Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Perskaitykite šio vaizdo įrašo teksto transkripciją

A80K/A83K/A84K serija

Įspūdingas OLED kontrastas ir šviesumas bei įtraukiantis garsas
VISI TELEVIZORIAI

A80K / A83K | BRAVIA XR | OLED | 4K Ultra HD | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Google TV“)

A80K / A83K Series
A80K / A83K | BRAVIA XR | OLED | 4K Ultra HD | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis televizorius („Google TV“) nuotrauka

Kainos pradedant nuo:

RMK

€ 1 949,30

(įsk. PVM)

139 cm (55")

XR-55A80K

RMK

€ 1 949,30

(įsk. PVM)

139 cm (55")

XR-55A83K

RMK

€ 1 949,30

(įsk. PVM)

164 cm (65")

XR-65A80K

RMK

€ 2 749,10

(įsk. PVM)

164 cm (65")

XR-65A83K

RMK

€ 2 749,10

(įsk. PVM)

195 cm (77")

XR-77A80K

RMK

€ 4 198,70

(įsk. PVM)

195 cm (77")

XR-77A83K

RMK

€ 4 198,70

(įsk. PVM)

Prisiregistruokite dabar, kad gautumėte paskutines naujienas ir ribotos trukmės pasiūlymus. Spustelėkite toliau pateiktą nuorodą, kad nieko nepraleistumėte.

Apdovanojimų pelnęs
Naujos kartos vaizdas ir garsas su „Cognitive Intelligence“

„Cognitive Processor XR™“ perkelia vaizdą ir garsą į naują kokybės lygmenį. Mūsų perversmą sukėlęs procesorius „Sony BRAVIA XR™“ televizoriuose atkuria turinį taip, kaip jį mato ir girdi žmonės, kad pojūčiai būtų be galo tikroviški. Jis supranta, kaip fokusuoja akis, analizuoja vaizdus, kad suteikti tikroviškos gelmės, nepaprastą kontrastą ir gražių ryškių spalvų. 

Išskirtiniai gryni juodi atspalviai tikroviškai gelmei ir tekstūroms

Sujungus mūsų OLED su „XR OLED Contrast Pro“, šis TV pasižymi ryškesnėmis spalvomis ir kontrastu šviesiose srityse, tad galite grožėtis neprilygstamais grynais juodais atspalviais ir didžiausiu ryškumu. Kartu su „Cognitive Processor XR™“ teikiama funkcija patobulina vaizdus taip pat, kaip fokusuoja akys, dėl nepraleisite nė vienos detalės, išsiskiriančios akinančiu šviesumu arba tamsiais šešėliais.

Muzikantas, grojantis koncerte smuiku, su garso bangomis
Ekranas yra garsiakalbis, vaizdo ir garso harmonija

„Acoustic Surface Audio+™“ naudoja specialias pavaras ekranui paversti į kelių kanalų garsiakalbį. Girdėsite su ekrano veiksmu preciziškai derantį harmoningą garsą išties įtraukiantiems pojūčiams.

Tiesiog ištarkite, ką norite pamatyti balso komandomis

Greičiau raskite mėgstamo turinio balsu. Pereikite tiesiai prie laidos arba filmo, ištardami pavadinimą, arba bandykite atlikti balso paiešką, pvz., „rask veiksmo filmų“. Norėdami pradėti, paspauskite pultelio balso mygtuką. 

Moters su pulteliu, balsu valdančios televizorių, vaizdas stambiu planu
Kino teatro pojūčiai namuose – mėgaukitės filmais, pridedamais prie BRAVIA XR
Tobulai tinka „PlayStation®5“
„Road to Zero“ logotipas
Atsinaujinančios, perdirbtos ir netaršios žaliavos 

BRAVIA XR televizoriai teikia betarpišką patirtį, bet tuo pačiu tausoja aplinką. Esame įsipareigoję naudoti mažiau naujo plastiko didelėms savo TV dalims ir pakuotėms. A80K nugarėlei naudojamas perdirbtas plastikas. Unikali foninio apšvietimo technologija, BRAVIA CAM ir jutikliai ne tik užtikrina aukštą vaizdo kokybę, bet ir sumažina energijos sąnaudas.

XR „Picture“
Gryni juodi atspalviai tikroviškai gelmei ir tekstūroms

„XR OLED Contrast Pro“ išryškina spalvas ir kontrastą šviesiose srityse išskirtinai tikroviškiems vaizdams, pasižymintiems grynais juodais atspalviais ir akinamu šviesumu. Su temperatūros jutikliu ir didelio skaisčio ekranu šis OLED televizorius naudoja „Cognitive Processor XR™“ ekrano temperatūrai aptikti ir tiksliam šviesos valdymui, kad pikseliai šviesiose srityse būtų apšviečiami vienu metu. 

Platus spalvų spektras tikroviškiems atspalviams

„XR Triluminos Pro“ su „Cognitive Processor XR™“ suteikia A80K galimybę atkurti daugiau nei milijardą spalvų su subtiliais mus supančio pasaulio niuansais. Su plačios gamos ekranu ir į žmogų orientuotu procesoriumi jis gali aptikti spalvą pagal sodrumą, atspalvį ir šviesumą, kad kiekviena detalė atrodytų natūrali.

Vaisiai, įskaitant uogas ir persikus, stambiu planu
Paukščio plunksnos stambiu planu
Atkuriamos prarastos tekstūros, turinys konvertuojamas į 4K

Su „XR 4K Upscaling“ galėsite mėgautis beveik 4K kokybės pramogomis, nepaisant turinio arba šaltinio kokybės. Mūsų „Cognitive Processor XR™“ pasiekia daugybę duomenų ir sumaniai atkuria prarastas realaus pasaulio vaizdų tekstūras ir detales. 

Išmanusis vaizdo apdorojimas sklandžiam, sparčiam veiksmui

„Cognitive Processor XR™“ teikiamas „XR OLED Motion“ panaikina suliejimą, aptikdamas ir analizuodamas vaizdo elementus kadrų sekoje. Jis sukuria ir įterpia papildomus karus tarp originalių kadrų, kad galėtumėte mėgautis sklandžių ir aiškiu sparčiu veiksmu.

Moters ant riedlentės vaizdas riedlenčių parke
Vaizdas su žmonėmis, kurie žiūri du ekranus skirtingais kampais, bet mato tikrąsias spalvas iš visų šonų
Gražios spalvos iš bet kokio kampo

Nuo šiol žiūrėti TV iš šono taip pat malonu kaip sėdint centre. Mūsų OLED ekrano spalvos išlieka vienodos ir ryškios, nesvarbu, iš kur žiūrėtumėte.

Atraskite vaizdų technologijas
 
XR garsas
Vaizdas su garso bangomis, sklindančiomis iš televizoriaus su „Acoustic Surface Audio+“ technologija
Ekranas yra garsiakalbis, todėl garsas dera su vaizdu

Garsas skamba tiesiai iš ekrano su „Acoustic Surface Audio+™“. Trys pavaros už televizoriaus vibruoja ir sukuria garsą, kuris juda su vaizdu. Dvi pavaros šonuose taip pat pagerina aukšto dažnio garsą aiškiu ir natūraliai skambančiu dialogu. Žemo dažnio garsiakalbiai sustiprina garsą, kad jis labiau įtrauktų.

Visos pramogos su padidinta 3D erdvinio garso kokybe

Su BRAVIA XR™ viskas, ką žiūrite, pateikiama su tikro erdvinio garso apdorojimu. „XR Surround“ kuria virtualų erdvinį garsą, sklindantį iš TV šonų ir vertikaliai ir suteikdama 3D garso pojūtį be lubinių arba aukštyn nukreiptų garso kolonėlių. Mūsų BRAVIA XR™ televizoriai taip pat suderinami su „Dolby Atmos®“.

Svetainės vaizdas su moterimi, žiūrinčia TV, ir erdvinio garso efektas su „XR Surround“
Geriausia su „Sony“ garso įranga

Susieti su „Sony“ garso įranga mūsų naujausi BRAVIA XR televizoriai gali iškelti kartelę dr aukščiau, suteikdami jums neprilygstamų audiovizualinių pojūčių su nepriekaištinga XR vaizdo ir garso kokybe.

Moteris judrioje gatvėje, kalbanti mobiliuoju telefonu, demonstruoja, kaip „Voice Zoom 2“ pagalba kalba tampa geriau girdima
„Voice Zoom™ 2“ sustiprina balsus aiškesniam dialogui

Girdėkite TV dialogus aiškiau, nepadidindami garso. Net jei kalba yra sunkiai girdima, „Voice Zoom 2“ aptinka balso tipą, jį išanalizuoja ir sustiprina jo aiškumą. 

Atraskite garso technologijas
 
Geriausias vaizdas ir garsas bet kokioje aplinkoje

Patogiai įsitaisykite ir mėgaukitės kerinčiu vaizdu. Mūsų unikali aplinkos optimizavimo technologija automatiškai pritaiko vaizdą ir garsą pagal jūsų aplinką.

Mėgaukitės dar geresne žiūrėjimo patirtimi, kurią optimizuoja BRAVIA CAM

Susiekite BRAVIA XR TV su atskirai parduodama BRAVIA CAM, kad žiūrėjimo pojūčiai dar labiau įtrauktų. BRAVIA CAM stebi, kurioje kambario vietoje ir kokiu nuotoliu esate nuo televizoriaus, ir koreguoja garso bei vaizdo nustatymus, kad jie būtų idealūs. Prisitaikant prie jūsų žiūrėjimo aplinkos, garsas skamba aiškiau, o vaizdas atrodo šviesesnis.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Atraskite naujų būdų mėgautis TV su BRAVIA CAM

Su BRAVIA CAM visada užimsite geriausią vietą savo namuose. Ji supranta, kur sėdite, ir atitinkamai pritaiko vaizdą ir garsą. Taip pat galima valdyti gestais ir atrasti daugybę kitų naujų funkcijų.

Vaizdo pokalbiai su draugais ir šeima dideliame ekrane

Bendraukite su draugais ir šeima didžiajame ekrane. Patirkite dar daugiau malonumo televizorių susieję su BRAVIA CAM.

Vaizdas su pora svetainėje, mojuojančia draugui vaizdo pokalbio metu

Atraskite BRAVIA CAM
 

Išmaniojo TV funkcijos
Moters su pulteliu, balsu valdančios televizorių, vaizdas stambiu planu
Viskas, ką norite žiūrėti, vienoje vietoje

Lengvai pasiekite visą mėgstamą turinį ir tarnybas. Raskite daugiau nei 700 000 filmų ir televizijos serialų vienoje vietoje. „Google TV“ sujungia visą mėgstamą turinį iš programų bei prenumeratų ir jį pateikia specialiai jums. 

Maksimaliai padidinkite telefono turinio vaizdą

Lengvai ir greitai perkelkite savo mėgstamus vaizdo įrašus, nuotraukas, žaidimus ir kitas pramogas iš „iOS“ ar „Android“ įrenginių į didelį ekraną.

Katės ir kanojininko vaizdai transliuojami iš išmaniojo telefono į televizorių
Atraskite išmaniąsias technologijas
 
Paprastas nuotolinis valdymas
Vaizdas demonstruojantis šviečiantį nuotolinio valdymo pultą dienos ir nakties metu
Paprasta ir kokybiškas pultelis, patogus naudoti net tamsoje

Iš esmės atnaujinome pultelį, kad televizorių būtų patogu valdyti dieną ir naktį. Mūsų aukščiausios kokybės pultelį lengva naudoti dėl paprastų mygtukų ir foninio apšvietimo, kuris padės viską įžiūrėti net tamsoje. Kompaktiškos aliuminio konstrukcijos pultelis atrodo elegantiškai ir jį patogu paimti į ranką.

Lengvai raskite pamestą nuotolinio valdymo pultelį balsu

Pultelis niekada nebepasimes tarp sofos pagalvių. Su „Finder“ funkcija tereikia ištarti „OK Google, rask mano pultelį“ arba paspausti mygtuką TV šone, kad įjungtumėte dingusį pultelį. Pultelis pradės skambėti, kad galėtumėte jį rasti.

Svetainė su sofa ir įjungta „Finder“ funkcija pamestam pulteliui rasti
Šluoste valomo pultelio vaizdas
Lengva valyti, todėl galima visada palaikyti švarą

Mūsų nuotolinio valdymo pultelis yra lygaus paviršiaus su žemesniais mygtukais ir specialia poliuretano danga, dėl to jį lengvai valyti ir rūpintis jo švara. Visi mygtukai padengti antibakterine medžiaga.

Valdykite visus įrenginius vienu išmaniuoju valdymo pultu

Visus prijungtus prietaisus galima valdyti vienu išmaniuoju valdikliu. Vienu mygtuko paspaudimu pasirinkę norimas turinio transliavimo tarnybas, laidas ir filmus savo kambaryje išvysite per kelias sekundes.

Vaizdas: rodoma, kaip galima valdyti visus prijungtus įrenginius vienu išmaniuoju nuotolinio valdymo pulteliu
Dizainas
Minimalistinis dizainas tik įtraukia ir neblaško

Nuosaikus „One Slate“ dizaino su vienu grūdinto stiklo ekranu, suteikia galimybę susitelkti vien į betarpišką vaizdą be jokio blaškymo. Šis OLED TV gražiai atrodo bei skamba ir ant stovo, ir pritvirtinus prie sienos.

Tikroji išvaizda gali skirtis atsižvelgiant į televizoriaus dydį.

Vilkite
Vaizdas, rodantis trijų padėčių stovą ir BRAVIA TV su mėlynų kristalų ekrano vaizdu
Prestižinis ir universalus 3 padėčių stovas bet kokiam TV išdėstymui

Su 3 padėčių stovu galima pasirinkti išdėstymą standartinėje aplinkoje, leidžiantį geriau susitelkti į vaizdą, siauresnėje aplinkoje, esant mažesnėms lentynoms, arba aplinkoje, kuri tinka tobulam pailgųjų garsiakalbių sistemos išdėstymui.

Dar daugiau pramogų taip, kaip sumanė kūrėjas

Su technologijomis, kurios atkuria kūrėjų užmojį, įskaitant patobulintus kūrėjo sukalibruotus režimus, „IMAX Enhanced“ ir „Dolby Vision®“, šis televizorius atkuria režisieriaus vaizduotėje užgimusią dramą ir jaudulį. Kadangi jis yra „Calman Ready“, kūrėjai gali juos sukalibruoti profesionaliai ir naudoti medžiagai montuoti.

Vaizdas su porele svetainėje, žiūrinčia „Netflix“ per ant sienos pakabintą BRAVIA televizorių. Kai įjungiamas arba išjungiamas žemiau esantis „Adaptive Calibrated“ režimo jungiklis, galima pastebėti, kaip ekrano šviesumas pritaikomas prie aplinkos.
Vaizdas su porele svetainėje, žiūrinčia „Netflix“ per ant sienos pakabintą BRAVIA televizorių. Kai įjungiamas arba išjungiamas žemiau esantis „Adaptive Calibrated“ režimo jungiklis, galima pastebėti, kaip ekrano šviesumas pritaikomas prie aplinkos.
ĮJUNGTA
IŠJUNGTA
Žiūrėkite „Netflix“ studijos kokybe, kuri optimizuojama automatiškai

Mėgaukitės „Netflix“ turiniu įspūdinga kokybe, kaip numatė kūrėjas. Specialiai „Netflix“ turiniui sukurtas adaptyvusis „Netflix“ kalibravimo režimas veikia su BRAVIA XR TV aplinkos optimizavimo funkcija, kad jis įtrauktų į mylimus serialus optimizuodamas vaizdą pagal jūsų kambario apšvietimo sąlygas.

Optimizuoja viso jūsų mėgstamo turinio vaizdą

Mėgaukitės papildomu turiniu, kaip sumanė kūrėjas Su BRAVIA CORE sukalibruotu režimu visiems filmams, įskaitant „IMAX Enhanced™“, automatiškai nustatomi optimalūs vaizdo nustatymai išskirtiniams pojūčiams namų kino teatre.

Ekrano vaizdas su BRAVIA CORE logotipu
„Assistive Technology“ logotipas
„Google TV“ pagalbinė technologija

Televizoriuose įdiegta technologija žmonėms, turintiems vizualinių, klausos ir mobilumo sutrikimų.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Įtraukianti OLED žiūrėjimo pojūčiai dėl tobulai derančių vaizdų ir garsų ir „Cognitive Processor XR™“ funkcijos.

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu