Praleisti ir pereiti prie turinio

X85C

Dar daugiau detalių

Mėgaukitės „Sony“ pateikiamu 4K ir nesižvalgykite atgal. Suteikite visoms savo mėgstamoms televizijos pramogoms daugiau gyvybės smulkiomis detalėmis ir išskirtinėmis spalvomis. Be vargo mėgaukitės programomis, žaidimais ir vis didėjančiu 4K transliacijų bei jums tinkamo interneto turinio pasirinkimu.

TELEVIZORIAI

X85C | LED | „4K Ultra HD“ | HDR | Išmanusis televizorius („Android TV“)

X8505C / X8507C / X8508C / X8509C Series

X85C 4K „Ultra HD“ su „Android TV“ nuotrauka

139 cm (55")|164 cm (65")|189 cm (75”)|silverblack

Nuo

RMK

€ 1 640,00

(įsk. PVM)
AENERGIJOS VARTOJIMO ETIKETĖ IR GAMINIO VARDINIŲ PARAMETRŲ LENTELĖ

9modeliai

Vaizdas

„4K Processor X1™“ – vienas lustas pakeitė viską

Daugiau ryškumo, spalvų ir kontrasto – naujasis „4K Processor X1™“

Galingas „4K Processor X1“ – visada jaudinanti vaizdo kokybė. Kiekvienas šaltinis yra išanalizuojamas, tada vaizdas konvertuojamas į 4K raišką – televizijos transliacijos, „Blu-ray Disc™“ įrašai, DVD ar net 4K interneto vaizdo įrašai. Pritrenkiami 4K vaizdai dabar ryškesni, su daugiau natūralių spalvų, kontrasto.

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė

Kontrastas

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė šviesias ekrano dalis paverčia ryškesnėmis, tamsias – natūralesnėmis, sodresnėmis.

„TRILUMINOS“ ekranas

„TRILUMINOS“ ekranas

Unikali „Sony“ TRILUMINOS ekrano technologija sustiprina pojūčius žiūrint, nes atkuriama platesnė spalvų paletė ir natūralesni atspalviai.

4K „X-Reality PRO“

4K „X-Reality PRO“

Technologija „4K X-Reality PRO“, sukurta remiantis dešimtmečius kaupta vaizdo apdorojimo ir kūrimo patirtimi, kiekvieną vaizdo kadrą išplečia ir patobulina taip, kad vaizdas atrodytų gilesnis ir detalesnis – lyg būtų tikras.

Kiekvieną vaizdą prilyginkite 4K kokybei

Nesvarbu, ką žiūrite, mėgaukitės tikra 4K raiška

Nesvarbu, koks šaltinis, kiekvienas pikselis į didesnę raišką konvertuojamas pasitelkus itin galingą 4K vaizdo apdorojimo technologiją. Vaizdai išanalizuojami ir palyginami su specialia vaizdų duomenų baze, kad atkuriamas vaizdas taptų neįtikėtinai natūralus ir detalus, nesvarbu, ką žiūrite.

4K „X-Reality PRO“
Tradicinis televizorius
4K „X-Reality PRO“
Televizorius su „4K Processor X1™“

„Full HD“

Tradicinis

X1

„4K Processor X1™“ – tiksli detalumo didinimo priemonė

Nauji „4K Processor X1“ algoritmai (pvz., „Noise Crusher“, „Flat Area Detection“ ir „Super Resolution“) itin natūraliai atkuria detales. Šios modernios technologijos padeda atkurti natūraliai atrodančias tekstūras su mažai triukšmų ir ištobulintą vaizdo turinį.

Ryškumu spinduliuoja kiekviena spalva

Neaprėpiamas jaudinančių natūralių spalvų pasaulis

BRAVIA® atkuria dar daugiau natūralių spalvų – dabar patobulintas naudojant galingus „4K Processor X1“ ir tikslaus spalvų atkūrimo technologiją. Ryški ir sodri raudona, mėlyna ir žalia padės sužadinti jausmus matant kiekvieną vaizdą. Dėl išskirtinio „Sony“ TRILUMINOS ekrano, jūs galėsite mėgautis plačiausiu spalvų diapazonu.

Su TRILUMINOS
Be TRILUMINOS

„4K Processor X1™“ – tikslus spalvų atkūrimas

„4K Processor X1™“ veikia kur kas efektyviau nei įprastas spalvų tobulinimas, nes spalvos optimaliai sureguliuojamos atskirai tikruoju laiku. Tai padeda kuo geriau išnaudoti ekrano galimybes, o atskiras spalvų reguliavimas leidžia tiksliai atkurti sodrias ir natūralias spalvas.

  • X1
  • Įprastas

Ryškumas reguliuojamas kiekvienam kadrui atskirai

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė padidina kontrastą, kad ir ką žiūrėtumėte

„4K Processor X1™“ užtikrina, kad dinaminis ekrano ryškumas būtų nuolatos reguliuojamas ir pritaikomas pagal kiekvieną kadrą.

Dynamic Contrast Enhancer
Tradicinis televizorius
Dynamic Contrast Enhancer
Televizorius su „4K Processor X1“

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė – „4K Processor X1“

„4K Processor X1“ naudojama dinaminio kontrasto didinimo priemonė – nuolatos kiekviename kadre optimaliai reguliuojamas šviesumo diapazonas. Ji sureguliuoja lygius pagal ekrane rodomą vaizdą.

Suderinama su dideliu dinaminiu diapazonu (HDR)

Šis televizorius yra suderinamas su HDR, o TRILUMINOS ekrane atkuriamas platesnis spalvų diapazonas, didesnis kontrastas ir aiškesnės detalės.

Didelis dinaminis diapazonas
DIDELIS DINAMINIS DIAPAZONAS
Didelis dinaminis diapazonas
TRADICINIS

Viskas 4K raiška – šaltinis nesvarbu

Dabar galite pasinerti į tikrą 4K pramogų pasaulį namuose. Palaikomi naujausi 4K standartai, įskaitant VP9, HDMI 50p/60p ir HEVC, todėl galėsite mėgautis mėgstamu turiniu.

Galimybių pasaulis

Dabar išsvajotąsias pramogas surasite dar greičiau. Pradedant filmais ir televizijos laidomis, baigiant tūkstančiais programų – „Sony Android TV“ viskas pasiekiama akimirksniu.

Garsas

Sukurtas klausytis

Tegul jūsų girdimas garsas bus toks pat tikroviškas, kaip ir matomas vaizdas. „ClearAudio+“ tiksliai sureguliuoja televizoriaus garsą, kuris įtraukia, sustiprina pojūčius ir tiesiog apgaubia. Klausykitės muzikos, dialogų ir erdvinių efektų, perteikiamų itin aiškiai ir išskirtinai, kad ir kur žiūrėtumėte.

DSEE

Mėgaukitės geresne raiška, kad ir ko beklausytumėte. DSEE yra mūsų garso technologijų, kurios veikdamos kartu perteikia itin aiškų ir sodrų garsą, derinys.

„S-Force Front Surround“

„S-Force“ priekinis apdoroja garso signalą, kuris tiesiog įtraukia klausantis. Tiesioginis daugiakanalis apdorojimas užtikrina tikrovišką, skaidrų 360 ̊ erdvinį garsą.

„Clear Phase“ garsas

„Clear Phase“ suderina televizoriaus garsiakalbio dažnių diapazonus ir užtikrina sklandesnius, geriau subalansuotus vidutiniuosius, aukštuosius ir žemuosius dažnius.

Susipažinkite su X85C funkcijomis

Instrukcijų vaizdo įrašai

Televizoriaus instrukcijų vaizdo įrašai

Iškilo klausimų, kaip nustatyti ir naudoti televizorių? Arba kaip prijungti jį prie kitų įrenginių. Mūsų mokomieji vaizdo įrašai visa tai išaiškins žingsnis po žingsnio.

Techniniai duomenys ir funkcijos
Mėgaukitės „Sony“ pateikiamu 4K ir nesižvalgykite atgal. Suteikite visoms savo mėgstamoms televizijos pramogoms daugiau gyvybės smulkiomis detalėmis ir išskirtinėmis spalvomis. Be vargo mėgaukitės programomis, žaidimais ir vis didėjančiu 4K transliacijų bei jums tinkamo interneto turinio pasirinkimu.
  • Yra 139 cm (55"), 164 cm (65"), 189 cm (75”)

  • 4K „Ultra HD“ (3 480 x 2 160)

  • 4K procesorius X1

  • „TRILUMINOS“ ekranas

  • Android TV

Kraštinių santykis
16:9
„Triluminos“™ ekranas
TAIP

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu

Apžvalgos

Vartotojai sako