Praleisti ir pereiti prie turinio

S80C

Aiškus vaizdas išlenktame ekrane

Pasinerkite į veiksmo scenas – modernus, optimaliai išlenktas ekranas, kuriame galite mėgautis ryškiais, detaliais 4K vaizdais ir jaudinančiomis akimirkomis.

TELEVIZORIAI

S80C | LED | „4K Ultra HD“ | Išmanusis TV („Android TV“) | Lenktas ekranas

S8005C Series

Išlenktas S80C 4K „Ultra HD“ su „Android TV“ nuotrauka

139 cm (55")|164 cm (65")

Nuo

RMK

€ 1 950,00

(įsk. PVM)
AENERGIJOS VARTOJIMO ETIKETĖ IR GAMINIO VARDINIŲ PARAMETRŲ LENTELĖ

2modeliai

Dizainas

Netikėtas atradimas

Įspūdingi, jaudinantys vaizdai, kuriuos reikia pamatyti, kad įsitikintumėte jų išskirtinumu – S80C serijos televizoriai leis mėgautis dar neregėtais vaizdais.

Tobulai lenkta forma

S80C serijos televizorių ekranas yra šiek tiek išlenktas, kad galėtumėte patogiai mėgautis jaudinančiais vaizdais.

 • Mėgaukitės vaizdais patogiai
 • Puikus vaizdas

Vaizdas

„4K Processor X1™“ – vienas lustas pakeitė viską

Daugiau ryškumo, spalvų ir kontrasto – naujasis „4K Processor X1“

Galingas „4K Processor X1“ – visada jaudinanti vaizdo kokybė. Kiekvienas šaltinis yra išanalizuojamas, tada vaizdas konvertuojamas į 4K raišką – televizijos transliacijos, „Blu-ray Disc™“ įrašai, DVD ar net 4K interneto vaizdo įrašai. Pritrenkiami 4K vaizdai dabar ryškesni, su daugiau natūralių spalvų, kontrasto.

Tiksli detalumo didinimo priemonė

Ryškumas

Itin tiksliai veikianti detalumo didinimo priemonė pašalina triukšmus ir suteikia detalumo bet kokiems žiūrimiems vaizdams – nesvarbu, koks šaltinis, vaizdas bus ryškesnis ir aiškesnis.

Tikslus spalvų atkūrimas

Spalva

Tikslaus spalvų atkūrimo priemonės atskirai išanalizuoja kiekvieną sceną ir pikselį, kad dinamiški atspalviai būtų atkurti tiksliai, o spalvos taptų sodrios ir natūralios.

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė

Kontrastas

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė šviesias ekrano dalis paverčia ryškesnėmis, tamsias – natūralesnėmis, sodresnėmis.

Kiekvieną vaizdą prilyginkite 4K kokybei

Nesvarbu, ką žiūrite, mėgaukitės tikra 4K raiška

Nesvarbu, koks šaltinis, kiekvienas pikselis į didesnę raišką konvertuojamas pasitelkus itin galingą 4K vaizdo apdorojimo technologiją. Vaizdai išanalizuojami ir palyginami su specialia vaizdų duomenų baze, kad atkuriamas vaizdas taptų neįtikėtinai natūralus ir detalus, nesvarbu, ką žiūrite.

4K „X-Reality PRO“
TRADICINIS TELEVIZORIUS
4K „X-Reality PRO“
TELEVIZORIUS SU „4K PROCESSOR X1“

„Full HD“

Tradicinis

X1

„4K Processor X1™“ – tiksli detalumo didinimo priemonė

„4K Processor X1“ algoritmai (pvz., „Noise Crusher“, „Flat Area Detection“ ir „Super Resolution“) itin natūraliai atkuria detales. Visa tai padeda atkurti natūraliai atrodantį, ištobulintą vaizdo turinį.

Patobulinama kiekviena spalva

Mėgaukitės net menkiausiu kiekvieno vaizdo atspalviu ir natūraliomis spalvomis. Tikslaus spalvų atkūrimo funkcija išanalizuoja kiekvieną pikselį ir padeda atkurti dinamišką, natūralų vaizdą.

„4K Processor X1™“ – tikslus spalvų atkūrimas

Tikslus spalvų atkūrimas veikia kur kas efektyviau nei įprastos spalvų tobulinimo funkcijos, nes spalvas sureguliuoja realiuoju laiku. Tai padeda geriau išnaudoti ekrano galimybes ir tiksliai kontroliuoti kiekvienos spalvos atkūrimą.

 • X1
 • Įprastas

Ryškumas reguliuojamas kiekvienam kadrui atskirai

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė padidina kontrastą, kad ir ką žiūrėtumėte

„4K Processor X1™“ užtikrina, kad dinaminis ekrano ryškumas būtų nuolatos reguliuojamas ir pritaikomas pagal kiekvieną kadrą.

Dynamic Contrast Enhancer
įprastas televizorius
Dynamic Contrast Enhancer
televizorius su 4K processor X1

Dinaminio kontrasto didinimo priemonė – „4K Processor X1“

„4K Processor X1“ naudojama dinaminio kontrasto didinimo priemonė – nuolatos kiekviename kadre optimaliai reguliuojamas šviesumo diapazonas. Ji sureguliuoja lygius pagal ekrane rodomą vaizdą.

Viskas 4K raiška – šaltinis nesvarbu

Dabar galite pasinerti į tikrą 4K pramogų pasaulį namuose. Palaikomi naujausi 4K standartai, įskaitant VP9, HDMI 50p/60p ir HEVC, todėl galėsite mėgautis mėgstamu turiniu.

Galimybių pasaulis

Dabar išsvajotąsias pramogas surasite dar greičiau. Pradedant filmais ir televizijos laidomis, baigiant tūkstančiais programų – „Sony Android TV“ viskas pasiekiama akimirksniu.

Garsas

Sukurtas klausytis

Tegul jūsų girdimas garsas bus toks pat tikroviškas, kaip ir matomas vaizdas. „ClearAudio+“ tiksliai sureguliuoja televizoriaus garsą, kuris įtraukia, sustiprina pojūčius ir tiesiog apgaubia. Klausykitės muzikos, dialogų ir erdvinių efektų, perteikiamų itin aiškiai ir išskirtinai, kad ir kur žiūrėtumėte.

DSEE yra mūsų garso technologijų, kurios veikdamos kartu perteikia itin aiškų ir sodrų garsą, derinys.

„S-Force“ priekinis apdoroja garso signalą, kuris tiesiog įtraukia klausantis. Tiesioginis daugiakanalis apdorojimas užtikrina tikrovišką, skaidrų 360 ̊ erdvinį garsą.

„Clear Phase“ suderina televizoriaus garsiakalbio dažnių diapazonus ir užtikrina sklandesnius, geriau subalansuotus vidutiniuosius, aukštuosius ir žemuosius dažnius.

Susipažinkite su S80 funkcijomis

Instrukcijų vaizdo įrašai

Televizoriaus instrukcijų vaizdo įrašai

Iškilo klausimų, kaip nustatyti ir naudoti televizorių? Arba kaip prijungti jį prie kitų įrenginių. Mūsų mokomieji vaizdo įrašai visa tai išaiškins žingsnis po žingsnio.

Techniniai duomenys ir funkcijos
 • Yra 139 cm (55"), 164 cm (65")

 • Apgaubiantis išlenktas ekranas

 • 4K „Ultra HD“ (3840 x 2160) ir 4 kartus detalesnis vaizdas nei „Full HD“

 • „4K Processor X1“ paryškina ir optimaliai sureguliuoja kiekvieną vaizdą

 • „Android TV“ suteikia galimybę naudotis mėgstamomis programomis ir turiniu

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

 • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

 • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

 • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu