VISI TELEVIZORIAI

XG95 |„Full Array“ LED | 4K Ultra HD | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Android TV“)

XG9505 Series
XG95 |„Full Array“ LED | 4K Ultra HD | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Android TV“) nuotrauka

Kainos pradedant nuo:

RMK

€ 1 199,00

(įsk. PVM)

139 cm (55")

KD-55XG9505

RMK

€ 1 199,00

(įsk. PVM)

164 cm (65")

KD-65XG9505

RMK

€ 1 699,00

(įsk. PVM)

189 cm (75”)

KD-75XG9505

RMK

€ 3 599,80

(įsk. PVM)

215 cm (85'')

KD-85XG9505

RMK

€ 4 500,00

(įsk. PVM)
BENERGIJOS VARTOJIMO ETIKETĖ IR GAMINIO VARDINIŲ PARAMETRŲ LENTELĖ

4modeliai

Geriausios funkcijos
„Full Array“ LED

DAUGIAU ŠVIESOS DIODŲ, DAUGIAU RYŠKUMO, DAUGIAU KONTRASTO

(1) Įprastas KRAŠTINIO APŠVIETIMO LED. (2) „Full Array“ LED. Vaizdų imitacija.

„Full Array“ LED televizorius apšviečia daugiau šviesos diodų, kurie išdėstyti tiesiai už ekrano, kitaip nei įprastuose kraštinio apšvietimo LED televizoriuose. Dėl šios charakteristikos ir „Sony“ tikslaus vietinio pritemdymo technologijos televizorius gali individualiai pritemdyti arba pašviesinti atskiras šviesos diodų zonas, todėl pasiekiamas tikslesnis kontrastas, o vaizdas atrodo tarsi kino teatre.

Tobula vaizdo ir garso harmonija

Realistiškų vaizdų ir akustikos harmonija leis pasijausti įvykių centre. Detalūs vaizdai, suderinti su mūsų „Sound-from-Picture Reality™“ technologija, užtikrina stulbinančią garso ir vaizdo harmoniją. 

Nepaprastai tikroviška

„Picture Processor X1™ Ultimate“ procesorius su analogų neturinčia apdorojimo galia ekrane aptinka šimtus skirtingų objektų ir išmaniai padidina šviesumą, detalumą bei pagerina spalvas, todėl stebimas vaizdas tampa aiškus, ryškus ir neįtikėtinai tikroviškas.

Sound-from-Picture Reality™

„Acoustic Multi-Audio™“ sistema papildo „Sound-of-Picture-Reality™“ „Bass Reflex“ garsiakalbius dviem aukštųjų dažnių garsiakalbiais televizoriaus gale. Veiksmas ir garsas tiksliai suderintas, todėl žiūrimi filmai įtraukia kur kas labiau.

Didelis ekranas – dinamiška patirtis

Šis „Sony“ 4K HDR televizorius leidžia mėgautis įspūdingu vaizdu dideliame ekrane. Įtraukiantys vaizdai akimirksniu nukels į veiksmo sūkurį.

Autentiški kino teatro pojūčiai
Jauskitės tarsi kino teatre

Mėgaukitės kino teatro pojūčiais namuose. „Dolby Vision™“ suteikia scenoms gyvybingumo, todėl matysite autentišką vaizdą, o „Dolby Atmos™“ pripildo kambarį įtraukiančio erdvinio garso. 

Gyvenimo grožis, atskleidžiamas papildomomis spalvomis

Matykite ryškias realaus pasaulio spalvas visur. Ekranas TRILUMINOS™ perteikia spalvas iš platesnės paletės, tiksliai atkurdamas kiekvieną priedangoje esantį šešėlį ir atspalvį.

Gražu iš bet kokio kampo

Aiški, minimalistinė konstrukcija padeda sutelkti dėmesį į tai, kas svarbu – vaizdą. 

Vilkite
Paslėpti ir tvarkingi laidai

Gerai paslėpkite laidus stove ir pritvirtinkite juos pridedamu laidų laikikliu. 

Laidų ištiesimas
Android TV
Tiesiog kalbėkite, smagus būdas tyrinėti naujus pasaulius

Raskite visas išsvajotąsias pramogas tiesiog kalbėdami. Naudodami „Sony Android TV™“ su pažangia valdymo balsu funkcija galite akimirksniu paleisti filmus ir TV laidas iš programų ar jas transliuoti.

Veikia su „Apple AirPlay“ / „Apple HomeKit“

Naudodami „Apple AirPlay“ galite transliuoti vaizdo ir garso įrašus į televizorių tiesiai iš „iPhone“, „iPad“ arba „Mac“. Žiūrėkite filmus ir laidas iš „Apple TV“ ar mėgstamų programų ir netgi „Safari“. Bendrinkite savo nuotraukas su aplinkiniais.

Lengva valdyti išmaniuoju nuotolinio valdymo pultu

Prijunkite televizijos priedėlius ir kitus įrenginius HDMI jungtimi ir valdykite juos visus naudodami vieną išmanųjį įrenginį. Jį lengva naudoti dėl plonesnės suapvalintos konstrukcijos su mikrofonu, skirtu valdymui balsu, ir patogių mygtukų.

Išmanusis nuotolinio valdymo įrenginys
Pritaikymo neįgaliesiems funkcija
Pagalbinė „Android TV“ technologija

Televizoriuose įdiegta technologija žmonėms, turintiems vizualinių, klausos ir mobilumo sutrikimų.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Pasinerkite į detalų ir spalvingą pasaulį šiame 4K HDR televizoriuje su vaizdo procesoriumi „X1™ Ultimate“. Mūsų naujausia „Acoustic Multi-Audio™“ technologija puikiai suderina garsą ir vaizdą.
  • Yra 139 cm (55"), 164 cm (65"), 189 cm (75”), 215 cm (85'')

  • 4K didelis dinaminis diapazonas

  • Procesorius „Picture Processor X1™ Ultimate“

  • Acoustic Multi-Audio™

  • „Android TV™“

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu

Apžvalgos

Vartotojai sako