Android™“ televizoriaus pažangią valdymo balsu funkciją, akimirksniu įjungsite filmus ir televizijos laidas iš programų arba transliacijų.

„Android TV™“
Veikia su „Apple AirPlay“ / „Apple HomeKit“

Naudodami „Apple AirPlay“ galite transliuoti vaizdo ir garso įrašus į televizorių tiesiai iš „iPhone“, „iPad“ arba „Mac“. Žiūrėkite filmus ir laidas iš „Apple TV“ ar mėgstamų programų ir netgi „Safari“. Bendrinkite savo nuotraukas su aplinkiniais.

Sukurtas, kad galėtumėte visą dėmesį skirti vaizdui

Jokio blaškymo, tik puikūs vaizdai. Siauras, rafinuotai sukurtas aliuminio rėmelis leidžia sutelkti dėmesį į ekraną, o laidai išmaniai paslėpti užpakalinėje ir priekinėje pusėse.

Vilkite
Mūsų „Android 4K“ televizorius rekomenduoja „Netflix“

„Netflix“ siūlo lengvą būdą rasti geriau veikiančius TV su lengva prieiga prie programų ir naujomis išmaniojo TV funkcijomis. Su „Netflix Recommended TV“ mėgaukitės populiariomis laidomis ir filmais naudodami specialų mygtuką ir valdymo balsu funkciją.

Netflix Recommended TV
Instrukcijų vaizdo įrašai
Televizoriaus instrukcijų vaizdo įrašai

Iškilo klausimų, kaip nustatyti ir naudoti televizorių? Arba kaip prijungti jį prie kitos įrangos? Mūsų mokomuosiuose vaizdo įrašuose visa tai labai išsamiai paaiškinama.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Perženkite aiškumo ribas mėgaudamiesi šio 4K HDR televizoriaus perteikiamais nepakartojamai tikroviškais vaizdais. „MASTER Series“ technologija pagerina detalių perteikimą, todėl scenos tampa dar tikroviškesnės.
  • Yra 164 cm (65"), 189 cm (75”)

  • 4K didelis dinaminis diapazonas

  • Procesorius „Picture Processor X1™ Ultimate“

  • X-Wide Angle

  • „Android TV™“

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu

Apžvalgos

Vartotojai sako