„MASTER Series AG9“

Suvaldytas šviesos intensyvumas
VISI TELEVIZORIAI

AG9 | „MASTER Series“ | OLED | 4K Ultra HD | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Android TV“)

AG9 Series
AG9 | „MASTER Series“ | OLED | 4K Ultra HD | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Android TV“) nuotrauka

Kainos pradedant nuo:

RMK

€ 2 150,20

(įsk. PVM)

139 cm (55")

KD-55AG9

RMK

€ 2 150,20

(įsk. PVM)

164 cm (65")

KD-65AG9

RMK

€ 2 999,60

(įsk. PVM)

195 cm (77")

KD-77AG9

RMK

€ 3 899,80

(įsk. PVM)

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Sužinokite, kodėl filmų kūrėjai taip žavisi „MASTER Series“

Pamatykite,kaip sužavėti buvo filmo „Džiumandži: kitas lygis“ prodiuseriai ir režisierius, kai jie pamatė, kaip tiksliai filmo vaizdą ir garsą atkuria „MASTER Series A9G“.

Geriausios funkcijos
Tobula vaizdo ir garso harmonija

Realistiškų vaizdų ir akustikos harmonija leis pasijausti įvykių centre. Detalūs vaizdai, suderinti su mūsų „Sound-from-Picture Reality™“ technologija, užtikrina stulbinančią garso ir vaizdo harmoniją. 

Nepaprastai tikroviška

„Picture Processor X1™ Ultimate“ procesorius su analogų neturinčia apdorojimo galia ekrane aptinka šimtus skirtingų objektų ir išmaniai padidina šviesumą, detalumą bei pagerina spalvas, todėl stebimas vaizdas tampa aiškus, ryškus ir neįtikėtinai tikroviškas.

Maksimaliai perteikiamas kiekvienos spalvos OLED kontrastas

Šis OLED televizorius su vaizdo procesoriumi „X1™ Ultimate“ suderina sodrią juodą spalvą ir natūralias OLED spalvas, o „Pixel Contrast Booster™“ pagerina spalvų kontrastą esant ryškiam apšvietimui. Kad ir ką bežiūrėtumėte, kiekviena smulki detalė atgyja, o vaizdas perteikiamas ryškiomis spalvomis.

Sound-from-Picture Reality™

Dėl „Acoustic Surface Audio+™“ technologijos garsas pasiekia jus iš skirtingų pusių – visai kaip koncertų salėje. Dvi pavaros ir du galingi žemųjų dažnių garsiakalbiai sukuria daugiamačio garso efektą, perkeliantį pramogas į visiškai naują lygį. 

Centrinio garsiakalbio režimas
Išskirtinis kvapą gniaužiantis garsas

Savo BRAVIA naudokite kaip centrinį garsiakalbį ir klausykitės išskirtinio aiškumo dialogų, vokalo bei instrumentų. Tiesiog prijunkite namų kino sistemą ir mėgaukitės įtraukiančiais kino teatro pojūčiais.

Autentiški kino teatro pojūčiai
Jauskitės tarsi kino teatre

Mėgaukitės kino teatro pojūčiais namuose. „Dolby Vision™“ suteikia scenoms gyvybingumo, todėl matysite autentišką vaizdą, o „Dolby Atmos™“ pripildo kambarį įtraukiančio erdvinio garso.

Gyvenimo grožis, atskleidžiamas papildomomis spalvomis


Matykite ryškias realaus pasaulio spalvas visur. Ekranas TRILUMINOS™ perteikia spalvas iš platesnės paletės, tiksliai atkurdamas kiekvieną priedangoje esantį šešėlį ir atspalvį.

Gražu iš bet kokio kampo

Aiški, minimalistinė konstrukcija padeda sutelkti dėmesį į tai, kas svarbu – vaizdą.

Vilkite
Android TV
Tiesiog kalbėkite, smagus būdas tyrinėti naujus pasaulius

Visas išsvajotas pramogas surasite taip greitai, kaip kalbate. Naudodami šio išmaniojo „Android 4K“ televizoriaus pažangią valdymo balsu funkciją, akimirksniu galėsite žiūrėti filmus ir televizijos laidas iš programų arba transliuoti iškart.

Veikia su „Apple AirPlay“ / „Apple HomeKit“

Naudodami „Apple AirPlay“ galite transliuoti vaizdo ir garso įrašus į televizorių tiesiai iš „iPhone“, „iPad“ arba „Mac“. Žiūrėkite filmus ir laidas iš „Apple TV“ ar mėgstamų programų ir netgi „Safari“. Bendrinkite savo nuotraukas su aplinkiniais.

Lengva valdyti išmaniuoju nuotolinio valdymo pultu

Prijunkite televizijos priedėlius ir kitus įrenginius HDMI jungtimi ir valdykite juos visus naudodami vieną išmanųjį įrenginį. Jį lengva naudoti dėl plonesnės suapvalintos konstrukcijos su mikrofonu, skirtu valdymui balsu, ir patogių mygtukų.

Išmanusis nuotolinio valdymo įrenginys
Pritaikymo neįgaliesiems funkcija
Pagalbinė „Android TV“ technologija

Televizoriuose įdiegta technologija žmonėms, turintiems vizualinių, klausos ir mobilumo sutrikimų.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Pamatykite, kaip režisieriaus vizija atgyja šiame 4K HDR televizoriuje su OLED ekranu, vaizdo procesoriumi „X1™ Ultimate“ ir „Acoustic Surface Audio+™“ garso technologija.
  • Yra 139 cm (55"), 164 cm (65"), 195 cm (77")

  • 4K didelis dinaminis diapazonas

  • Procesorius „Picture Processor X1™ Ultimate“

  • „Acoustic Surface Audio+™“

  • „Android TV™“

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu