Praleisti ir pereiti prie turinio

X80C

Atraskite 4K televizijos pasaulį

Televizijos laidos ir filmai keturis kartus detalesniu vaizdu nei „Full HD“. „4K Processor X1“ kiekvieną vaizdą pavers ryškesniu ir tikroviškesniu, o „Android TV“ suteiks naujų pojūčių.

TELEVIZORIAI

X80C | LED | „4K Ultra HD“ | Išmanusis televizorius („Android TV“)

X8005C Series

X80C 4K su „Android TV“ nuotrauka

123 cm (49'')|139 cm (55")

Nuo

RMK

€ 1 128,93

(įsk. PVM)
AENERGIJOS VARTOJIMO ETIKETĖ IR GAMINIO VARDINIŲ PARAMETRŲ LENTELĖ

2modeliai

Vaizdas

„4K Processor X1™“ – vienas lustas pakeitė viską

Daugiau ryškumo, spalvų ir kontrasto – naujasis „4K Processor X1“

Galingas „4K Processor X1“ – mėgaukitės jaudinančia vaizdo kokybe visada. Kiekvienas šaltinis yra išanalizuojamas, tada vaizdas konvertuojamas į 4K raišką – pradedant TV transliacijomis, baigiant „Blu-ray“ įrašais, DVD ar net 4K interneto vaizdo įrašais. 4K vaizdai dabar ryškesni, su daugiau natūralių spalvų, kontrasto.

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė

Kontrastas

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė šviesias ekrano dalis paverčia ryškesnėmis, tamsias – natūralesnėmis, sodresnėmis.

Tikslus spalvų atkūrimas

Spalva

Tikslaus spalvų atkūrimo priemonės atskirai išanalizuoja kiekvieną sceną ir pikselį, kad dinamiški atspalviai būtų atkurti tiksliai, o spalvos taptų sodrios ir natūralios.

4K „X-Reality PRO“

4K „X-Reality PRO“

Technologija „4K X-Reality PRO“, sukurta remiantis dešimtmečius kaupta vaizdo apdorojimo ir kūrimo patirtimi, kiekvieną vaizdo kadrą išplečia ir patobulina taip, kad vaizdas atrodytų gilesnis ir detalesnis – lyg būtų tikras.

Kiekvieną vaizdą prilyginkite 4K kokybei

Nesvarbu, ką žiūrite, mėgaukitės tikra 4K raiška

Nesvarbu, koks šaltinis, kiekvienas pikselis į didesnę raišką konvertuojamas pasitelkus itin galingą 4K vaizdo apdorojimo technologiją. Vaizdai išanalizuojami ir palyginami su specialia vaizdų duomenų baze, kad atkuriamas vaizdas taptų neįtikėtinai natūralus ir detalus, nesvarbu, ką žiūrite.

4K „X-Reality PRO“
TRADICINIS TELEVIZORIUS
4K „X-Reality PRO“
TELEVIZORIUS SU „4K PROCESSOR X1“

„Full HD“

Tradicinis

X1

„4K Processor X1™“ – tiksli detalumo didinimo priemonė

„4K Processor X1“ algoritmai (pvz., „Noise Crusher“, „Flat Area Detection“ ir „Super Resolution“) itin natūraliai atkuria detales. Visa tai padeda atkurti natūraliai atrodantį, ištobulintą vaizdo turinį.

Patobulinama kiekviena spalva

Mėgaukitės net menkiausiu kiekvieno vaizdo atspalviu ir natūraliomis spalvomis. Tikslaus spalvų atkūrimo funkcija išanalizuoja kiekvieną pikselį ir padeda atkurti dinamišką, natūralų vaizdą.

„4K Processor X1™“ – tikslus spalvų atkūrimas

Tikslus spalvų atkūrimas veikia kur kas efektyviau nei įprastos spalvų tobulinimo funkcijos, nes spalvas sureguliuoja realiuoju laiku. Tai padeda geriau išnaudoti ekrano galimybes ir tiksliai kontroliuoti kiekvienos spalvos atkūrimą.

  • X1
  • Įprastas

Ryškumas reguliuojamas kiekvienam kadrui atskirai

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė padidina kontrastą, kad ir ką žiūrėtumėte

„4K Processor X1™“ užtikrina, kad dinaminis ekrano ryškumas būtų nuolatos reguliuojamas ir pritaikomas pagal kiekvieną kadrą.

Dynamic Contrast Enhancer
įprastas televizorius
Dynamic Contrast Enhancer
televizorius su 4K processor X1

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė – „4K Processor X1“

„4K Processor X1“ naudojama dinaminio kontrasto didinimo priemonė – nuolatos kiekviename kadre optimaliai reguliuojamas šviesumo diapazonas. Ji sureguliuoja lygius pagal ekrane rodomą vaizdą.

Viskas 4K raiška – šaltinis nesvarbu

Pasinerkite į tikrą 4K pramogų pasaulį namuose. BRAVIA® gali būti naudojamas su bet kokiu šaltiniu: pradedant 4K TV transliacijomis, filmais iš diskų ir baigiant interneto vaizdo įrašais. Suderinamumas su naujausiais 4K standartais, įskaitant VP9, HDMI 50p/60p ir HEVC, reiškia, kad nepakartojamu turiniu galėsite mėgautis jau šiandien.

4K paslaugų turinio transliacijos

HEVC – tai naujas 4K vaizdo transliacijų standartas, padedantis išsaugoti vaizdo kokybę.

Žiniatinkliui pritaikytas 4K

VP9 palaikymas leidžia BRAVIA® sklandžiai transliuoti vaizdus iš tokių svetainių kaip „YouTube™“.

Prisijunkite prie 4K

Naujasis HDMI standartas suteikia galimybę žiūrėti 50p/60p 4K formatu ir mėgautis ryškesniais bei tikroviškesniais vaizdais.

Galimybių pasaulis

Dabar išsvajotąsias pramogas surasite dar greičiau. Pradedant filmais ir televizijos laidomis, baigiant tūkstančiais programų – „Sony Android TV“ viskas pasiekiama akimirksniu.

Garsas

Sukurtas klausytis

Tegul jūsų girdimas garsas bus toks pat tikroviškas, kaip ir matomas vaizdas. „ClearAudio+“ tiksliai sureguliuoja televizoriaus garsą, kuris įtraukia, sustiprina pojūčius ir tiesiog apgaubia. Klausykitės muzikos, dialogų ir erdvinių efektų, perteikiamų itin aiškiai ir išskirtinai, kad ir kur žiūrėtumėte.

DSEE yra mūsų garso technologijų, kurios veikdamos kartu perteikia itin aiškų ir sodrų garsą, derinys.

„S-Force“ priekinis apdoroja garso signalą, kuris tiesiog įtraukia klausantis. Tiesioginis daugiakanalis apdorojimas užtikrina tikrovišką, skaidrų 360 ̊ erdvinį garsą.

„Clear Phase“ suderina televizoriaus garsiakalbio dažnių diapazonus ir užtikrina sklandesnius, geriau subalansuotus vidutiniuosius, aukštuosius ir žemuosius dažnius.

Visos X80C funkcijos

Instrukcijų vaizdo įrašai

Televizoriaus instrukcijų vaizdo įrašai

Iškilo klausimų, kaip nustatyti ir naudoti televizorių? Arba kaip prijungti jį prie kitų įrenginių. Mūsų mokomieji vaizdo įrašai visa tai išaiškins žingsnis po žingsnio.

Techniniai duomenys ir funkcijos
Pažiūrėkite, kaip puikiai atrodo televizijos laidos ir filmai keturis kartus detalesniu vaizdu nei „Full HD“. Modernus 4K procesorius X1 suteikia kiekvienam siužetui ryškumo ir dar daugiau tikroviškumo, o su „Android TV“ atrasite naujus pojūčius.
  • Yra 123 cm (49''), 139 cm (55")

  • 4K „Ultra HD“ (3 480 x 2 160)

  • 4K procesorius X1

  • 4K „X-Reality PRO“

  • Android TV

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis foninio apšvietimo valdymas padeda didinti energijos vartojimo efektyvumą reguliuojant foninio apšvietimo šviesumą besikeičiant vaizdų turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant foninio apšvietimo ryškumą

  • Režimas „Foninis apšvietimas išjungtas“ padeda tausoti energiją išjungdamas vaizdą, o tai realizuojama išjungiant LCD skydelio ekraną ir foninį apšvietimą

Apžvalgos

Vartotojai sako