Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Perskaitykite šio vaizdo įrašo teksto transkripciją

BRAVIA XR „MASTER Series“ A95K

Ryškiausios, įvairiausios OLED spalvos
VISI TELEVIZORIAI

A95K | BRAVIA XR | „MASTER Series“ | OLED | 4K Ultra HD | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Google TV“)

A95K Series
A95K | BRAVIA XR | „MASTER Series“ | OLED | 4K Ultra HD | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Google TV“) nuotrauka

139 cm (55")

XR-55A95K

RMK

€ 2 798,70

(įsk. PVM)

164 cm (65")

XR-65A95K

RMK

€ 3 799,40

(įsk. PVM)

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte paskutines naujienas ir ribotos trukmės pasiūlymus. Spustelėkite toliau pateiktą nuorodą, kad nieko nepraleistumėte.

Apdovanojimų pelnęs
Naujos kartos vaizdas ir garsas su „Cognitive Intelligence“

„Cognitive Processor XR™“ perkelia vaizdą ir garsą į naują kokybės lygmenį. Mūsų perversmą sukėlęs procesorius „Sony BRAVIA XR™“ televizoriuose atkuria turinį taip, kaip jį mato ir girdi žmonės, kad pojūčiai būtų be galo tikroviški. Jis supranta, kaip fokusuoja akis, analizuoja vaizdus, kad suteikti tikroviškos gelmės, nepaprastą kontrastą ir gražių ryškių spalvų. 

Mūsų plačiausia spalvų paletė, natūrali ir ryški

Dėl „Cognitive Processor XR™“ naujasis OLED(QD-OLED) ekranas pasižymi mūsų plačiausia spalvų palete. Šis unikalus procesorius atkuria žmogaus akiai malonius natūralius atspalvius, užpildydamas ekraną nuolat ryškiomis spalvomis ir tikroviškomis tekstūromis visais šviesumos lygmenimis.

Mėgaukitės tikroviška gelme su grynu juodu atspalviu ir šviesesnėmis spalvomis

„XR OLED Contrast Pro“ susiejus su OLED(QD-OLED) ekranu, šis televizorius tampa iki 200 % ryškesnių spalvų nei įprastas OLED televizorius, suteikiantis scenoms grynais juodų atspalvių bei ryškių spalvų. „Cognitive Processor XR™“ teikiama funkcija patobulina vaizdus taip pat, kaip fokusuoja akys, todėl nepraleisite nė vienos detalės, išsiskiriančiomis akinančiu šviesumu arba tamsiais šešėliais.

Muzikantas, grojantis koncerte smuiku, su garso bangomis
Ekranas yra garsiakalbis, vaizdo ir garso harmonija

„Acoustic Surface Audio+™“ naudoja specialias pavaras ekranui paversti į kelių kanalų garsiakalbį. Girdėsite su ekrano veiksmu preciziškai derantį harmoningą garsą išties įtraukiantiems pojūčiams.

Atraskite naujų būdų mėgautis TV su BRAVIA CAM

Su BRAVIA CAM visada užimsite geriausią vietą savo namuose. Ji supranta, kur sėdite ir atitinkamai pritaiko vaizdą ir garsą. Taip pat galima valdyti gestais, rengti vaizdo pokalbius ir atrasti daugybę kitų smagių naujų funkcijų.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Moters su pulteliu, balsu valdančios televizorių, vaizdas stambiu planu
Tiesiog ištarkite, ką norite pamatyti balso komandomis

Greičiau raskite mėgstamo turinio balsu. Pereikite tiesiai prie laidos arba filmo, ištardami pavadinimą, arba bandykite atlikti balso paiešką, pvz., „rask veiksmo filmų“. Norėdami pradėti, paspauskite pultelio balso mygtuką. 

„Dual Style“ – sukurtas jūsų gyvenimo būdui

Šis televizorius sukurtas veikti dviem skirtingais stiliais. Priekinės padėties stilius su „One Slate“ dizainu suteikia betarpiškiausių pojūčių, o galinės padėties stiliaus rinkiniai priglaudžia televizorių prie sienos, kad kambaryje vyrautų harmonija. 

Televizorių reikia statyti ant lentynos arba spintelės, kuri yra platesnė ir gilesnė už televizorių, kad būtų saugu.

Kino teatro pojūčiai namuose – mėgaukitės filmais, pridedamais prie BRAVIA XR
Tobulai tinka „PlayStation®5“
Keturių plastiko butelių ir keturių kompaktinių diskų kairėje vaizdas bei rodyklė, nurodanti BRAVA televizorių su žuvų, plaukiojančių vandenyje, ekrano vaizdu dešinėje
Atsinaujinančios, perdirbtos ir netaršios žaliavos 

BRAVIA XR televizoriai teikia betarpišką patirtį ir tausoja aplinką. Esame įsipareigoję naudoti mažiau naujo plastiko televizoriams ir pakuotėms. A95K nugarėlei naudojama „Sony“ sukurta 85 % perdirbta žaliava SORPLAS™. Mūsų unikali foninio apšvietimo valdymo technologija, BRAVIA CAM ir jutikliai ne tik užtikrina aukštą vaizdo kokybę, bet ir sumažina energijos sąnaudas.

XR „Picture“
Padalytas ekranas, kuriame rodomi vaisiai, įskaitant uogas ir persikus, stambiu planu ir „XR Triluminos Pro+“ spalvos
Mūsų plačiausias spalvų spektras, grožis žmogaus akiai

Šis naujasis OLED(QD-OLED) televizorius su milijonais atskirų šviečiančių pikselių atkuria daugiau spalvų nei iki šiol ir užtikrina naujų žiūrėjimo pojūčių. Su „Cognitive Processor XR™“ kiekvienos spalvos sodrumas, atspalvis ir šviesumas yra be galo detalūs, todėl jos atskleidžia subtilius atspalvius ir skirtumus, kuriuos paprastai matome realiame pasaulyje.

Ryškiausios spalvos ir gryniausi juodi tonai tikroviškam gyliui 

„XR OLED Contrast Pro“ patobulina jūsų OLED(QD-OLED) ekraną, kad galėtumėte mėgautis tikru kontrastu su ryškiausiomis spalvomis. Šis OLED televizorius su temperatūros jutikliu ir karščio išsklaidymo plokšte, skirta karščiui išsklaidyti, naudoja „Cognitive Processor XR™“ ekrano temperatūrai aptikti ir tiksliam šviesos valdymui ir perteikia iki 200 % ryškesnes spalvas nei įprastiniai OLED televizoriai.

Paukščio plunksnos stambiu planu
Atkuriamos prarastos tekstūros, turinys konvertuojamas į 4K

Su „XR 4K Upscaling“ galėsite mėgautis beveik 4K kokybės pramogomis, nepaisant turinio arba šaltinio kokybės. Mūsų „Cognitive Processor XR™“ pasiekia daugybę duomenų ir sumaniai atkuria prarastas realaus pasaulio vaizdų tekstūras ir detales. 

Išmanusis vaizdo apdorojimas sklandžiam, sparčiam veiksmui

„Cognitive Processor XR™“ teikiamas „XR OLED Motion“ panaikina suliejimą, aptikdamas ir analizuodamas vaizdo elementus kadrų sekoje. Jis sukuria ir įterpia papildomus karus tarp originalių kadrų, kad galėtumėte mėgautis sklandžių ir aiškiu sparčiu veiksmu.

Moters ant riedlentės vaizdas riedlenčių parke
Padalytas vaizdas su ant sienos kabančiu ekranu, kurio ekrane matosi mėlynas krateris oranžinėje uoloje, rodantis spalvas
Gražios spalvos bet kuriuo kampu 

Žiūrėti televizorių iš šono dar niekad nebuvo taip malonu. Mūsų naujos kartos šviečiantis OLED(QD-OLED) ekranas A95K modelyje, palaiko nuolatinį apšvietimą. Spalvos išlieka vienodos ir tikroviškos visais žiūrėjimo kampais.

Mažiausi atspindžių, įtraukiantis žiūrėjimas

Per atspindžius sunku gerai įžiūrėti vaizdą, ypač tamsias scenas, kuriose paprastai nesimato gelmės ir detalių. Su nepaprastai mažu išorinės šviesos atspindėjimu mūsų OLED(QD-OLED) ekranas sumažina į efektą atkurdamas neįtikėtiną šviesumą, spalvas ir kontrastą beveik bet kokio apšvietimo sąlygomis. Pasinerkite į sceną ir mėgaukitės įtraukiančiu vaizdu be blaškymosi.

Ekranų palyginimas, kuriame rodomas miestelis ant kalvos naktį su atspindžiais ir be atspindžių
Atraskite vaizdų technologijas
 
XR garsas
Vaizdas su garso bangomis, sklindančiomis iš televizoriaus su „Acoustic Surface Audio+“ technologija
Ekranas yra garsiakalbis, galingas garsas dera su vaizdais

Garsas skamba tiesiai iš ekrano su „Acoustic Surface Audio+™“. Didelės pavaros vibruoja, paversdamos visą ekraną garsiakalbiu, kad sukurtų galingesnę akustiką, kuri juda su vaizdu, tad girdite tikroviškesnį garso takelį su nepaprastai aiškiu ir natūraliu dialogu. Žemo dažnio garsiakalbiai sustiprina garsą, kad jis išties labiau įtrauktų kaip kine.

Galingesnis, tikroviškesnis garso takelis

Dvi didelės idealiai apskritos A95K pavaros, skleidžiančios galingesnį ir tikroviškesnį žiūrimo turinio garsą. Vibruodamos ekraną pavaros skleidžia aiškiai išreikštus vidutinius ir aukštus dažnius išties įtraukiančiai klausymo patirčiai, kuri dera su vaizdu ekrane.

Pavaros, virpinančios ekraną garsui išgauti, vaizdas stambiu planu
Svetainės vaizdas su moterimi, žiūrinčia TV, ir erdvinio garso efektas su „XR Surround“
Visos pramogos su padidinta 3D erdvinio garso kokybe

Su BRAVIA XR™ viskas, ką žiūrite, pateikiama su tikro erdvinio garso apdorojimu. „XR Surround“ kuria virtualų erdvinį garsą, sklindantį iš TV šonų ir vertikaliai ir suteikdama 3D garso pojūtį be lubinių arba aukštyn nukreiptų garso kolonėlių. Mūsų BRAVIA XR™ televizoriai taip pat suderinami su „Dolby Atmos®“.

Geriausia su „Sony“ garso įranga

Susieti su „Sony“ garso įranga mūsų naujausi BRAVIA XR televizoriai gali iškelti kartelę dr aukščiau, suteikdami jums neprilygstamų audiovizualinių pojūčių su nepriekaištinga XR vaizdo ir garso kokybe.

„Voice Zoom™ 2“ sustiprina balsus aiškesniam dialogui

Girdėkite TV dialogus aiškiau, nepadidindami garso. Net jei kalba yra sunkiai girdima, „Voice Zoom 2“ aptinka balso tipą, jį išanalizuoja ir sustiprina jo aiškumą. 

Moteris judrioje gatvėje, kalbanti mobiliuoju telefonu, demonstruoja, kaip „Voice Zoom 2“ pagalba kalba tampa geriau girdima
Atraskite garso technologijas
 
BRAVIA kamera
Optimali žiūrėjimo patirtis, kad ir kur sėdėtumėte 

Sujunkite BRAVIA XR TV su pridedama BRAVIA CAM ir mėgaukitės televizija kaip niekad. BRAVIA CAM stebi, kurioje kambario vietoje ir kokiu nuotoliu esate nuo televizoriaus, ir koreguoja garso bei vaizdo nustatymus, kad jie būtų idealūs. Dėl to garsas, įskaitant dialogus, yra aiškesnis ir betarpiškesnis, o šviesumas pritaikytas prie žiūrėjimo aplinkos.

Padalytas paveikslėlis su iš toli ir iš arti TV žiūrinčiu žmogumi
Kiekvienas vaizdas pritaikytas jūsų padėčiai kambaryje

Įvertindama jūsų atstumą iki TV, BRAVIA CAM koreguoja TV šviesumą, kad visada galėtumėte gėrėtis tobula vaizdo kokybe, nepaisant to, kurioje kambario vietoje sėdite. TV šviesos ir spalvų jutiklis pritaiko vaizdą prie apšvietimo sąlygų, kad žiūrėjimo pojūčiai būtų kuo geresni.

Tobuli garso įspūdžiai, kad ir kur būtumėte

BRAVIA CAM stebi jus ir jūsų padėtį, net jei žiūrite iš šono, ir koreguoja dešiniojo ir kairiojo garsiakalbio balansą optimaliai akustikai. Nepaisant to, kurioje kambario vietoje esate, garso kokybė bus tokia pat, tarsi sėdėtumėte priešais televizorių.

Padalytas paveikslėlis su žmogumi, kuris klausosi TV iš priekio, ir žmogumi, kuris klausosi iš šono
Padalytas paveikslėlis su žmogumi, kuris klausosi TV iš arti, ir žmogumi, kuris klausosi iš toli
Aiškiai girdėkite balsus, nepaisant savo padėties kambaryje

Įvertindama žiūrėjimo atstumą BRAVIA CAM gali automatiškai reguliuoti balso priartinimą, kad aiškiai girdėtumėte dialogą. Televizoriaus dialogo garsas padidėja, kai pasitraukiate atokiau nuo televizoriaus ir sumažėja, kai priartėjate.

Atraskite naujų būdų mėgautis TV su BRAVIA CAM

Su BRAVIA CAM taip pat galite atrasti gausybę naujų smagių televizoriaus funkcijų, įskaitant valdymą gestais, vaizdo pokalbius ir ne tik.

Vaizdo pokalbiai su draugais ir šeima dideliame ekrane

Bendraukite su draugais ir šeima didžiajame ekrane. Patirkite dar daugiau malonumo televizorių susieję su BRAVIA CAM.

Vaizdas su pora svetainėje, mojuojančia draugui vaizdo pokalbio metu
BRAVIA televizoriaus kameros vaizdas stambiu planu
Lengva prijungti, lengva uždaryti

Prijungti ir atjungti pridedamą BRAVIA CAM prie BRAVIA televizoriaus paprasta ir greita. Jei pageidaujate daugiau privatumo, galite bet kada uždaryti BRAVIA CAM kameros dangtelį.

Išmaniojo TV funkcijos
Moters su pulteliu, balsu valdančios televizorių, vaizdas stambiu planu
Viskas, ką norite žiūrėti, vienoje vietoje

Lengvai pasiekite visą mėgstamą turinį ir tarnybas. Raskite daugiau nei 700 000 filmų ir televizijos serialų vienoje vietoje. „Google TV“ sujungia visą mėgstamą turinį iš programų bei prenumeratų ir jį pateikia specialiai jums. 

Maksimaliai padidinkite telefono turinio vaizdą

Lengvai ir greitai perkelkite savo mėgstamus vaizdo įrašus, nuotraukas, žaidimus ir kitas pramogas iš „iOS“ ar „Android“ įrenginių į didelį ekraną.

Katės ir kanojininko vaizdai transliuojami iš išmaniojo telefono į televizorių
Atraskite išmaniąsias technologijas
 
Paprastas nuotolinis valdymas
Vaizdas demonstruojantis šviečiantį nuotolinio valdymo pultą dienos ir nakties metu
Paprasta ir kokybiškas pultelis, patogus naudoti net tamsoje

Iš esmės atnaujinome pultelį, kad televizorių būtų patogu valdyti dieną ir naktį. Mūsų aukščiausios kokybės pultelį lengva naudoti dėl paprastų mygtukų ir foninio apšvietimo, kuris padės viską įžiūrėti net tamsoje. Kompaktiškos aliuminio konstrukcijos pultelis atrodo elegantiškai ir jį patogu paimti į ranką.

Lengvai raskite pamestą nuotolinio valdymo pultelį balsu

Pultelis niekada nebepasimes tarp sofos pagalvių. Naudodami funkciją „Finder“, teturite paspausti televizoriaus šone esantį mygtuką, kad suaktyvintumėte pasimetusį pultelį. Pultelis pradės skambėti ir mirksėti, kad galėtumėte jį greitai rasti.

Šluoste valomo pultelio vaizdas
Lengva valyti, todėl galima visada palaikyti švarą

Mūsų nuotolinio valdymo pultelis yra lygaus paviršiaus su žemesniais mygtukais ir specialia poliuretano danga, dėl to jį lengvai valyti ir rūpintis jo švara. Visi mygtukai padengti antibakterine medžiaga.

Valdykite visus įrenginius vienu išmaniuoju valdymo pultu

Visus prijungtus prietaisus galima valdyti vienu išmaniuoju valdikliu. Vienu mygtuko paspaudimu pasirinkę norimas turinio transliavimo tarnybas, laidas ir filmus savo kambaryje išvysite per kelias sekundes.

Vaizdas: rodoma, kaip galima valdyti visus prijungtus įrenginius vienu išmaniuoju nuotolinio valdymo pulteliu
Dizainas
„Dual Style“ – sukurtas jūsų gyvenimo būdui

Šis televizorius sukurtas veikti dviem skirtingais stiliais. Priekinės padėties stilius su „One Slate“ dizainu sutelkia jūsų dėmesį į ekraną betarpiškai žiūrėjimo patirčiai be jokių blaškančių elementų. Galinės padėties stilius suteikia galimybę pastatyti televizorių labai arti sienos, kad jis įsilietų į kambarį.

Tikroji išvaizda gali skirtis atsižvelgiant į televizoriaus dydį. Šį televizorių reikia statyti ant lentynos arba spintelės, kuri yra platesnė už televizoriaus stovą, kad būtų saugu.

Priekinės padėties stilius 
Vilkite
Galinės padėties stilius
Vilkite
Dar daugiau pramogų taip, kaip sumanė kūrėjas

Su technologijomis, kurios atkuria kūrėjų užmojį, įskaitant patobulintus kūrėjo sukalibruotus režimus, „IMAX Enhanced“ ir „Dolby Vision®“, šis televizorius atkuria režisieriaus vaizduotėje užgimusią dramą ir jaudulį. Kadangi jis yra „Calman Ready“, kūrėjai gali juos sukalibruoti profesionaliai ir naudoti medžiagai montuoti.

Vaizdas su porele svetainėje, žiūrinčia „Netflix“ per ant sienos pakabintą BRAVIA televizorių. Kai įjungiamas arba išjungiamas žemiau esantis „Adaptive Calibrated“ režimo jungiklis, galima pastebėti, kaip ekrano šviesumas pritaikomas prie aplinkos.
Vaizdas su porele svetainėje, žiūrinčia „Netflix“ per ant sienos pakabintą BRAVIA televizorių. Kai įjungiamas arba išjungiamas žemiau esantis „Adaptive Calibrated“ režimo jungiklis, galima pastebėti, kaip ekrano šviesumas pritaikomas prie aplinkos.
ĮJUNGTA
IŠJUNGTA
Žiūrėkite „Netflix“ studijos kokybe, kuri optimizuojama automatiškai

Mėgaukitės „Netflix“ turiniu įspūdinga kokybe, kaip numatė kūrėjas. Specialiai „Netflix“ turiniui sukurtas adaptyvusis „Netflix“ kalibravimo režimas veikia su BRAVIA XR TV aplinkos optimizavimo funkcija, kad jis įtrauktų į mylimus serialus optimizuodamas vaizdą pagal jūsų kambario apšvietimo sąlygas.

Optimizuoja viso jūsų mėgstamo turinio vaizdą

Mėgaukitės papildomu turiniu, kaip sumanė kūrėjas Su BRAVIA CORE sukalibruotu režimu visiems filmams, įskaitant „IMAX Enhanced™“, automatiškai nustatomi optimalūs vaizdo nustatymai išskirtiniams pojūčiams namų kino teatre.

Ekrano vaizdas su BRAVIA CORE logotipu
„Assistive Technology“ logotipas
„Google TV“ pagalbinė technologija

Televizoriuose įdiegta technologija žmonėms, turintiems vizualinių, klausos ir mobilumo sutrikimų.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Mūsų naujoviškame OLED (QD-OLED) televizoriuje su „Cognitive Processor XR™“ gėrėsitės neprilygstamu spalvų ir grynos juodos spalvos kontrastu.

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu