WD60

Pramogos kiekvienam

Atraskite filmų, televizijos ir programų pasaulį; žiūrėdami itin aiškų vaizdą mėgaukitės kiekviena akimirka. Viską papildo sodrus, dinaminis garso takelis, su kuriuo pramogos tiesiog atgyja.

VISI TELEVIZORIAI

WD60 | LED | „HD Ready“ / „Full HD“ | Išmanusis televizorius

WD600 Series
WD60 | LED | „HD Ready“ / „Full HD“ | Išmanusis televizorius nuotrauka

Kainos pradedant nuo:

RMK

€ 389,00

(įsk. PVM)

80 cm (32")

KDL-32WD600

RMK

€ 389,00

(įsk. PVM)

80 cm (32")

KDL-32WD603

Kaina nenurodyta

80 cm (32")

KDL-32WD605

RMK

€ 409,00

(įsk. PVM)
AENERGIJOS VARTOJIMO ETIKETĖ IR GAMINIO VARDINIŲ PARAMETRŲ LENTELĖ

3modeliai

Geriausios funkcijos
Patobulinta peržiūra

Mėgaukitės „HD Ready“ vaizdo kokybe, nesvarbu, ką žiūrite. Unikalus „Sony X-Reality™ PRO“ apdorojimo modulis išanalizuoja, išvalo ir patobulina vaizdą, kad mėgautumėtės puikiomis detalėmis. „X-Reality PRO“ patobulina net mažos raiškos transliuojamą turinį, todėl žiūrėsite „Sony“ vaizdą, kuriame viskas tiesiog atgyja.

„X-Reality PRO“
Kiekviena detalė naujoje šviesoje

„X-Reality PRO“ vaizdo apdorojimo priemonė padidina kiekvieno pikselio raišką ir leidžia atkurti itin aiškų vaizdą. Analizuojant kadrus vaizdai lyginami su specialia duomenų baze, jie patobulinami pašalinant triukšmus, todėl tampa ypač tikroviškais. 

Plonas ir modernus

Plonas šio televizoriaus korpusas tiesiog įsilieja į jūsų gyvenamosios erdvės interjerą. Jis puikiai tinka tvirtinimui prie sienos, o plonas, siauras rėmelis neblaško dėmesio žiūrint vaizdą.

Daugiau jums patinkančių pramogų

Nesvarbu, ar norite dar kartą pažiūrėti mėgstamą filmą, naršyti žiniatinklyje ar tiesiog žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašus – „Sony“ televizoriaus galimybės beribės.

Photo Sharing Plus
Lengvai bendrinkite nuotraukas

„Photo Sharing Plus“ – tai patogus būdas dideliame ekrane kartu su draugais mėgautis nuotraukomis ir filmais. Pasinaudokite patikusiu turiniu iš televizoriaus draugams dalijantis ypatingomis akimirkomis – galite naudoti iki 10 įrenginių.

Ekrano dubliavimo funkcija
Išmaniojo telefono turinys dideliame ekrane

Ekrano vaizdo dubliavimo funkcija suteikia galimybę peržiūrėti turinį ir naudotis programomis iš išmaniojo telefono „Sony“ televizoriuje. Visomis įsimintinomis akimirkomis dabar galite mėgautis didžiuliame ekrane kartu su šeima ir draugais.

USB atkūrimas
Įrašykite mėgstamas laidas

Savo televizorių galite paverti skaitmeniniu vaizdo įrašymo įrenginiu. Naudodamiesi USB HDD įrašymo funkcija mėgstamas TV laidas galite įrašyti USB atmintinėje ir peržiūrėti patogiu laiku. 

Techniniai duomenys ir funkcijos

Atraskite filmų, televizijos ir programų pasaulį; žiūrėdami itin aiškų vaizdą mėgaukitės kiekviena akimirka. Viską papildo sodrus, dinaminis garso takelis, su kuriuo pramogos tiesiog atgyja.
  • Galimas 80 cm (32")

  • WXGA raiška

  • „X-Reality PRO“

  • „Youtube™“ ir dar daugiau

  • Integruotasis „Wi-Fi®“

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu