Praleisti ir pereiti prie turinio

X94C/X93C

Išskirtiniai 4K pojūčiai

Tiesiog nepakartojamas 4K vaizdas. Visiškai tobulas vaizdas, sodrus, viso diapazono garsas, kuris visiškai atitinka originalą, ir smagūs, dar nepatirti pojūčiai.

TELEVIZORIAI

X94C / X93C | LED | „4K Ultra HD“ | HDR | Išmanusis televizorius („Android TV“)

X9405C / X9305C Series

X94C / X93C 4K „Ultra HD“ su „Android TV“ nuotrauka

139 cm (55")|164 cm (65")|189 cm (75”)

Nuo

RMK

€ 3 070,00

(įsk. PVM)
BENERGIJOS VARTOJIMO ETIKETĖ IR GAMINIO VARDINIŲ PARAMETRŲ LENTELĖ

3modeliai

Vaizdas

„4K Processor X1™“ – vienas lustas pakeitė viską

Daugiau ryškumo, spalvų ir kontrasto – naujasis „4K Processor X1™“

Galingasis „4K Processor X1™“ – jaudinanti vaizdo kokybė visada. Kiekvienas šaltinis yra išanalizuojamas, tada vaizdas konvertuojamas į 4K raišką – pradedant TV transliacijomis, baigiant „Blu-ray“ įrašais, DVD ar net 4K interneto vaizdo įrašais. Pritrenkiami 4K vaizdai dabar ryškesni, su daugiau natūralių spalvų, kontrasto.

„X-tended Dynamic Range“

X-tended Dynamic Range

Technologija „X-tended Dynamic Range“ tiksliai valdo foninio apšvietimo išvestį visame ekrane, todėl perteikiami sodrūs juodi ir išryškinami šviesūs objektai bei visos kitos detalės.

„TRILUMINOS“ ekranas

„TRILUMINOS“ ekranas

Unikali „Sony“ TRILUMINOS ekrano technologija sustiprina pojūčius žiūrint, nes atkuriama platesnė spalvų paletė ir natūralesni atspalviai.

4K „X-Reality PRO“

4K „X-Reality PRO“

Technologija „4K X-Reality PRO“, sukurta remiantis dešimtmečius kaupta vaizdo apdorojimo ir kūrimo patirtimi, kiekvieną vaizdo kadrą išplečia ir patobulina taip, kad vaizdas atrodytų gilesnis ir detalesnis – lyg būtų tikras.

Kiekvieną vaizdą prilyginkite 4K kokybei

Nesvarbu, ką žiūrite, mėgaukitės tikra 4K raiška

Nesvarbu, koks šaltinis, kiekvienas pikselis į didesnę raišką konvertuojamas pasitelkus itin galingą 4K vaizdo apdorojimo technologiją. Vaizdai išanalizuojami ir palyginami su specialia vaizdų duomenų baze, kad atkuriamas vaizdas taptų neįtikėtinai natūralus ir detalus, nesvarbu, ką žiūrite.

4K „X-Reality PRO“
Tradicinis televizorius
4K „X-Reality PRO“
Televizorius su „4K Processor X1™“

„Full HD“

Tradicinis

X1

„4K Processor X1™“ – tiksli detalumo didinimo priemonė

Nauji „4K Processor X1“ algoritmai (pvz., „Noise Crusher“, „Flat Area Detection“ ir „Super Resolution“) itin natūraliai atkuria detales. Šios modernios technologijos padeda atkurti natūraliai atrodančias tekstūras su mažai triukšmų ir ištobulintą vaizdo turinį.

Ryškumu spinduliuoja kiekviena spalva

Neaprėpiamas jaudinančių natūralių spalvų pasaulis

BRAVIA® atkuria dar daugiau natūralių spalvų – dabar patobulintas naudojant galingą „4K Processor X1™“ ir tikslaus spalvų atkūrimo technologiją. Ryški ir sodri raudona, mėlyna ir žalia padės sužadinti jausmus matant kiekvieną vaizdą. Dėl išskirtinio „Sony“ TRILUMINOS ekrano, jūs galėsite mėgautis plačiausiu spalvų diapazonu.

Su TRILUMINOS
Be TRILUMINOS

„4K Processor X1™“ – tikslus spalvų atkūrimas

„4K Processor X1™“ veikia kur kas efektyviau nei įprastas spalvų tobulinimas, nes spalvos optimaliai sureguliuojamos atskirai tikruoju laiku. Tai padeda kuo geriau išnaudoti ekrano galimybes, o atskiras spalvų reguliavimas leidžia tiksliai atkurti sodrias ir natūralias spalvas.

 • X1
 • Įprastas

Išskirtinis foninis apšvietimas

Ryškesnės šviesios sritys ir sodresnė juoda

Šis unikalus foninio apšvietimo algoritmas ir naujasis „Sony 4K processor X1“ užtikrina kur kas platesnį ryškumo diapazoną nei įprasti LED televizoriai.

Dynamic Contrast Enhancer
Tradicinis televizorius
Dynamic Contrast Enhancer
Televizorius su „4K Processor X1“

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė – „4K Processor X1“

„4K Processor X1“ naudojama dinaminio kontrasto didinimo priemonė – nuolatos kiekviename kadre optimaliai reguliuojamas šviesumo diapazonas. Ji sureguliuoja lygius pagal ekrane rodomą vaizdą.

Suderinama su dideliu dinaminiu diapazonu (HDR)

Šis televizorius yra suderinamas su HDR, o „X-tended Dynamic Range“ ir TRILUMINOS ekrane atkuriamas didesnis kontrastas, aiškesnės detalės ir stulbinamos spalvos.

Didelis dinaminis diapazonas
DIDELIS DINAMINIS DIAPAZONAS
Didelis dinaminis diapazonas
TRADICINIS

Viskas 4K raiška – šaltinis nesvarbu

Dabar galite pasinerti į tikrą 4K pramogų pasaulį namuose. Palaikomi naujausi 4K standartai, įskaitant VP9, HDMI 50p/60p ir HEVC, todėl galėsite mėgautis mėgstamu turiniu.

Garsas

Pirmasis pasaulyje didelės raiškos garso televizorius

Muzika, kokią ją norėjo sukurti atlikėjas

Įrašų studijoje ir gyvo garso koncertų metu garsas įrašomas geresne nei CD diskų kokybe. Didelės raiškos garsas leidžia mėgautis sodriu garsu taip, tarsi atlikėjas būtų priešais jus. Praturtinkite muzikinį gyvenimą „Sony“ televizoriumi su didelės raiškos garsu.

Kai veikia didelės raiškos garso technologija

Didelės raiškos garsas – tai visas rinkinys skaitmeninių procesų, kuriuos naudojant galima užkoduoti ir atkurti muziką, didesniais diskretizacijos dažniais, nei naudojama CD įrašuose.

Didelės raiškos garsas
Suglaudintas failas [mp3]
Didelės raiškos garsas
Didelės raiškos garso failas

Sklandaus garso magija

Išskirtinis garso aiškumas leis išgirsti net menkiausią toną

Į priekį nukreipti žemųjų ir itin žemų dažnių garsiakalbiai atkuria aiškų, galingą viso diapazono garsą – tai pasiekti padeda konstrukcija be slopintuvų, kurie pašalina iškraipymus ir leidžia atkurti švarų, aiškų vidutinių ir aukštų dažnių garsą. Moderniu žėručiu sustiprintas stiklo pluoštas padeda atkurti subtiliausius tonus – galite mėgautis didelės raiškos garso šaltiniais.

Sukurtas klausytis

Tegul jūsų girdimas garsas bus toks pat tikroviškas, kaip ir matomas vaizdas. „ClearAudio+“ tiksliai sureguliuoja televizoriaus garsą, kuris įtraukia, sustiprina pojūčius ir tiesiog apgaubia. Klausykitės muzikos, dialogų ir erdvinių efektų, perteikiamų itin aiškiai ir išskirtinai, kad ir kur žiūrėtumėte.

DSEE

Mėgaukitės geresne raiška, kad ir ko beklausytumėte. DSEE HX išanalizuoja garso šaltinius, išplečia aukštųjų dažnių diapazoną ir gylį bitais, todėl garsas kokybe beveik prilygsta didelės raiškos garsui.

„S-Force Front Surround“

„S-Force Front Surround“ technologija apdoroja garso signalą, kuris tiesiog įtraukia klausantis. Tiesioginis daugiakanalis apdorojimas užtikrina tikrovišką, aiškų ir galingą 360 ̊ erdvinį garsą.

„Clear Phase“ garsas

„Clear Phase“ suderina televizoriaus garsiakalbio dažnių diapazonus ir užtikrina sklandesnius, geriau subalansuotus vidutiniuosius, aukštuosius ir žemuosius dažnius.

Galimybių pasaulis

Dabar išsvajotąsias pramogas surasite dar greičiau. Pradedant filmais ir televizijos laidomis, baigiant tūkstančiais programų – „Sony Android TV“ viskas pasiekiama akimirksniu.

Dizainas

Tobula forma kiekvienai paskirčiai

Pleišto dizainas – susijungia forma ir funkcionalus grožis

Visiškai nauja BRAVIA® forma sujungia asketiškumą su funkcionaliu grožiu. Siaura konstrukcija neužima daug vietos, o garsą pagerina didelė garsiakalbių galia.

 • Platus
 • Siauras

Plačiakampis televizorius užims mažai vietos

Vietos padės sutaupyti 2 padėčių stovas

Sureguliuokite kojelę po 4K televizoriumi ir atsižvelgdami į turimą vietą pasirinkite platų arba siaurą stovo režimą.

Susipažinkite su X94C/X93C funkcijomis

Instrukcijų vaizdo įrašai

Televizoriaus instrukcijų vaizdo įrašai

Iškilo klausimų, kaip nustatyti ir naudoti televizorių? Arba kaip prijungti jį prie kitų įrenginių. Mūsų mokomieji vaizdo įrašai visa tai išaiškins žingsnis po žingsnio.

Techniniai duomenys ir funkcijos
Tiesiog nepakartojamas 4K vaizdas. Visiškai tobulas vaizdas, sodrus, viso diapazono garsas, kuris visiškai atitinka originalą, ir smagūs, dar nepatirti pojūčiai.
 • Yra 139 cm (55"), 164 cm (65"), 189 cm (75”)

 • 4K „Ultra HD“ (3 480 x 2 160)

 • 4K procesorius X1

 • Didelės raiškos garsas

 • Android TV

Kraštinių santykis
16:9
„Triluminos“™ ekranas
TAIP

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

 • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

 • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

 • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu

Apžvalgos

Vartotojai sako