XF70

Neįtikėtinai aiškios visos detalės
AENERGIJOS VARTOJIMO ETIKETĖ IR GAMINIO VARDINIŲ PARAMETRŲ LENTELĖ

23modeliai

Geriausios funkcijos
Mėgaukitės detalėmis žiūrėdami 4K

Su „4K X-Reality PRO“ kiekvienas vaizdas pateikiamas dar didesne raiška ir priartėja prie 4K kokybės, kad galėtumėte mėgautis nepaprastai aiškiu vaizdu. Ryškūs ir patobulinti vaizdai pateikiami realiuoju laiku, todėl atsiskleidžia kiekviena bibliotekos architektūros ir joje esančių knygų detalė.

YouTube™
Iškart pasiekite „YouTube™“ – vienu spustelėjimu

Eikite tiesiai į „YouTube“ ir žiūrėkite visus mėgstamus vaizdo įrašus. Pasirūpinome, kad galėtumėte greitai rasti klipus – šis televizorius parengtas prijungti prie interneto ir „YouTube“, o nuotolinio valdymo pultelyje įtaisytu „YouTube“ mygtuku galėsite naršyti lengvai. Modelis XF7077 yra su kitokio dizaino nuotolinio valdymo pulteliu be „YouTube“ ar „Netflix“ mygtuko.

Sukurtas klausytis

Lai girdimas garsas būna tikroviškas kaip ir matomas vaizdas. „ClearAudio+“ funkcija suderina televizoriaus skleidžiamą garsą, todėl galite mėgautis emocijas žadinančiais garsais. Klausykitės dar aiškesnės muzikos ir dialogų.

ClearAudio+
Sukurtas, kad galėtumėte visą dėmesį skirti vaizdui

Padidinkite erdvę, sumažinkite laidų skaičių. Šis plonas 4K HDR televizorius, įtaisytas siaurame aliuminio rėmelyje, atrodo puikiai ir sklandžiai įsilieja į gyvenamąją erdvę. Laidai sumaniai apsaugoti ir paslėpti priekyje.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Atraskite jaudinančias pramogas, kurių gali suteikti „Sony“ 4K HDR televizorius su „Hybrid Log-Gamma“. Funkcija „ClearAudio+“ leis patirti jaudinančių žiūrėjimo pojūčių.
  • Yra 108 cm (43”), 123 cm (49''), 139 cm (55"), 164 cm (65")

  • 4K didelis dinaminis diapazonas

  • 4K X-Reality™ PRO

  • „YouTube™“ ir dar daugiau

  • ClearAudio+

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu

Apžvalgos

Vartotojai sako