3 Modeliai
3 Modeliai

Modelio metai

Modelio metai

139 cm (55")
XR-55A90J
139 cm (55") 
XR-55A90J

Modelio metai

  • Ø
164 cm (65")
XR-65A90J
164 cm (65") 
XR-65A90J

Modelio metai

  • Ø
210 cm (83")
XR-83A90J
210 cm (83") 
XR-83A90J

Modelio metai

  • Ø

Funkcijos

Vaizdas su didžiule kate, demonstruojantis 4K vaizdų detalumą

XR „Picture“

Mėgaukitės mūsų paties geriausio OLED televizoriaus perteikiamu kvapą gniaužiančiu kontrastu bei giliu, natūraliu ir realiu vaizdu. Jo perversmingasis procesorius analizuoja žmogaus perspektyvą ir akimirksniu atlieka kryžminę analizę bei optimizuoja šimtus tūkstančių elementų. Kartu su unikaliuoju OLED skydeliu, ši technologija perteikia vaizdą, pasižymintį gryna juoda spalva ir aukščiausios kokybės ryškumu.

Miesto vaizdas demonstruojantis ekstremalų kontrastą ir tikrovišką gylį

XR „Contrast“

Mūsų „Cognitive Processor XR“ atlieka duomenų kryžminę analizę ir sukuria tokių spalvų bei gylio vaizdo kokybę, kokią žmogaus akis mato tikrovėje. Su XR OLED „Contrast Pro“ ryškumas reguliuojamas paryškinant šviesias vietas ir pagilinant juodą spalvą šešėliuose – detalės nebepradingsta šešėliuose ar peršviestuose akcentuose.  

„XR OLED Contrast PRO“ logotipas

XR OLED „Contrast Pro“

Su žmogaus perspektyvą analizuojančia XR OLED „Contrast Pro“ funkcija, spalvos ir kontrastas yra sustiprinami ryškiose zonose, kad galėtumėte mėgautis išskirtinai kokybišku kontrastu, pasižyminčiu gryna juoda spalva ir aukščiausio lygio ryškumu, kas prieš tai buvo paprasčiausiai neįmanoma. Pamatykite vaizdą su realistišku gyliu, kuris atsiskleidžia tarp objekto ir fono. Detalės yra itin aiškios, net tamsiuose šešėliuose ar peršviestose zonose. 

Detalus gėlių vaizdas su subtiliais žiedlapių šešėliais ir atspalviais

XR „Colour“

Matykite žmogaus akiai natūralias ir patrauklias spalvas. Su „Cognitive Processor XR™“ procesoriumi unikalus ekranas gali perteikti platesnę paletę ir atkurti kiekvieną spalvą su subtiliais skirtumais, matomais realiame pasaulyje. Dėl išplėstinių atspalvių ir sodrumo galimybių, gėlės matomos ryškiais atspalviais ir realistiška tekstūra. Realistiškos net blyškios spalvos.

Vaizdas demonstruojantis natūralias spalvas su XR „Triluminos PRO™“ technologija

XR „Triluminos Pro™“

Valdomas „Cognitive Processor XR“, šis televizorius atkuria spalvas taip, kad žmogui jos atrodo gražios. Pamatykite įvairesnę spalvų paletę su platesniu atspalvių ir sodrumo diapazonu, kuris akiai atskleidžia natūralius atspalvius ir tikslesnes detales net tamsiuose vaizduose. 

Vaizdas su itin stambiomis kalnų gėlių detalėmis, demonstruojantis XR HDR „Remaster“ funkciją

XR HDR patobulinimo funkcija

Su XR HDR patobulinimo funkcija šis televizorius ekrane gali aptikti kiekvieną objektą, išanalizuoti jo spalvą ir sureguliuoti kontrastą, sukuriant dar realistiškesnius vaizdus. BRAVIA XR™ valdomas, objektu paremtas vaizdo apdorojimas pasižymi pačiu geriausiu tikslumu reguliuojant atspalvius, sodrumą, ryškumą, judesių vektorius, pralaidumą ir kitus elementus. Rezultatas – tai išskirtinai realūs vaizdai su daugiau gylio, tikroviškesnėmis tekstūromis ir natūralesnėmis spalvomis.

Lapės vaizdas, atskleidžiantis 4K aiškumą

XR „Clarity“

Mėgaukitės įvairaus turinio pramogomis su XR vaizdo raiškos konvertavimo į 4K [FN_01 technologija. „Cognitive Processor XR“ pasiekia daugybę duomenų ir sumaniai atkuria prarastas realaus pasaulio vaizdų tekstūras ir detales. Pamatykite natūraliai išreikštą gyvūno kailį ir uolą ryškiais kontūrais.

Vaizdas su pastatais, demonstruojantis XR konvertavimo į 4K funkciją

XR konvertavimas į 4K

Valdomas „Cognitive Processor XR“, šis televizorius 2K signalus konvertuoja į 4K kokybei prilygstantį vaizdą ir žiūrėjimas tampa neįtikėtinai realistiškas bei įtraukiantis.  XR konvertavimo į 4K technologija pasiekia ir panaudoja didžiulį duomenų kiekį, analizuodama scenų tendencijas ir atkurdama subtilias detales.

Vaizdas su lapo detalėmis iš arti, demonstruojantis 4K XR „Super Resolution“ funkciją

4K XR „Super Resolution“

XR „Super Resolution“ technologija vaizde aptinka individualius objektus ir atkuria virtualiai realias tekstūras ekrane. BRAVIA XR procesorius tiksliai išanalizuoja ir apdoroja duomenis, prisotindamas 4K vaizdus keturis kartus aukštesne raiška nei „Full HD“, kuri praturtina scenas realaus pasaulio detalėmis ir tekstūromis.

Vaizdas su saulėlydžiu ir jūra, demonstruojantis 4K XR „Smoothing“ funkciją

4K XR „Smoothing“

XR „Smoothing“ sukuria sklandžią, natūralią 4K televizoriaus vaizdo kokybę be jokių ruoželių, kuriuos galima išvysti kitų televizorių ekranuose. Vaizdo scenos atkuriamos su tūkstančiais tonų, šešėlių ir pereinamųjų atspalvių, ir jos tampa neįtikėtinai realios.

Vaizdas: banglentininkas ant bangos, kuri rodoma detaliai ir nesulieta

XR „Motion“

Dabar stebėti sporto renginius ir veiksmo filmus dar geriau. Mūsų „Cognitive Processor XR“ su „XR Motion Clarity™“ technologija atlieka kryžminę duomenų analizę, kad veiksmas būtų sklandus, ryškus, aiškus ir nesulietas.

Vaizdas demonstruojantis automobilio judesį su OLED XR „Motion Clarity“ technologija

XR „Motion Clarity“

Iš milijonų individualiai valdomų pikselių sukurti vaizdai OLED televizoriuose yra ryškūs ir aiškūs. O dėl OLED XR „Motion Clarity™“ technologijos bet greito veiksmo scenos išlieka sklandžios ir aiškios. Judantys vaizdai yra valdomi tiksliai, kad maksimaliai sumažėtų išsiliejimas ir greito veiksmo scenos išliktų tikroviškos, neprarandant ryškumo.

4K / 120 kard./sek. logotipas

4K / 120 kadr./sek.

Pirmaukite varžybose su BRAVIA. Su HDMI2.1 galite išgauti suderinamų žaidimų 120 kadr./sek. vaizdo atkūrimo spartą, tad turėsite pranašumą šaudydami, žaisdami sporto ir didelio našumo žaidimus su momentiniais veiksmais ekrane. Mėgautis sklandžiu žaidimu taip pat padės sumažintas įvesties vėlavimo laikas, nesiekiantis 8,5ms su 4K / 120 kadr./sek., ir žaidimams skirtas režimas „Game Mode“.

Vaizdas su atlikėju koncerte

XR „Sound Position“

Tikrus gyvenimo pojūčius atitinkančią patirtį suteikiantis XR „Sound Position“ praturtina vaizdą realistišku garsu. Kadangi šiame BRAVIA XR 4K OLED televizoriaus ekranas yra kartu ir garsiakalbis, garsas tiksliai atitinka ekrane rodomą vaizdą ir suteikia išties betarpiškų potyrių.

Vaizdas su garso bangomis, sklindančiomis iš televizoriaus su „Acoustic Surface Audio+“ technologija

„Acoustic Surface Audio+“ technologija

Su mūsų „Acoustic Surface Audio+“ technologija, garsas sklinda tiesiai iš ekrano centro, o galingi aktyvatoriai televizoriaus galinėje dalyje sukelia vibracijas, taip sukurdami akustiką, kuri juda kartu su vaizdu. Kadangi garsas seka veiksmą, garso takelis tampa realistiškesnis, o dialogai – ypač aiškūs ir natūralūs dėl šiame modelyje įrengtų didelių aktyvatorių. Kairysis ir dešinysis žemų dažnių garsiakalbiai perteikia galingą bosą, tad galite mėgautis įtraukiančiu kino teatro kokybės garsu namuose.

Vaizdas su koncerte grojančiu muzikantu

XR „Surround“

Su BRAVIA XR viskas, ką žiūrite, pateikiama su tikro erdvinio garso apdorojimu. XR „Surround“ sukuria erdvinį garsą, sklindantį iš šonų ir vertikaliai, ir suteikiantį 3D garso įrašo pojūtį, tad jums neprireiks lubinių arba aukštyn nukreiptų garso kolonėlių.

Į 3D erdvinį garsą konvertuoto daugialypio garso detalės

Konvertavimas į 3D erdvinio garso kokybę

BRAVIA XR signalų apdorojimo technologija šiame televizoriuje leidžia atkurti daugialypį garsą ir suteikia ypač įtraukiančią patirtį. Pajuskite, kaip garsas apgaubia jus ne tik iš kairės į dešinę, bet ir vertikaliai. Su garso konvertavimo į 3D erdvinį garsą funkcija namuose galite mėgautis kino teatro efektą sukuriančiais garso įrašais, tokiais, kaip „Dolby Atmos®“, bei mėgautis su „Dolby Atmos“ nesuderinamo turinio vertikaliu erdviniu garsu.

„Google™“ TV logotipas

„Google TV“

Naudodamiesi visomis transliacijų paslaugomis, rinkitės iš 700 000+ filmų ir TV serialų, kuriuos rasite vienoje vietoje, surūšiuotus pagal temas ir žanrus bei jūsų pomėgius.

Laisvų rankų paieškos balsu logotipas

Laisvų rankų paieška balsu

Raskite mėgstamiausias laidas dar greičiau, vietoje nuotolinio valdymo pulto pasitelkdami valdymo balsu funkciją. Su „Voice Search“ nebelieka sudėtingos navigacijos ar varginančio rašymo klaviatūra – tereikia paklausti.

Vaizdas, kuriame demonstruojamas kino teatro ekranas su išmaniuoju telefonu

Veikia su „Apple AirPlay“ / „Apple HomeKit“

Naudodami „Apple AirPlay“ galite transliuoti vaizdo ir garso įrašus į televizorių tiesiai iš „iPhone“, „iPad“ arba „Mac“. Žiūrėkite filmus ir laidas iš „Apple TV“, mėgstamų programų ir netgi „Safari“. Bendrinkite savo nuotraukas su aplinkiniais.

„Chromecast built-in“ logotipas

„Chromecast built-in“

Su „Chromecast“ galite perkelti savo mėgstamiausius filmus, žaidimus ir programėles iš savo mobiliojo telefono tiesiai į televizoriuje įdiegtą „Chromecast“, išsaugodami turinio kokybę. Padidinkite savo mėgstamiausias pramogas vienu mygtuko „Cast“ spustelėjimu „Android“ arba „iOS“ prietaiso ekrane. Perkelkite turinį ir toliau naršykite savo telefone arba planšetėje.

Vaizdas, kuriame demonstruojami „Smart Remote“ išmaniuoju valdikliu valdomi prijungti prietaisai

Išmanusis nuotolinio valdymo pultas

Visus prijungtus įrenginius galima valdyti vienu išmaniuoju valdikliu. Vienu mygtuko paspaudimu pasirinkę norimas turinio peržiūrėjimo paslaugas, laidas ir filmus savo kambaryje išvysite per kelias sekundes. 

Vaizdas demonstruojantis šviečiantį nuotolinio valdymo pultą dienos ir nakties metu

Šviečiantis nuotolinio valdymo pultelis 

Prabangaus dizaino nuotolinio valdymo pultą iš šlifuoto aliuminio su plaukų linijos apdaila malonu laikyti rankoje ir jis harmoningai įsilieja į jūsų svetainės interjerą. Integruoto apšvietimo dėka klavišus matysite tamsoje – puikus sprendimas norint reguliuoti garsą arba nustatymus, kai filmus žiūrite naktį. 

Vaizdas: trikryptis kelių padėčių stovas

3 padėčių stovas bet kokiam išdėstymui

Su universaliu 3 padėčių stovu galima pasirinkti išdėstymą standartinėje aplinkoje, leidžiantį susitelkti į vaizdą, siauresnėje aplinkoje, esant mažesnėms lentynoms, arba aplinkoje, kuri tinka tobulam pailgųjų garsiakalbių sistemos išdėstymui.

„Seamless Edge“ konstrukcija stambiu planu

„Seamless Edge“ dizainas

Dizainas be rėmelių šiam televizoriui suteikia vientisą ir rafinuotą išvaizdą, padedančią nesiblaškyti ir susitelkti į tai, kas svarbu – vaizdą.

Vaizdas: televizoriaus galinė dalis, kurioje matyti įrengti laidai

Laidų ištiesimas

Laidų laikikliai tvarkingai paslepia laidus, todėl jų nesimato, o televizorius iš priekio, šonų ir galo atrodo puikiai.

Scena svetainėje, kurioje demonstruojama gyvos dekoracijos „Living Decor“ koncepcija

Gyvos dekoracijos „Living Decor“ 

„Living Decor“ paverčia jūrų televizorių svarbiausia svetainės dekoracija, su ekrano meno kūriniais, asmeninėmis nuotraukomis, užsklandos temomis ir laikrodžio rodymo funkcija.

Vaizdas demonstruojantis ekrano šviesos ir spalvos jutiklio privalumus

Šviesos ir spalvos jutiklis

Kai šviesos šaltinio atspalvis kambaryje pasikeičia, pavyzdžiui, iš šalto tampa šiltu, atitinkamai pasikeičia televizoriaus vaizdo spalvos ir jos gali tapti nenatūralios. Šiame televizoriuje įrengtas RGB šviesos jutiklis optimizuoja vaizdo spalvas ir ryškumą pagal šviesos šaltinį ir kambario aplinką. 

„Acoustic Auto Calibration“ logotipas

„Acoustic Auto Calibration“

Šis televizorius nustato jūsų sėdėjimo padėtį ir optimizuoja garsą taip, kad galėtumėte mėgautis tokia pačia garso kokybe iš bet kurios padėties, tarsi sėdėtumėte priešais televizorių. Garsas gali skirtis, priklausomai nuo jūsų kambario aplinkos. Pavyzdžiui, užuolaidos sugeria garsą, o priešais televizorių padėti daiktai gali kliudyti garsui pasklisti – tai veikia garso kokybę. Šis televizorius aptinka objektus ir atkuria pagerintą, pagal jūsų kambarį optimizuotą garsą.

„Netflix Calibrated Mode“ logotipas

Netflix Calibrated Mode

Šis specialiai sukurtas režimas leidžia mėgautis „Netflix“ originaliu turiniu ir atkurti tokią pačią vaizdo kokybę televizoriuje kaip studijos įraše. Naudojant „Netflix Calibrated Mode“ kūrėjų vizija ir ketinimai perteikiami itin tiksliai.

„IMAX Enhanced“ logotipas

IMAX Enhanced

Šis „Sony“ 4K išmanusis televizorius turi „IMAX Enhanced“ sertifikatą, todėl vaizdas ir garsas atkuriamas tiksliai. Mėgaukitės betarpiškais namų pramogų teikiamais pojūčiais, kuriuos užtikrina „IMAX Enhanced“ vaizdo režimas, leidžiantis išnaudoti visas „IMAX Enhanced“ patobulinto turinio galimybes.

„Dolby Vision®“ ir „Dolby Atmos®“ logotipas

„Dolby Vision®“ ir „Dolby Atmos®“

Mėgaukitės kino teatro efektais namuose. „Dolby Vision®“ perteikia scenas itin realistiškai, o „Dolby Atmos®“ pripildo kambarį įtraukiančiu erdviniu garsu.

Vaizdas demonstruojantis su BRAVIA CORE™ pateikiamus filmus

BRAVIA CORE™

Kartu pateikiama daugybė filmų, kurie laukia jūsų. Su BRAVIA XR technologijomis „Pure Stream“ ir „IMAX Enhanced“ viskas, ką žiūrite, yra stulbinančios vaizdo ir išraiškingos garso kokybės.