A+ENERGIJOS VARTOJIMO ETIKETĖ IR GAMINIO VARDINIŲ PARAMETRŲ LENTELĖ
Geriausios funkcijos
Kiekviena detalė naujoje šviesoje

„X-Reality™ PRO“ vaizdo apdorojimo priemonė padidina kiekvieno pikselio raišką, todėl pasiekiamas išskirtinis aiškumas. Analizuojant kadrus visos scenos lyginamos su specialia vaizdų duomenų baze, taip vaizdai patobulinami ir sumažinamas triukšmas. Pamatykite, kaip išryškėja kiekviena pastato architektūros detalė.

„YouTube™“ vienu spustelėjimu
Iškart pasiekite „YouTube™“ – vienu spustelėjimu

Eikite tiesiai į „YouTube“ ir žiūrėkite mėgstamus vaizdo įrašus. Per „Sony“ LED televizorių su prieigos prie „YouTube“ funkcija vaizdo įrašus peržiūrėsite itin greitai, o naudojant nuotolinio valdymo pulto „YouTube“ mygtuką naršyti bus lengviau.

Išmanus būdas naudotis išmaniuoju telefonu

Perkelkite visą mėgstamą turinį iš išmaniojo telefono ar USB atmintuko ir mėgaukitės juo didžiuliame televizoriaus ekrane. Naudojant „Smart Plug and Play“ lengva bendrinti vaizdo įrašus, nuotraukas ir muziką su kitais įrenginiais.

Lengva prisijungti naudojant išmanųjį telefoną
„ClearAudio+“ garsas
Sukurtas klausytis

ClearAudio+

Lai girdimas garsas būna tikroviškas kaip ir matomas vaizdas. „ClearAudio+“ funkcija suderina televizoriaus skleidžiamą garsą, todėl galite mėgautis emocijas žadinančiais garsais. Klausykitės dar aiškesnės muzikos ir dialogų.

Paslėpti ir tvarkingi laidai

Gerai paslėpkite laidus stove ir pritvirtinkite juos pridedamu laidų laikikliu.  

Laidų ištiesimas
Pritaikymo neįgaliesiems funkcija
BRAVIA LCD TV pritaikymas neįgaliesiems

Televizoriuose įdiegta technologija žmonėms, turintiems vizualinių, klausos ir mobilumo sutrikimų.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Gėrėkitės detaliais „Full HD“ vaizdais, kuriuos patobulina „X-Reality PRO™“ konvertavimo į didesnę raišką funkcija, ir naudokitės vienu mygtuko paspaudimu pasiekiamu „YouTube“ kanalu.
  • Yra 108 cm (43”)

  • Didelis dinaminis diapazonas

  • „Full HD“ raiška (1 920 x 1 080)

  • X-Reality™ PRO

  • „YouTube™“ ir dar daugiau

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu