XH95

Puikus kontrastas ir garsas – mūsų 4K LCD

Dėl didesnio kontrasto ir plono kraštelio dizaino užtikrinamas įtraukiantis vaizdas žiūrint bet kuriuo kampu. Garsas ir vaizdas tiksliai sutapdinti, tad veiksmo garsą girdėsite iš reikiamos vietos ekrane.

TELEVIZORIAI

XH95 | „Full Array“ LED | 4K „Ultra HD“ | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Android TV“)

XH9505 Series
XH95 | „Full Array“ LED | 4K „Ultra HD“ | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Android TV“) nuotrauka

Kainos pradedant nuo:

RMK

€ 1 299,54

(įsk. PVM)

Rodyti 5 modelius ir kainas

Slėpti 5 modelius ir kainas

123 cm (49'')

KD-49XH9505

RMK

€ 1 299,54

(įsk. PVM)

139 cm (55")

KD-55XH9505

RMK

€ 1 698,80

(įsk. PVM)

164 cm (65")

KD-65XH9505

RMK

€ 1 998,90

(įsk. PVM)

189 cm (75”)

KD-75XH9505

RMK

€ 3 499,30

(įsk. PVM)

215 cm (85'')

KD-85XH9505

RMK

€ 4 499,40

(įsk. PVM)
BENERGIJOS VARTOJIMO ETIKETĖ IR GAMINIO VARDINIŲ PARAMETRŲ LENTELĖ

5modeliai

Tobulai tinka „PlayStation®“

Naudodami pažangias vaizdo ir garso technologijas, „Sony BRAVIA®“ televizoriai įkvepia žaidimams gyvybės ir atkuria gyvą ir ryškų vaizdą bei trimatį atmosferinį garsą.

3 svarbiausios funkcijos
Sodresnės juodos spalvos ir didesnis ryškumas žiūrint bet kokiu kampu
Sodresnės juodos spalvos, daugiau ryškumo bet kokiu kampu 

Galingas procesorius, naudojamas ir mūsų 8K televizoriuose, analizuoja duomenis ir pagerina spalvas, kontrastą bei aiškumą. „Full Array“ LED televizoriaus ekrane detaliau atkuriami šešėliai, o vaizdas bus tikroviškas ir mažiau liesis bet kokiu kampu.

„X-Wide Angle“ teikiama didesniuose nei 139 cm (55") įstrižainės modeliuose.

Muzikinis koncertas, perteikiantis garso ir vaizdo harmoniją
Derantis vaizdas ir garsas iš aukštų dažnių garsiakalbio

Garso šaltinio padėtį nustatantys aukšto dažnio garsiakalbiai optimizuoja garso vietą, kad reikiamoje scenos dalyje girdėtumėte tiksliai kontroliuojamą, aukštos kokybės garsą.

„Acoustic Multi-Audio“ teikiama 139 cm (55") ir didesnės įstrižainės modeliuose. „X-Balanced Speaker“ teikiamas 139 cm (55") ir 190 cm (75") įstrižainės televizoriuose.

Minimalistinis planšetinį kompiuterį primenantis dizainas
Tolygus ir neblaškantis paviršius

Plonas ir tolygus paviršius su ekrano neužstojančiu stovu bei siauru krašteliu leidžia koncentruotis į tai, kas svarbiausia – vaizdą.

KITOS FUNKCIJOS

Greičiau pasiekiamos mėgstamos pramogos
Sodresnės juodos spalvos, daugiau ryškumo bet kokiu kampu 

Galingas procesorius, naudojamas ir 8K TV, analizuoja duomenis ir pagerina spalvas, kontrastą bei aiškumą. „Full Array“ LED ekrane detaliau atkuriami šešėliai, o vaizdas tikroviškas ir mažiau liejasi bet kokiu kampu.

Mėgaukite tikroviško kontrasto tikslumu

Atraskite, kokiu tikrovišku vaizdas gali tapti perteikiant net ir smulkiausias detales. Pasinaudodamas nepriklausomai apšviečiamomis LED zonomis, „Full Array“ LED televizorius kur kas tikroviškesnį kontrastą perteikia šviesias sritis pašviesindamas, o tamsias – patamsindamas. Tada kontrastas dar labiau pagerinamas pasitelkiant dinaminį „X-tended Dynamic Range™ PRO“ diapazoną, kuris šviesoms sritims suteikia daugiau ryškumo, o tamsioms šešėlyje esančioms sritims – daugiau sodrumo.

„Edge“ tipo LCD galinis skydelis ir ekranas
„Edge“ tipo LCD televizorius
Įprasto „Full Array“ LED televizoriaus galinis skydelis ir ekranas
Įprastas „Full Array“ LED televizorius
„Sony Full Array“ LED televizorius su dinaminio diapazono „X-tended Dynamic Range PRO“ galiniu skydeliu ir ekranu
„Sony Full Array“ LED su „X-tended Dynamic Range Pro“Kairėje: foninis apšvietimas, dešinėje: TV ekranas

Dvi kanojos ežere per saulėlydį
Tikroviškesnės spalvos ir kontrastas

Objektu pagrįstas HDR patobulinimas

Taikant objektu pagrįstą HDR tobulinimą analizuojama atskirų objektų spalva ir derinamas kontrastas, kitaip nei daugelyje televizorių, kuriuose kontrastas derinamas tik pagal vieną baltos ir juodos spalvos kontrasto kreivę. Kadangi objektai tobulinami atskirai, atkuriamas didesnis gylis, aiškesnės tekstūros ir vaizdas.

4K X-Reality™ PRO
Aukščiausios kokybės raiška, kad ir ką žiūrėtumėte

Unikalios „Sony“ funkcijos bet kokio tipo turinį gali konvertuoti į tikrovišką 4K raišką. Dvigubai už „X1™ Extreme“ greitesnis „X1™ Ultimate“ procesorius tiksliai analizuoja ir apdoroja duomenis, suteikdamas 4K vaizdams tikroviškumo ir tekstūros. Unikali 4K duomenų bazė „4K X-Reality™ PRO“ technologijai leidžia net ir 2K bei „Full HD“ raiška filmuotus vaizdus konvertuoti taip, kad šie kuo labiau atitiktų 4K raišką.

Atkuria platesnį ir tikslesnį spalvų diapazoną

Mūsų X1 procesoriais maitinamas TRILUMINOS praplečia spalvų spektrą ir taip atkuria daugiau spalvų, nei įprasti televizoriai. Jis analizuoja ir apdoroja kiekvieno vaizdo duomenis, kad spalvos būtų dar natūralesnės ir tikslesnės bei atitiktų realybę kaip niekada anksčiau.

Balionai, perteikiantys plačią TRILUMINOS ekrano spalvų paletę
Kaip „X-Wide Angle“ skydelis išsaugo spalvas žiūrint skirtingais kampais
Nuostabios spalvos iš visų pusių

Dabar televizorių žiūrėti iš šono taip pat malonu, kaip ir sėdint priešais. Originali „Sony“ optinė konstrukcija pritaiko foninį apšvietimą, o „X-Wide Angle“ skydelis rodo tikroviškas spalvas, kad ir kur sėdėtumėte. 

Funkcija įdiegta televizoriuose nuo 55 col.

Kaip „X-Motion Clarity“ užtikrina greito judesio scenų ryškumą ir aiškumą
Greitai judantys siužetai tampa ryškūs ir aiškūs

Kartais atrodo, kad kai kuriuose ekranuose matomi sporto ir greito veiksmo vaizdai susilieja. Mūsų naujausia „X-Motion Clarity™“ technologija užtikrina, kad vaizdas būtų tolygus, ryškus ir aiškus. Kiekvienas „mirksnis“ individualiai kontroliuojamas ir jo trukmė optimizuojama, o ryškumas padidinamas, kai reikia, todėl nieko nepraleisite.

Grįžti į pagrindines funkcijas

Garso ir vaizdo harmonija

Garso šaltinio padėtį nustatantys aukšto dažnio garsiakalbiai optimizuoja garso vietą ekrane, kad reikiamoje scenos dalyje girdėtumėte tiksliai kontroliuojamą ir aukštos kokybės garsą. 

Puikiai su garsu derantis vaizdas

Įprastų televizorių, kurių garsiakalbis yra po ekranu, garsas dažnai nesutampa su vaizdu. Mūsų „Acoustic Multi-Audio™“ turi du garso padėties nustatymo aukštų dažnių garsiakalbius televizoriaus gale, kurių dėka garsas atitinka vaizdą ir užtikrina visiškai įtraukiančią patirtį. Nepriklausomus stiprintuvus galima valdyti atskirai, todėl galite tiksliai valdyti šių garsiakalbių garso šaltinio padėtį aukštų tonų srityje ir tokiu būdu pagerinti garso slėgį ir stabilumą, kad garsas būtų tikroviškesnis.

„Acoustic Multi Audio“ teikiama 139 cm (55") ir didesnės įstrižainės modeliuose. Nepriklausomas stiprintuvų valdymas prieinamas 139 cm (55") ir 190 cm (75") įstrižainės televizoriuose.

Klausykitės aukštos kokybės garso 

Unikalios naujos formos „X-Balanced Speaker“, sukurtas garso kokybei perteikti ir puikiai derantis ploname televizoriuje, suteikia filmams ir muzikai aiškų garsą.

Ši funkcija prieinama televizoriuose, kurių ekrano dydis yra nuo 55 iki 75 col.   

Įprastas apvalus garsiakalbis
Įprastas apvalus garsiakalbis

Garso kokybė gera, bet televizorius nėra plonas

Plonas ovalus garsiakalbis
Plonas ovalus garsiakalbis

Kad televizorius taptų plonas, turėjo nukentėti garso kokybė

„X-Balanced Speaker“
„X-Balanced Speaker“

Aukštos kokybės garsas itin ploname televizoriaus korpuse

Apsupantis „Dolby Atmos“ garsas
Dėl „Dolby Atmos®“ technologijos garsas sklinda aplink jus

Mėgaukitės erdviniu garsu, tarsi būtumėte scenos viduryje. Dėl „Dolby Atmos“ technologijos garsas sklinda iš viršaus ir iš šonų, todėl danguje judantys objektai tampa tikroviškesni ir leidžia geriau pajusti sceną įvairiausiais aspektais.

Mėgaukitės kelių matmenų garsu su „S-Force Front Surround“

Garsas lyg klausantis per kelis erdvinio garso garsiakalbius. Konvertuodama įvestis, „S-Force Front Surround“ virtualiai atkuria televizoriuje kelių erdvinio garso garsiakalbių sistemą, kad galėtumėte mėgautis labiau įtraukiančio garso pojūčiais.

„S-Force Front Surround“ atkuria kelių erdvinio garso garsiakalbių sistemą
Aiškiai girdėkite balsus pasitelkę balso priartinimo funkciją „Voice Zoom“
Aiškiai girdimi balsai

Dėl balso priartinimo funkcijos „Voice Zoom“ galite aiškiai girdėti žmonių kalbą nedidindami garsumo – puikiai tinka žiūrint naujienas ir dokumentiką.

Grįžti į pagrindines funkcijas

Geriausias vaizdas ir garsas bet kokioje aplinkoje

Atsipalaiduokite ir pasimėgaukite geriausia įmanoma žiūrėjimo patirtimi. „Sony“ unikali aplinkos optimizavimo technologija automatiškai pritaiko vaizdą ir garsą pagal jūsų aplinką.

Jūsų kambariui pritaikytas ryškumas 

Įprastuose televizoriuose ryškumas visada išlieka toks pat, kad ir kaip kambarys būtų apšviestas, todėl vaizdas yra per tamsus arba per ryškus. Šiame televizoriuje integruotas šviesos jutiklis vaizdo ryškumą optimizuoja pagal kambario apšvietimą, padidindamas ryškumą gerai apšviestuose kambariuose, o tamsesniuose – sumažindamas, kad mėgautumėtės tobulu vaizdu.

Šviesos jutiklis sumažina ryškumą tamsiuose kambariuose
TAMSIAME KAMBARYJE SUMAŽINTAS RYŠKUMAS
Šviesos jutiklis padidina ryškumą apšviestuose kambariuose
APŠVIESTAME KAMBARYJE PADIDINTAS RYŠKUMAS
Jūsų pramogoms pritaikytas garsas

Priklausomai nuo kambario aplinkos, perduodamo garso kokybė gali skirtis. Pavyzdžiui, užuolaidos garsą sugeria, o priešais televizorių esantys daiktai trukdo jam sklisti, todėl girdimo garso kokybė suprastėja. Šis 4K „Ultra HD“ televizorius nustato, kur daiktai yra, ir atkuria pagerintą bei jūsų kambariui optimizuotą garsą.

Grįžti į pagrindines funkcijas

Tolygus
ir neblaškantis paviršius

Plonas ir tolygus dizainas su ekrano neužstojančiu stovu bei siauru krašteliu leidžia koncentruotis į tai, kas svarbiausia – vaizdą.

Pažiūrėkite, kaip dailus dizainas įtraukia į veiksmą
Vilkite
Televizoriaus vaizdo iš šono kadras, kuriame vaizduojamas skydelis be kraštelio
Tolygus aliuminio paviršius

Leidžia visą dėmesį sutelkti į vaizdą, o ne į televizorių. 

Triukšmo nekeliantis stovas stambiu planu
Neišsiskiriantis stovas, dviejų padėčių

Mūsų tylusis stovas padėtas ant lentynos nekris į akis ir netrukdys žiūrėti televizoriaus. Stovą galima išskleisti plačiai arba siaurai, todėl jį puikiai tinka naudoti ir ant didelių, ir ant mažų lentynų.

Laidų tvarkymas iš arti
Vos pastebimi laidai

Laidų laikikliai tvarkingai paslepia laidus, todėl jų nesimato, o televizorius iš priekio, šonų ir galo atrodo puikiai.

Grįžti į pagrindines funkcijas

Patogi prieiga, lengvas gyvenimas

Naudojantis mūsų teikiamais „Android“ išmaniaisiais televizoriais, leidžiančiais lengvai pasiekti visą mėgstamiausią turinį, paslaugas ir įrenginius, gyvenimas tampa dar paprastesnis.

Pakanka jūsų balso
Šeima, ieškanti pramogų „Android TV“
Tiesiog kalbėkite, smagus būdas tyrinėti naujus pasaulius

Visas išsvajotąsias pramogas surasite taip greitai, kaip kalbate. Naudodami šio išmaniojo „Android“ televizoriaus pažangią valdymo balsu funkciją, akimirksniu galėsite žiūrėti filmus ir televizijos laidas iš programų arba transliacijų.

Daugiau programų nei kituose išmaniuosiuose televizoriuose
Daugiau kaip 5000 programėlių – pralenkia visus kitus išmaniuosius televizorius

„Sony Android“ išmaniajame televizoriuje pateikiama tiek daug programų, kiek nerasite jokiame kitame televizoriuje. Pasirinkite jūsų gyvenimui daugiau džiaugsmo ir pramogų suteikiančias programas.

Dėl galingo lusto nebereikia laukti
Daugiau nebelaukite

Programos paleidžiamos greitai, todėl nereikia laukti norint pereiti nuo vienos programos prie kitos – „Netflix“ paleidžiama triskart greičiau nei anksčiau.

  • Netflix Recommended TV
  • Netflix Calibrated Mode
  • „Netflix“ mygtukas
  • HBO max
Lengva prijungti prie mėgstamų suderinamų įrenginių
Veikia su „Apple AirPlay“ / „Apple HomeKit“

Naudodami „Apple AirPlay“ galite transliuoti vaizdo ir garso įrašus į televizorių tiesiai iš „iPhone“, „iPad“ arba „Mac“. Žiūrėkite filmus ir laidas iš „Apple TV“, mėgstamų programų ir netgi „Safari“. Bendrinkite savo nuotraukas su aplinkiniais.

„Bravia TV“ su „Apple AirPlay“ / „Apple HomeKit“
Naujas išmanus gyvenimas

Žiūrėkite didesniame, geresniame ekrane naudodami „Chromecast“ 

„Chromecast“ suteikia galimybę transliuoti mėgstamus vaizdo įrašus, žaidimus ir programas iš mobiliojo įrenginio televizoriaus ekrane itin gera vaizdo kokybe. Tereikia bakstelėti transliavimo mygtuką „Android“ ar „iOS“ įrenginio ekrane ir mėgstamą turinį pamatysite didžiuliame ekrane. Transliuokite turinį ir toliau naršykite savo telefone ar planšetėje.

„Chromecast built-in“ logotipas
Patogus nuotolinio valdymo pultelis
Aukščiausios kokybės nuotolinio valdymo pultas su foniniu apšvietimu
Tamsoje matomas nuot. valdymo pultas su foniniu apšvietimu 

Tiesiog paimkite nuotolinio valdymo pultą su foniniu apšvietimu ir perjunkite kanalus bei reguliuokite garsą net žiūrėdami tamsoje.

Ši funkcija yra tik didesniuose nei 55 col. televizoriuose.

Lengva valdyti išmaniuoju nuotolinio valdymo pultu

Prijunkite priedėlius ir kitus įrenginius HDMI jungtimi prie 4K HDR televizoriaus ir valdykite vienu išmaniuoju įrenginiu. Pultelį lengva naudoti dėl plonesnės suapvalintos konstrukcijos su mikrofonu, skirtu valdyti balsu, ir patogių mygtukų.

Lengvas keleto įrenginių valdymas išmaniuoju nuotoliniu valdymo pulteliu

Grįžti į pagrindines funkcijas

Matykite turinį taip, kaip sumanė kūrėjas 

Kai filmas į ekraną teikiamas glaudinant skaitmeniniu būdu, suprastėja kokybė, o žiūrėjimo malonumas yra ne toks, kokio studijoje siekė režisierius. Daugybė unikalių funkcijų leidžia aukščiausios kokybės pramogomis namuose mėgautis taip, kaip to norėjo režisierius.

„Netflix“ sukalibruotasis režimas
Originali kokybė su „Netflix Calibrated Mode“

Šis režimas buvo sukurtas specialiai tam, kad „Netflix“ filmus būtų galima žiūrėti per televizorių ir mėgautis originalia vaizdo kokybe. „Netflix Calibrated Mode“ padeda išsaugoti filmo kūrėjo viziją ir tikslus.

Jauskitės tarsi kino teatre

Mėgaukitės kino teatro efektais namuose. „Dolby Vision™“ perteikia scenas itin realistiškai, o „Dolby Atmos™“ pripildo kambarį įtraukiančio erdvinio garso.

Filmai, kurie patiks visai šeimai
„CalMAN Ready“ logotipas
Išsaugomos kūrėjų idėjos

Siekiant perteikti filmų kūrimo proceso spalvų įvairovę, šiame televizoriuje įdiegta didelio našumo „Portrait Display“ automatinio kalibravimo programinė įranga „Calman“. Taip galime pasiekti beprecedentį kalibravimo lygį ir atlikti tikslų reguliavimą, kuris neįmanomas naudojant įprastus vaizdo nustatymus. Spalvos atkuriamos tiksliai ir atitinka pradinį TV signalą, be to, prisitaikoma prie subtiliausių spalvinių pakitimų laikui bėgant. „Calman“ programinė įranga, naudojama vaizdo kūrėjų montuojant filmus ir atliekant kokybės kontrolę, jau suderinta su šiuo televizoriumi, todėl jos privalumus galės įvertinti klientai. Mūsų pareiga – suteikti galimybę matyti profesionaliai ir tiksliai sukalibruotas spalvas namuose.

Grįžti į pagrindines funkcijas

Techniniai duomenys ir funkcijos

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu