SD85

Mėgaukitės vaizdu išlenktame ekrane

Pasinerkite į jums patinkančias 4K HDR kokybės pramogas. Kad ir ką žiūrėtumėte, mėgaukitės nepakartojamais pojūčiais stebėdami vaizdus švelniai išlenktuose ekranuose.

VISI TELEVIZORIAI

SD85 | LED | 4K Ultra HD | Didelis d. diapazonas (HDR) | Išmanusis TV (Android TV) | lenktas ekranas

SD8505 Series
Išlenktas SD85 4K HDR televizorius su „Android TV“ nuotrauka

139 cm (55")

KD-55SD8505

Kaina nenurodyta

164 cm (65")

KD-65SD8505

Kaina nenurodyta

AENERGIJOS VARTOJIMO ETIKETĖ IR GAMINIO VARDINIŲ PARAMETRŲ LENTELĖ

2modeliai

Geriausios funkcijos
Pamatykite 4K HDR detalumą

4K didelis dinaminis diapazonas

Siekiant atkurti itin aukštos kokybės vaizdą, šiame televizoriuje derinamas 4K aiškumas su didelio dinaminio diapazono (HDR) ryškumu, spalvomis ir detalumu. Anksčiau neaiškios tamsių šešėlių ir ryškios saulės šviesos sritys dabar itin aiškios ir detalios. 

4K PROCESSOR X1™

4K žavesys kiekviename vaizde

Modernus vaizdų apdorojimo modulis kiekvieną sekundę atlieka tūkstančius patobulinimų ir dinamiškai pagerina raišką, spalvas ir šviesumą, todėl kiekvienas vaizdas prilygsta 4K ryškumui.  

4K aiškumas
4K aiškumas

Vaizdas paryškinamas ir patobulinamas realiuoju laiku, tam naudojamos modernios triukšmų mažinimo, detalumo ir raiškos didinimo technologijos, kuriomis sukuriamas išskirtinai aiškus vaizdas.

4K spalvos
4K spalvos 

Pritaikius modernias apdorojimo technologijas, TRILUMINOS™ ekrane atkuriamos itin natūralios ir ryškios spalvos.

4K kontrastas
4K kontrastas

Mėgaukitės tikroviškesniais vaizdais, daugiau tekstūrų ir didesne energija kiekvienoje scenoje, nes atkuriamos ryškesnės šviesos sritys, tamsesnės tamsios ir natūralesni atspalvių perėjimai.

Pristatome tobulą išlenkimą 

Mes specialiai sukūrėme švelniai ir natūraliai išlenktus ekranus, kad galėtumėte patogiai mėgautis jaudinančiais vaizdais. 

Galimybių pasaulis

Dabar išsvajotąsias pramogas surasite dar greičiau. Pradedant filmais ir televizijos laidomis, baigiant tūkstančiais programų – „Sony Android TV“ viskas pasiekiama akimirksniu.

Mūsų 2016 m. „Android 4K“ televizorių rekomenduoja „Netflix“

„Netflix“ siūlo lengvą būdą rasti geriau veikiančius TV su lengva prieiga prie programų ir naujomis išmaniojo TV funkcijomis. Su „Netflix Recommended TV“ mėgaukitės populiariomis laidomis ir filmais naudodami specialų mygtuką ir valdymo balsu funkciją.

„Netflix“ rekomenduojami televizoriai
Instrukcijų vaizdo įrašai
Televizoriaus instrukcijų vaizdo įrašai

Iškilo klausimų, kaip nustatyti ir naudoti televizorių? Arba kaip prijungti jį prie kitų įrenginių. Mūsų mokomieji vaizdo įrašai visa tai išaiškins žingsnis po žingsnio.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Pamatykite, kaip jūsų mėgstamos pramogos atgyja įspūdingu 4K formatu. Mūsų šiek tiek išlenktas ekranas leidžia pasinerti į vaizdų pasaulį, kad ir ką žiūrite.
  • Yra 139 cm (55"), 164 cm (65")

  • 4K didelis dinaminis diapazonas

  • 4K procesorius X1

  • „TRILUMINOS“ ekranas

  • Android TV

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu

Apžvalgos

Vartotojai sako