Praleisti ir pereiti prie turinio

X83C

Pereikite prie 4K

Nepamirštama kiekviena akimirka – neregėtas detalumas ir spalvos, kurios įkvėps gyvybės kiekvienam vaizdui. Mėgaukitės neišsemiama gausybe programų ir interneto turinio – pasirenkite 4K pasaulio ateičiai.

TELEVIZORIAI

X83C | LED | „4K Ultra HD“ | Išmanusis televizorius („Android TV“)

X8305C / X8307C / X8308C / X8309C Series

X83C 4K „Ultra HD“ su „Android TV“  nuotrauka

108 cm (43”)|123 cm (49'')|silverblack

Nuo

RMK

€ 1 030,00

(įsk. PVM)
AENERGIJOS VARTOJIMO ETIKETĖ IR GAMINIO VARDINIŲ PARAMETRŲ LENTELĖ

8modeliai

Vaizdas

„4K Processor X1™“ – vienas lustas pakeitė viską

Daugiau ryškumo, spalvų ir kontrasto – naujasis „4K Processor X1™“

Galingas „4K Processor X1“ – visada jaudinanti vaizdo kokybė. Kiekvienas šaltinis yra išanalizuojamas, tada vaizdas konvertuojamas į 4K raišką – televizijos transliacijos, „Blu-ray Disc™“ įrašai, DVD ar net 4K interneto vaizdo įrašai. Pritrenkiami 4K vaizdai dabar ryškesni, su daugiau natūralių spalvų, kontrasto.

Precision Detail Enhancer

Ryškumas

Itin tiksliai veikianti detalumo didinimo priemonė pašalina triukšmus ir suteikia detalumo bet kokiems žiūrimiems vaizdams – nesvarbu, koks šaltinis, vaizdas bus ryškesnis ir aiškesnis.

Tikslus spalvų atkūrimas

Spalva

Tikslaus spalvų atkūrimo priemonės atskirai išanalizuoja kiekvieną sceną ir pikselį, kad dinamiški atspalviai būtų atkurti tiksliai, o spalvos taptų sodrios ir natūralios.

Dynamic Contrast Enhancer

Kontrastas

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė šviesias ekrano dalis paverčia ryškesnėmis, tamsias – natūralesnėmis, sodresnėmis.

Kiekvieną vaizdą prilyginkite 4K kokybei

Nesvarbu, ką žiūrite, mėgaukitės tikra 4K raiška

Nesvarbu, koks šaltinis, kiekvienas pikselis į didesnę raišką konvertuojamas pasitelkus itin galingą 4K vaizdo apdorojimo technologiją. Vaizdai išanalizuojami ir palyginami su specialia vaizdų duomenų baze, kad atkuriamas vaizdas taptų neįtikėtinai natūralus ir detalus, nesvarbu, ką žiūrite.

4K „X-Reality PRO“
Tradicinis televizorius
4K „X-Reality PRO“
Televizorius su „4K Processor X1™“

„Full HD“

Tradicinis

X1

„4K Processor X1™“ – tiksli detalumo didinimo priemonė

Nauji „4K Processor X1“ algoritmai (pvz., „Noise Crusher“, „Flat Area Detection“ ir „Super Resolution“) itin natūraliai atkuria detales. Šios modernios technologijos padeda atkurti natūraliai atrodančias tekstūras su mažai triukšmų ir ištobulintą vaizdo turinį.

Patobulinama kiekviena spalva

Mėgaukitės net menkiausiu kiekvieno vaizdo atspalviu ir natūraliomis spalvomis. Tikslaus spalvų atkūrimo funkcija išanalizuoja kiekvieną pikselį ir padeda atkurti dinamišką, natūralų vaizdą.

„4K Processor X1™“ – tikslus spalvų atkūrimas

„4K Processor X1™“ veikia kur kas efektyviau nei įprastas spalvų tobulinimas, nes spalvos optimaliai sureguliuojamos atskirai tikruoju laiku. Tai padeda kuo geriau išnaudoti ekrano galimybes, o atskiras spalvų reguliavimas leidžia tiksliai atkurti sodrias ir natūralias spalvas.

  • X1
  • Įprastas

Ryškumas reguliuojamas kiekvienam kadrui atskirai

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė padidina kontrastą, kad ir ką žiūrėtumėte

„4K Processor X1™“ užtikrina, kad dinaminis ekrano ryškumas būtų nuolatos reguliuojamas ir pritaikomas pagal kiekvieną kadrą.

Dynamic Contrast Enhancer
Tradicinis televizorius
Dynamic Contrast Enhancer
Televizorius su „4K Processor X1“

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė – „4K Processor X1“

„4K Processor X1“ naudojama dinaminio kontrasto didinimo priemonė – nuolatos kiekviename kadre optimaliai reguliuojamas šviesumo diapazonas. Ji sureguliuoja lygius pagal ekrane rodomą vaizdą.

Viskas 4K raiška – šaltinis nesvarbu

Dabar galite pasinerti į tikrą 4K pramogų pasaulį namuose. Palaikomi naujausi 4K standartai, įskaitant VP9, HDMI 50p/60p ir HEVC, todėl galėsite mėgautis mėgstamu turiniu.

Galimybių pasaulis

Dabar išsvajotąsias pramogas surasite dar greičiau. Pradedant filmais ir televizijos laidomis, baigiant tūkstančiais programų – „Sony Android TV“ viskas pasiekiama akimirksniu.

Garsas

Sukurtas klausytis

Tegul jūsų girdimas garsas bus toks pat tikroviškas, kaip ir matomas vaizdas. „ClearAudio+“ tiksliai sureguliuoja televizoriaus garsą, kuris įtraukia, sustiprina pojūčius ir tiesiog apgaubia. Klausykitės muzikos, dialogų ir erdvinių efektų, perteikiamų itin aiškiai ir išskirtinai, kad ir kur žiūrėtumėte.

Alt TextDSEE

Mėgaukitės geresne raiška, kad ir ko beklausytumėte. DSEE yra mūsų garso technologijų, kurios veikdamos kartu perteikia itin aiškų ir sodrų garsą, derinys.

„S-Force Front Surround“

„S-Force Front Surround“ technologija apdoroja garso signalą, kuris tiesiog įtraukia klausantis. Tiesioginis daugiakanalis apdorojimas užtikrina tikrovišką, aiškų ir galingą 360 ̊ erdvinį garsą.

„Clear Phase“ garsas

„Clear Phase“ suderina televizoriaus garsiakalbio dažnių diapazonus ir užtikrina sklandesnius, geriau subalansuotus vidutinius, aukštuosius ir žemuosius dažnius. 

Visos X83C funkcijos

Instrukcijų vaizdo įrašai

Televizoriaus instrukcijų vaizdo įrašai

Iškilo klausimų, kaip nustatyti ir naudoti televizorių? Arba kaip prijungti jį prie kitų įrenginių. Mūsų mokomieji vaizdo įrašai visa tai išaiškins žingsnis po žingsnio.

Techniniai duomenys ir funkcijos
  • Yra 108 cm (43”), 123 cm (49'')

  • 4K „Ultra HD“ (3 480 x 2 160)

  • 4K procesorius X1

  • 4K „X-Reality PRO“

  • Android TV

Foninio apšvietimo tipas
Edge LED
Kraštinių santykis
16:9

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis foninio apšvietimo valdymas padeda didinti energijos vartojimo efektyvumą reguliuojant foninio apšvietimo šviesumą besikeičiant vaizdų turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant foninio apšvietimo ryškumą

  • Režimas „Foninis apšvietimas išjungtas“ padeda tausoti energiją išjungdamas vaizdą, o tai realizuojama išjungiant LCD skydelio ekraną ir foninį apšvietimą

Apžvalgos

Vartotojai sako