WD65

„Full HD“ pramogos visiems

Štai kokios turi būti pramogos. Pasinerkite į filmų, televizijos ir programų pasaulį bei mėgaukitės akimirkomis išskirtinai aukšta vaizdo kokybe, kuri lenkia „Full HD“, ir sodriu, dinamišku garsu.

VISI TELEVIZORIAI

WD65 | LED | „HD Ready“ / „Full HD“ | Išmanusis televizorius

WD650 / WD655 Series
WD65 | LED | „HD Ready“ / „Full HD“ | Išmanusis televizorius nuotrauka

Kainos pradedant nuo:

RMK

€ 549,00

(įsk. PVM)

102 cm (40")

KDL-40WD650

RMK

€ 549,00

(įsk. PVM)

102 cm (40")

KDL-40WD655

RMK

€ 569,00

(įsk. PVM)

121 cm (48”)

KDL-48WD650

RMK

€ 664,00

(įsk. PVM)

121 cm (48”)

KDL-48WD655

Kaina nenurodyta

A+ENERGIJOS VARTOJIMO ETIKETĖ IR GAMINIO VARDINIŲ PARAMETRŲ LENTELĖ

4modeliai

Geriausios funkcijos
Didelė raiška ir išskirtinis ryškumas

Full HD

Mėgaukitės įspūdinga „Full HD“ vaizdo kokybe, nesvarbu, ką žiūrite. Unikalus „Sony X-Reality PRO“ apdorojimo modulis išanalizuoja, išvalo ir patobulina, kad mėgautumėtės gražiu ir detaliu vaizdu. „X-Reality PRO“ patobulina net mažos raiškos transliuojamą turinį, todėl žiūrėsite „Sony“ vaizdą, kuriame viskas tiesiog atgyja.

„X-Reality PRO“
Kiekviena detalė naujoje šviesoje

„X-Reality PRO“ vaizdo apdorojimo priemonė padidina kiekvieno pikselio raišką ir leidžia atkurti itin aiškų vaizdą. Analizuojant kadrus vaizdai lyginami su specialia duomenų baze, jie patobulinami pašalinant triukšmus, todėl tampa ypač tikroviškais. 

Plonas ir modernus

Plonas šio televizoriaus korpusas tiesiog įsilieja į jūsų gyvenamosios erdvės interjerą. Jis puikiai tinka tvirtinimui prie sienos, o plonas, siauras rėmelis neblaško dėmesio žiūrint vaizdą.

Daugiau jums patinkančių pramogų

Nesvarbu, ar norite dar kartą pažiūrėti mėgstamą filmą, ar tiesiog žiūrėti „YouTube™“ vaizdo įrašus – „Sony“ televizoriaus galimybės beribės.

Photo Sharing Plus
Lengvai bendrinkite nuotraukas

„Photo Sharing Plus“ – tai patogus būdas dideliame ekrane kartu su draugais mėgautis nuotraukomis ir filmais. Pasinaudokite patikusiu turiniu iš televizoriaus draugams dalijantis ypatingomis akimirkomis – galite naudoti iki 10 įrenginių.

Ekrano dubliavimo funkcija
Išmaniojo telefono turinys dideliame ekrane

Ekrano vaizdo dubliavimo funkcija suteikia galimybę peržiūrėti turinį ir naudotis programomis iš išmaniojo telefono „Sony“ televizoriuje. Visomis įsimintinomis akimirkomis dabar galite mėgautis didžiuliame ekrane kartu su šeima ir draugais.

USB atkūrimas
Atkūrimas per USB

Leiskite muziką, vaizdo klipus ir peržiūrėkite nuotraukas – tai galite padaryti televizoriuje su įvairių formatų USB atkūrimo funkcija. Palaikoma daugybė kodekų, todėl mėgausitės įvairiausių formatų turiniu – tereikia prijungti ir viskas.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Atraskite filmų, televizijos ir programų pasaulį; žiūrėdami itin aiškų vaizdą mėgaukitės kiekviena akimirka. Viską papildo sodrus, dinaminis garso takelis, su kuriuo pramogos tiesiog atgyja.
  • Yra 102 cm (40"), 121 cm (48”)

  • „Full HD“ (1920 x 1080): didesni nei 40 in modeliai / „HD Ready“ (1366 x 768): tik 32 in modeliai

  • „X-Reality PRO“

  • „Youtube™“ ir dar daugiau

  • Integruotasis „Wi-Fi®“

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu