BRAVIA XR „MASTER Series“ Z9K

Neprilygstamas 8K realizmas, ryškumas ir kontrastas 
VISI TELEVIZORIAI

Z9K | BRAVIA XR | „MASTER Series“| „Mini LED“ | 8K | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Google TV“)

Z9K Series
Z9K | BRAVIA XR | „MASTER Series“| „Mini LED“ | 8K | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Google TV“) nuotrauka

Greitai pasirodys

Praneškite man

189 cm (75”)

XR-75Z9K

RMK

€ 7 999,00

(įsk. PVM)

215 cm (85'')

XR-85Z9K

RMK

€ 11 499,00

(įsk. PVM)

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte paskutines naujienas ir ribotos trukmės pasiūlymus. Spustelėkite toliau pateiktą nuorodą, kad nieko nepraleistumėte.

Apdovanojimų pelnęs
CES® 2021 inovacijų apdovanojimų logotipas
CES® 2022 geriausių inovacijų apdovanojimas už BRAVIA CAM
CES® 2021 inovacijų apdovanojimų logotipas
CES® 2022 inovacijų apdovanojimas už BRAVIA CORE
Naujos kartos vaizdas ir garsas su „Cognitive Intelligence“

„Cognitive Processor XR™“ perkelia vaizdą ir garsą į naują kokybės lygmenį. Mūsų perversmą sukėlęs procesorius „Sony BRAVIA XR™“ televizoriuose atkuria turinį taip, kaip jį mato ir girdi žmonės, kad pojūčiai būtų be galo tikroviški. Jis supranta, kaip fokusuoja akis, analizuoja vaizdus, kad suteikti tikroviškos gelmės, nepaprastą kontrastą ir gražių ryškių spalvų. 

Nepriekaištingas 8K tikroviškumas dideliame ekrane 

Su „Cognitive Processor XR™“ ir mūsų naujuoju 8K „Mini LED“, Z9K konvertuoja bet kokį turinį beveik į 8K raišką, kad galėtumėte mėgautis daugiau detalių ir tekstūrų dideliame ekrane, ir neprilygstamu kontrastu. Patirkite naujų įspūdžių ir išvyskite televiziją kaip niekad. 

Preciziškai valdomos kontrasto ir šviesumo kupinos scenos

„Cognitive Processor XR™“ teikiamas unikalus „XR Backlight Master Drive“ preciziškai kontroliuoja naujausios kartos „Mini LED“ galinį apšvietimą šiame Z9K 8K BRAVIA XR televizoriuje, kad vaizdas būtų juntamai šviesus. Galėsite gėrėtis neprilygstamu dinaminiu diapazonu su akinančiomis šviesiomis ir sodriomis juodomis spalvomis bei gražiais natūraliais vidutiniais atspalviais, beveik be jokių atspindžių ar auros šviesiose srityse.


Muzikantas, grojantis koncerte kontrabosu, su garso bangomis
Rėmas yra garsiakalbis, vaizdo ir garso harmonija

Su „Acoustic Multi-Audio™“ technologija galite mėgautis garsu, kuris tiksliai atitinka veiksmą ekrane. Keturi aukšto dažnio garsiakalbiai TV rėmo viršuje ir šonuose išryškina garso kryptis, kad vaizdas ir garsas idealiai derėtų ir teiktų kino salės pojūčius.

Atraskite naujų būdų mėgautis TV su BRAVIA CAM

Su BRAVIA CAM visada užimsite geriausią vietą savo namuose. Ji supranta, kur sėdite ir atitinkamai pritaiko vaizdą ir garsą. Taip pat galima valdyti gestais, rengti vaizdo pokalbius ir atrasti daugybę kitų smagių naujų funkcijų.

Moters su pulteliu, balsu valdančios televizorių, vaizdas stambiu planu
Tiesiog ištarkite, ką norite pamatyti balso komandomis

Greičiau raskite mėgstamo turinio balsu. Pereikite tiesiai prie laidos arba filmo, ištardami pavadinimą, arba bandykite atlikti balso paiešką, pvz., „rask veiksmo filmų“. Norėdami pradėti, paspauskite pultelio balso mygtuką.   

Kino teatro pojūčiai namuose – mėgaukitės filmais, pridedamais prie BRAVIA XR
Tobulai tinka „PlayStation®5“
Keturių plastiko butelių ir keturių kompaktinių diskų kairėje vaizdas bei rodyklė, nurodanti BRAVA televizorių su žuvų, plaukiojančių vandenyje, ekrano vaizdu dešinėje
Atsinaujinančios, perdirbtos ir netaršios žaliavos 

BRAVIA XR televizoriai teikia betarpišką patirtį ir tausoja aplinką. Esame įsipareigoję naudoti mažiau naujo plastiko televizoriams ir pakuotėms. Z9K dalims naudojama „Sony“ sukurta 85 % perdirbta žaliava SORPLAS™. Mūsų unikali foninio apšvietimo valdymo technologija, BRAVIA CAM ir jutikliai ne tik užtikrina aukštą vaizdo kokybę, bet ir sumažina energijos sąnaudas. 

XR „Picture“
„XR Backlight Master Drive“, fokusuojančio šviesą „Mini LED“ valdyti, aukštyn pakreiptame ekrane
Pajuskite tikrovišką gelmę ir tobulą kontrastą ir šviesumą

Mūsų „XR Backlight Master Drive“ naudoja unikalų vietinio pritemdymo algoritmą preciziškam ir nepriklausomam tūkstančių mažų didelio tankio „Mini LED“ valdymui. Jis sufokusuoja šviesą maksimaliam ryškumui beveik be atspindžių ar aureolių. Scenos yra kupinos akinančios šviesos, sodrių juodų atspalvių ir natūralių spalvų. 

Platus spalvų spektras tikroviškiems atspalviams

„XR Triluminos Pro“ su „Cognitive Processor XR™“ suteikia Z9K galimybę atkurti daugiau nei milijardą spalvų su subtiliais mus supančio pasaulio niuansais. Su plačios gamos ekranu ir į žmogų orientuotu procesoriumi jis gali aptikti spalvą pagal sodrumą, atspalvį ir šviesumą, kad kiekviena detalė atrodytų natūrali.

Vaisiai, įskaitant gervuoges, citrinas ir persikus, stambiu planu
Tigro kailio raštai stambiu planu, atskleidžiantys „XR 8K Upscaling“ efektą
Atkuriamos prarastos tekstūros, turinys konvertuojamas į 8K

Su „XR 8K Upscaling“ galėsite mėgautis beveik 8K kokybės pramogomis, nepaisant turinio arba šaltinio kokybės. Mūsų „Cognitive Processor XR™“ pasiekia daugybę duomenų ir sumaniai atkuria prarastas realaus pasaulio vaizdų tekstūras ir detales. 

Išmanusis judesio apdorojimas kintančioms nesulietoms scenoms

Žiūrėti sporto laidas ar greito veiksmo filmus tapo kur kas smagiau. Mūsų „Cognitive Processor XR™“ su „XR Motion Clarity™“ analizuoja judesį skirtinguose kadruose, kad užtikrintų, jog veiksmas rodomas tolygiai, ryškiai ir aiškiai.

Vaizdas: banglentininkas ant bangos, kuri rodoma detaliai ir nesulieta
Nuostabūs vaizdai visais kampais

Dėl „X-Wide Angle™“ plačiakampio skydelio vaizdai išlieka gražūs bet kokiu kampu, tad žiūrintieji iš šono patiria tokį pat pasimėgavimą, kaip žiūrintieji centre. Su „X-Anti Reflection“ funkcija vaizdai yra ryškesni ir atspindi mažiau šviesos.

Atraskite vaizdų technologijas
 
XR garsas
Vaizdas su garso bangomis, sklindančiomis iš televizoriaus su „Acoustic Multi-Audio™“ technologija
Garsas ir ekrano su rėmo aukštųjų dažnių garsiakalbiais

„Acoustic Multi-Audio™“ sudaro keturi rėmo aukštųjų dažnių garsiakalbiai, kad aukšto dažnio garsai sklistų iš reikiamos vietos, derėdami su veiksmu. Priekiniai žemų dažnių garsiakalbiai taip pat leidžia mėgautis galingu bosu, kad ir kur stovėtų jūsų televizorius. 

Visos pramogos su padidinta 3D erdvinio garso kokybe

Su BRAVIA XR™ viskas, ką žiūrite, pateikiama su tikro erdvinio garso apdorojimu. „XR Surround“ kuria virtualų erdvinį garsą, sklindantį iš TV šonų ir vertikaliai ir suteikdama 3D garso pojūtį be lubinių arba aukštyn nukreiptų garso kolonėlių. Mūsų BRAVIA XR™ televizoriai taip pat suderinami su „Dolby Atmos®“.

Svetainės vaizdas su moterimi, žiūrinčia TV, ir erdvinio garso efektas su „XR Surround“
Geriausia su „Sony“ garso įranga

Susieti su „Sony“ garso įranga mūsų naujausi BRAVIA XR televizoriai gali iškelti kartelę dr aukščiau, suteikdami jums neprilygstamų audiovizualinių pojūčių su nepriekaištinga XR vaizdo ir garso kokybe.

Moteris judrioje gatvėje, kalbanti mobiliuoju telefonu, demonstruoja, kaip „Voice Zoom 2“ pagalba kalba tampa geriau girdima
„Voice Zoom™ 2“ sustiprina balsus aiškesniam dialogui

Girdėkite TV dialogus aiškiau, nepadidindami garso. Net jei kalba yra sunkiai girdima, „Voice Zoom 2“ aptinka balso tipą, jį išanalizuoja ir sustiprina jo aiškumą. 

Atraskite garso technologijas
 
BRAVIA kamera
Optimali žiūrėjimo patirtis, kad ir kur sėdėtumėte 

Sujunkite BRAVIA XR TV su pridedama BRAVIA CAM ir mėgaukitės televizija kaip niekad. BRAVIA CAM stebi, kurioje kambario vietoje ir kokiu nuotoliu esate nuo televizoriaus, ir koreguoja garso bei vaizdo nustatymus, kad jie būtų idealūs. Dėl to garsas, įskaitant dialogus, yra aiškesnis ir betarpiškesnis, o šviesumas pritaikytas prie žiūrėjimo aplinkos.

Padalytas paveikslėlis su iš toli ir iš arti TV žiūrinčiu žmogumi
Kiekvienas vaizdas pritaikytas jūsų padėčiai kambaryje

Įvertindama jūsų atstumą iki TV, BRAVIA CAM koreguoja TV šviesumą, kad visada galėtumėte gėrėtis tobula vaizdo kokybe, nepaisant to, kurioje kambario vietoje sėdite. TV šviesos ir spalvų jutiklis pritaiko vaizdą prie apšvietimo sąlygų, kad žiūrėjimo pojūčiai būtų kuo geresni.

Tobuli garso įspūdžiai, kad ir kur būtumėte

BRAVIA CAM stebi jus ir jūsų padėtį, net jei žiūrite iš šono, ir koreguoja dešiniojo ir kairiojo garsiakalbio balansą optimaliai akustikai. Nepaisant to, kurioje kambario vietoje esate, garso kokybė bus tokia pat, tarsi sėdėtumėte priešais televizorių.

Padalytas paveikslėlis su žmogumi, kuris klausosi TV iš priekio, ir žmogumi, kuris klausosi iš šono
Padalytas paveikslėlis su žmogumi, kuris klausosi TV iš arti, ir žmogumi, kuris klausosi iš toli
Aiškiai girdėkite balsus, nepaisant savo padėties kambaryje

Įvertindama žiūrėjimo atstumą BRAVIA CAM gali automatiškai reguliuoti balso priartinimą, kad aiškiai girdėtumėte dialogą. Televizoriaus dialogo garsas padidėja, kai pasitraukiate atokiau nuo televizoriaus ir sumažėja, kai priartėjate.

Atraskite naujų būdų mėgautis TV su BRAVIA CAM

Su BRAVIA CAM taip pat galite atrasti gausybę naujų smagių televizoriaus funkcijų, įskaitant valdymą gestais, vaizdo pokalbius ir ne tik.

Vaizdo pokalbiai su draugais ir šeima dideliame ekrane

Bendraukite su draugais ir šeima didžiajame ekrane. Patirkite dar daugiau malonumo televizorių susieję su BRAVIA CAM.

Vaizdas su pora svetainėje, mojuojančia draugui vaizdo pokalbio metu
BRAVIA televizoriaus kameros vaizdas stambiu planu
Lengva prijungti, lengva uždaryti

Prijungti ir atjungti pridedamą BRAVIA CAM prie BRAVIA televizoriaus paprasta ir greita. Jei pageidaujate daugiau privatumo, galite bet kada uždaryti BRAVIA CAM kameros dangtelį.

Išmaniojo TV funkcijos
Moters su pulteliu, balsu valdančios televizorių, vaizdas stambiu planu
Viskas, ką norite žiūrėti, vienoje vietoje

Lengvai pasiekite visą mėgstamą turinį ir tarnybas. Raskite daugiau nei 700 000 filmų ir televizijos serialų vienoje vietoje. „Google TV“ sujungia visą mėgstamą turinį iš programų bei prenumeratų ir jį pateikia specialiai jums. 

Maksimaliai padidinkite telefono turinio vaizdą

Lengvai ir greitai perkelkite savo mėgstamus vaizdo įrašus, nuotraukas, žaidimus ir kitas pramogas iš „iOS“ ar „Android“ įrenginių į didelį ekraną.

Katės ir kanojininko vaizdai transliuojami iš išmaniojo telefono į televizorių
Atraskite išmaniąsias technologijas
 
Paprastas nuotolinis valdymas
Vaizdas demonstruojantis šviečiantį nuotolinio valdymo pultą dienos ir nakties metu
Paprasta ir kokybiškas pultelis, patogus naudoti net tamsoje

Iš esmės atnaujinome pultelį, kad televizorių būtų patogu valdyti dieną ir naktį. Mūsų aukščiausios kokybės pultelį lengva naudoti dėl paprastų mygtukų ir foninio apšvietimo, kuris padės viską įžiūrėti net tamsoje. Kompaktiškos aliuminio konstrukcijos pultelis atrodo elegantiškai ir jį patogu paimti į ranką.

Lengvai raskite pamestą nuotolinio valdymo pultelį balsu

Pultelis niekada nebepasimes tarp sofos pagalvių. Su „Finder“ funkcija tereikia ištarti „OK Google, rask mano pultelį“ arba paspausti mygtuką TV šone, kad suaktyvintumėte dingusį pultelį. Pultelis pradės skambėti ir mirksėti, kad galėtumėte jį rasti.

Šluoste valomo pultelio vaizdas
Lengva valyti, todėl galima visada palaikyti švarą

Mūsų nuotolinio valdymo pultelis yra lygaus paviršiaus su žemesniais mygtukais ir specialia poliuretano danga, dėl to jį lengvai valyti ir rūpintis jo švara. Visi mygtukai padengti antibakterine medžiaga.

Valdykite visus įrenginius vienu išmaniuoju valdymo pultu

Visus prijungtus prietaisus galima valdyti vienu išmaniuoju valdikliu. Vienu mygtuko paspaudimu pasirinkę norimas turinio transliavimo tarnybas, laidas ir filmus savo kambaryje išvysite per kelias sekundes.

Vaizdas: rodoma, kaip galima valdyti visus prijungtus įrenginius vienu išmaniuoju nuotolinio valdymo pulteliu
Dizainas
Gražus dizainas įtraukiantiems pojūčiams dideliame ekrane

Nuosaikus „One Slate“ dizainas suteikia įtraukiančių žiūrėjimo pojūčių, tiek pastatytas ant stovo, tiek pritvirtintas prie sienos. „Seamless Edge“ stilius su viena grūdinto stiklo plokštuma minimaliame apvade, leidžia susitelkti į vaizdą ir neblaško.

Tikroji išvaizda gali skirtis atsižvelgiant į televizoriaus dydį.

Vilkite
Vaizdas su 3 padėčių stovu ir ekrano vaizdu su blizgiomis dėžėmis
Prestižinis ir universalus 3 padėčių stovas bet kokiam TV išdėstymui

Su 3 padėčių stovu galima pasirinkti išdėstymą standartinėje aplinkoje, leidžiantį geriau susitelkti į vaizdą, siauresnėje aplinkoje, esant mažesnėms lentynoms, arba aplinkoje, kuri tinka tobulam pailgųjų garsiakalbių sistemos išdėstymui.

Dar daugiau pramogų taip, kaip sumanė kūrėjas

Su technologijomis, kurios atkuria kūrėjų užmojį, įskaitant patobulintus kūrėjo sukalibruotus režimus, „IMAX Enhanced“ ir „Dolby Vision®“, šis televizorius atkuria režisieriaus vaizduotėje užgimusią dramą ir jaudulį. Kadangi jis yra „Calman Ready“, kūrėjai gali juos sukalibruoti profesionaliai ir naudoti medžiagai montuoti.

Vaizdas su porele svetainėje, žiūrinčia „Netflix“ per ant sienos pakabintą BRAVIA televizorių. Kai įjungiamas arba išjungiamas žemiau esantis „Adaptive Calibrated“ režimo jungiklis, galima pastebėti, kaip ekrano šviesumas pritaikomas prie aplinkos.
Vaizdas su porele svetainėje, žiūrinčia „Netflix“ per ant sienos pakabintą BRAVIA televizorių. Kai įjungiamas arba išjungiamas žemiau esantis „Adaptive Calibrated“ režimo jungiklis, galima pastebėti, kaip ekrano šviesumas pritaikomas prie aplinkos.
ĮJUNGTA
IŠJUNGTA
Žiūrėkite „Netflix“ studijos kokybe, kuri optimizuojama automatiškai

Mėgaukitės „Netflix“ turiniu įspūdinga kokybe, kaip numatė kūrėjas. Specialiai „Netflix“ turiniui sukurtas adaptyvusis „Netflix“ kalibravimo režimas veikia su BRAVIA XR TV aplinkos optimizavimo funkcija, kad jis įtrauktų į mylimus serialus optimizuodamas vaizdą pagal jūsų kambario apšvietimo sąlygas.

Optimizuoja viso jūsų mėgstamo turinio vaizdą

Mėgaukitės papildomu turiniu, kaip sumanė kūrėjas Su BRAVIA CORE sukalibruotu režimu visiems filmams, įskaitant „IMAX Enhanced™“, automatiškai nustatomi optimalūs vaizdo nustatymai išskirtiniams pojūčiams namų kino teatre.

Ekrano vaizdas su BRAVIA CORE logotipu
„Assistive Technology“ logotipas
„Google TV“ pagalbinė technologija

Televizoriuose įdiegta technologija žmonėms, turintiems vizualinių, klausos ir mobilumo sutrikimų.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Pasiektos naujos didelio ekrano 8K realybės ribos mūsų naujausiame „Mini LED“ ekrane su „Cognitive Processor XR™“ funkcija ir „XR Backlight Master Drive“.

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu