Praleisti ir pereiti prie turinio

X91C/X90C

Ploniausias 4K televizorius

Tokio televizoriaus dar nesate matę. Itin plonas, modernaus dizaino korpusas ir jaudinantis 4K vaizdas tikrai papuoš jūsų sieną tarsi meno kūrinys.

TELEVIZORIAI

X91C / X90C | LED | „4K Ultra HD“ | HDR | Išmanusis televizorius („Android TV“)

X9105C / X9005C Series

X91C / X90C 4K „Ultra HD“ su „Android TV“ nuotrauka

139 cm (55")|164 cm (65")|189 cm (75”)

Nuo

RMK

€ 2 560,00

(įsk. PVM)
BENERGIJOS VARTOJIMO ETIKETĖ IR GAMINIO VARDINIŲ PARAMETRŲ LENTELĖ

3modeliai

Dizainas

Išskirtinis grožis, tobulybė

Toks plonas, kad nepastebimai susilies su jūsų interjeru

X90C serijos televizoriai yra neįtikėtinai ploni – 4,9 mm. Unikali „Sony“ kraštelio dangos technologija – ekrano paviršius eina vienu lygiu iki pat krašto, todėl kraštelis tarsi išnyksta. 4K vaizdai tiesiog sklendžia priešais jūsų akis, todėl net pasimirš, kad esate priešais televizorių.

X90C serijos televizoriaus tvirtinimas prie sienos

X90C serijos televizorius prie sienos tvirtinamas labai paprastai. Jo konstrukcija labai plona, todėl jis puikiai priglunda, o dėl pakreipiamo laikiklio lengva prijungti laidus.

 • Platus
 • Siauras

Plačiakampis televizorius užims mažai vietos

Vietos padės sutaupyti 2 padėčių stovas

Sureguliuokite kojelę po 4K televizoriumi ir atsižvelgdami į turimą vietą pasirinkite platų arba siaurą stovo režimą.

Vaizdas

„4K Processor X1™“ – vienas lustas pakeitė viską

Daugiau ryškumo, spalvų ir kontrasto – naujasis „4K Processor X1™“

Galingas „4K Processor X1™“ – visada jaudinanti vaizdo kokybė. Kiekvienas šaltinis yra išanalizuojamas, tada vaizdas konvertuojamas į 4K raišką – televizijos transliacijos, „Blu-ray Disc™“ įrašai, DVD ar net 4K interneto vaizdo įrašai. Pritrenkiami 4K vaizdai dabar ryškesni, spalvos natūralesnės ir didesnis kontrastas.

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė

Kontrastas

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė šviesias ekrano dalis paverčia ryškesnėmis, tamsias – natūralesnėmis, sodresnėmis.

„TRILUMINOS“ ekranas

„TRILUMINOS“ ekranas

Unikali „Sony“ TRILUMINOS ekrano technologija sustiprina pojūčius žiūrint, nes atkuriama platesnė spalvų paletė ir natūralesni atspalviai.

4K „X-Reality PRO“

4K „X-Reality PRO“

Technologija „4K X-Reality PRO“, sukurta remiantis dešimtmečius kaupta vaizdo apdorojimo ir kūrimo patirtimi, kiekvieną vaizdo kadrą išplečia ir patobulina taip, kad vaizdas atrodytų gilesnis ir detalesnis – lyg būtų tikras.

Kiekvieną vaizdą prilyginkite 4K kokybei

Nesvarbu, ką žiūrite, mėgaukitės tikra 4K raiška

Nesvarbu, koks šaltinis, kiekvienas pikselis į didesnę raišką konvertuojamas pasitelkus itin galingą 4K vaizdo apdorojimo technologiją. Vaizdai išanalizuojami ir palyginami su specialia vaizdų duomenų baze, kad atkuriamas vaizdas taptų neįtikėtinai natūralus ir detalus, nesvarbu, ką žiūrite.

4K „X-Reality PRO“
Tradicinis televizorius
4K „X-Reality PRO“
Televizorius su „4K Processor X1™“

„Full HD“

Tradicinis

X1

„4K Processor X1™“ – tiksli detalumo didinimo priemonė

Nauji „4K Processor X1“ algoritmai (pvz., „Noise Crusher“, „Flat Area Detection“ ir „Super Resolution“) itin natūraliai atkuria detales. Šios modernios technologijos padeda atkurti natūraliai atrodančias tekstūras su mažai triukšmų ir ištobulintą vaizdo turinį.

Ryškumu spinduliuoja kiekviena spalva

Neaprėpiamas jaudinančių natūralių spalvų pasaulis

BRAVIA® atkuria dar daugiau natūralių spalvų – dabar patobulintas naudojant galingą „4K Processor X1™“ ir tikslaus spalvų atkūrimo technologiją. Ryški ir sodri raudona, mėlyna ir žalia padės sužadinti jausmus matant kiekvieną vaizdą. Dėl išskirtinio „Sony“ TRILUMINOS ekrano, jūs galėsite mėgautis plačiausiu spalvų diapazonu.

Su TRILUMINOS
Be TRILUMINOS

„4K Processor X1™“ – tikslus spalvų atkūrimas

„4K Processor X1™“ veikia kur kas efektyviau nei įprastas spalvų tobulinimas, nes spalvos optimaliai sureguliuojamos atskirai tikruoju laiku. Tai padeda kuo geriau išnaudoti ekrano galimybes, o atskiras spalvų reguliavimas leidžia tiksliai atkurti sodrias ir natūralias spalvas.

 • X1
 • Įprastas

Ryškumas reguliuojamas kiekvienam kadrui atskirai

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė padidina kontrastą, kad ir ką žiūrėtumėte

„4K Processor X1™“ užtikrina, kad dinaminis ekrano ryškumas būtų nuolatos reguliuojamas ir pritaikomas pagal kiekvieną kadrą.

Dynamic Contrast Enhancer
Tradicinis televizorius
Dynamic Contrast Enhancer
Televizorius su „4K Processor X1“

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė – „4K Processor X1“

„4K Processor X1“ naudojama dinaminio kontrasto didinimo priemonė – nuolatos kiekviename kadre optimaliai reguliuojamas šviesumo diapazonas. Ji sureguliuoja lygius pagal ekrane rodomą vaizdą.

Suderinama su dideliu dinaminiu diapazonu (HDR)

Šis televizorius yra suderinamas su HDR, o TRILUMINOS ekrane atkuriamas platesnis spalvų diapazonas, didesnis kontrastas ir aiškesnės detalės.

Didelis dinaminis diapazonas
DIDELIS DINAMINIS DIAPAZONAS
Didelis dinaminis diapazonas
TRADICINIS

Viskas 4K raiška – šaltinis nesvarbu

Dabar galite pasinerti į tikrą 4K pramogų pasaulį namuose. Palaikomi naujausi 4K standartai, įskaitant VP9, HDMI 50p/60p ir HEVC, todėl galėsite mėgautis mėgstamu turiniu.

BRAVIA® su „Android TV™“

Jūsų išmanusis televizorius dabar dar sumanesnis. Pagalvokite, kuo mėgaujatės savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Dabar tuo mėgaukitės dideliame ir dar geresniame BRAVIA® ekrane.

Paieška balsu

Viską pasieksite greitai

Pasinaudokite turinio juosta ar paieška balsu ir suraskite visą mėgstamą turinį: televizijos transliacijas ar interneto turinį.

Google Cast™

Puikus derinys 

Siųskite mėgstamą turinį iš išmaniojo telefono į televizorių per „Google Cast™“ ir naudokitės telefonu kaip nuotolinio valdymo pultu.

„Google Play™“ programos

Tūkstančiai programų

Naudokitės plačiu programų asortimentu iš „Google Play™“, įskaitant „YouTube™“, „Netflix“, žaidimus ir kitą turinį, dideliame ekrane.

Garsas

Sukurtas klausytis

Tegul jūsų girdimas garsas bus toks pat tikroviškas, kaip ir matomas vaizdas. „ClearAudio+“ tiksliai sureguliuoja televizoriaus garsą, kuris įtraukia, sustiprina pojūčius ir tiesiog apgaubia. Klausykitės muzikos, dialogų ir erdvinių efektų, perteikiamų itin aiškiai ir išskirtinai, kad ir kur žiūrėtumėte.

DSEE

Mėgaukitės geresne raiška, kad ir ko beklausytumėte. DSEE yra mūsų garso technologijų, kurios veikdamos kartu perteikia itin aiškų ir sodrų garsą, derinys.

„S-Force Front Surround“

„S-Force Front Surround“ technologija apdoroja garso signalą, kuris tiesiog įtraukia klausantis. Tiesioginis daugiakanalis apdorojimas užtikrina tikrovišką, aiškų ir galingą 360 ̊ erdvinį garsą.

„Clear Phase“ garsas

„Clear Phase“ suderina televizoriaus garsiakalbio dažnių diapazonus ir užtikrina sklandesnius, geriau subalansuotus vidutiniuosius, aukštuosius ir žemuosius dažnius.

Susipažinkite su X91/X90 funkcijomis

Instrukcijų vaizdo įrašai

Televizoriaus instrukcijų vaizdo įrašai

Iškilo klausimų, kaip nustatyti ir naudoti televizorių? Arba kaip prijungti jį prie kitų įrenginių. Mūsų mokomieji vaizdo įrašai visa tai išaiškins žingsnis po žingsnio.

Techniniai duomenys ir funkcijos
Dar niekada nesusidūrėte su tokiu televizoriumi, kaip šis. Itin plonas, išpuoselėtas dizainas su kvapą gniaužiančiais 4K vaizdais, puošiančiais jūsų sieną tarsi puikus meno kūrinys. 
 • Yra 139 cm (55"), 164 cm (65"), 189 cm (75”)

 • 4K „Ultra HD“ (3 480 x 2 160)

 • 4K procesorius X1

 • Itin plonas ore kybantis stilius

 • Android TV

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

 • Dinaminis foninio apšvietimo valdymas padeda didinti energijos vartojimo efektyvumą reguliuojant foninio apšvietimo šviesumą besikeičiant vaizdų turiniui

 • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant foninio apšvietimo ryškumą

 • Režimas „Foninis apšvietimas išjungtas“ padeda tausoti energiją išjungdamas vaizdą, o tai realizuojama išjungiant LCD skydelio ekraną ir foninį apšvietimą

Apžvalgos

Vartotojai sako