WE75

Atraskite tikrų spalvų pasaulį
VISI TELEVIZORIAI

WE75 | LED | „Full HD“ | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius

WE750 / WE753 / WE755 Series
WE75 „Full HD“ HDR TELEVIZORIUS su „TRILUMINOS“ ekranu nuotrauka

Kainos pradedant nuo:

RMK

€ 608,60

(įsk. PVM)

108 cm (43”)

KDL-43WE750

RMK

€ 608,60

(įsk. PVM)

108 cm (43”)

KDL-43WE753

Kaina nenurodyta

108 cm (43”)

KDL-43WE755

RMK

€ 628,00

(įsk. PVM)

123 cm (49'')

KDL-49WE750

Kaina nenurodyta

123 cm (49'')

KDL-49WE753

Kaina nenurodyta

123 cm (49'')

KDL-49WE755

RMK

€ 706,60

(įsk. PVM)
A+ENERGIJOS VARTOJIMO ETIKETĖ IR GAMINIO VARDINIŲ PARAMETRŲ LENTELĖ

6modeliai

Geriausios funkcijos

„TRILUMINOS™“ EKRANAS

Gyvenimo genialumas atskleidžiamas papildomomis spalvomis

Matykite ryškias realaus pasaulio spalvas visur. TRILUMINOS ekranas perteikia spalvas iš platesnės paletės, tiksliai atkuria kiekvieną gėlės vainiklapio šešėlį ir atspalvį.

Didelis dinaminis diapazonas
Puikūs akcentai, daili tekstūra

Didelis dinaminis diapazonas

Dėl didelio dinaminio diapazono (HDR) išsaugomos kitais atvejais vaizdo tamsiausiose ir šviesiausiose vietose prarandamos detalės. Pamatykite tekstūras ant žvilgančio metalinio lėktuvo sparno ir saulės atspindžius ant jo korpuso.

Kiekviena detalė naujoje šviesoje

X-Reality™ PRO

„X-Reality PRO“ vaizdo apdorojimo priemonė itin išryškina vaizdą. Analizuojant kadrus vaizdas lyginamas su esančiu specialioje duomenų bazėje, kad jis būtų išgrynintas sumažinant triukšmą. Pastatų ir laivų paviršiai išryškinami iki smulkiausių detalių.

X-Reality™ PRO
Full HD
Aiškesnis, detalesnis ir nuostabesnis vaizdas

Full HD

Mėgaukitės išskirtinėmis „Full HD“ televizoriaus detalėmis ir tekstūra. Jūsų žiūrimas turinys patobulinamas, taip užtikrinant minimalų triukšmą ir maksimalų poveikį. Pamatykite pastatų ir jūros vaizdų skirtumą.

Sukurtas klausytis

ClearAudio+

Klausykitės itin tikroviškų garsų. „ClearAudio+“ funkcija suderina televizoriaus skleidžiamą garsą, todėl galėsite mėgautis tarsi supančiais emocijas žadinančiais garsais. Klausykitės dar aiškesnio muzikos ir kalbos garso, kad ir ką žiūrėtumėte.

ClearAudio+
Matykite daugiau vaizdų, mažiau laidų

Žiūrėkite be trukdžių. Plonas ir siauras aliuminio apdailos rėmelis padeda sutelkti dėmesį į ekraną. Laidai paslėpti stovo užpakalinėje ir priekinėje dalyse, kad atrodytų tvarkingai.

Iškart pasiekite „YouTube™“ – vienu spustelėjimu

Eikite tiesiai į „YouTube“ ir mėgaukitės visais savo mėgstamais vaizdo įrašais. Naudojant šį visada prie interneto prisijungti pasiruošusį televizorių „YouTube“ įjungti labai paprasta, nes nuotolinio valdymo pulte įtaisėme „YouTube“ mygtuką, kad naršyti būtų lengviau.

Instrukcijų vaizdo įrašai
Televizoriaus instrukcijų vaizdo įrašai

Iškilo klausimų, kaip nustatyti ir naudoti televizorių? Arba kaip prijungti jį prie kitos įrangos? Mūsų mokomuosiuose vaizdo įrašuose visa tai labai išsamiai paaiškinama.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Pamatykite skirtumą ypač detaliuose „Full HD“ vaizduose, patobulintuose magiškos „X-Reality PRO™“ konvertavimo į didesnę raišką funkcijos, ir išvyskite natūralias spalvas TRILUMINOS™ ekrane. Vienu mygtuku įsijungę „YouTube“, akimirksniu rasite visą pramogų turinį. Visos specifikacijos bus pateiktos artimiausiu metu.
  • Yra 108 cm (43”), 123 cm (49'')

  • Didelis dinaminis diapazonas

  • „Full HD“ raiška (1 920 x 1 080)

  • TRILUMINOS™ ekranas

  • X-Reality™ PRO

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu

Apžvalgos

Vartotojai sako