VISI TELEVIZORIAI

A1 | OLED | „4K Ultra HD“ | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) | Išmanusis TV („Android TV“)

A1
A1 4K HDR OLED televizorius su „Acoustic Surface™“ nuotrauka

Kainos pradedant nuo:

RMK

€ 14 998,00

(įsk. PVM)

139 cm (55")

KD-55A1

Kaina nenurodyta

164 cm (65")

KD-65A1

Kaina nenurodyta

195 cm (77")

KD-77A1

RMK

€ 14 998,00

(įsk. PVM)
BENERGIJOS VARTOJIMO ETIKETĖ IR GAMINIO VARDINIŲ PARAMETRŲ LENTELĖ

3modeliai

Geriausios funkcijos
Neįtikėtinai ryškus kontrastas

Dėl gilios juodos ir natūralių spalvų tikrovė tiesiog atgyja. Procesorius „X1 Extreme™“ tiksliai ir individualiai valdo daugiau nei 8 mln. savaime šviečiančių pikselių. „Sony“ OLED televizoriaus vaizdo kontrastas išskirtinis ir neprilygstamas.

„Sony 4K HDR Processor X1 Extreme“
Tikrovė, kokia ir turėtų būti

„4K HDR Processor X1™ Extreme“

„X1 Extreme“ vaizdus ir spalvas rodo tokius, kokie jie yra iš tiesų, kokius ir norite juos matyti.

Jaudinantys vaizdai iš esmės pakeis jūsų žiūrėjimo pojūčius

„Dolby Vision™“

Dėl nuostabių ryškiai apšviestų sričių, ryškesnės juodos ir intensyvių spalvų scenos tiesiog atgis. „Dolby Vision“ yra HDR sprendimas, leidžiantis patirti įtraukiančių kino žiūrėjimo pojūčių jūsų namuose.

„TRILUMINOS“ ekranas
Gyvenimo genialumas atskleidžiamas papildomomis spalvomis

TRILUMINOS™ ekranas

Matykite ryškias realaus pasaulio spalvas visur. TRILUMINOS ekranas perteikia spalvas iš platesnės paletės, tiksliai atkuria kiekvieną priedangoje esantį šešėlį ir atspalvį.

TECHNOLOGIJA „ACOUSTIC SURFACE™“

Kokybiškiausias garsas

Kitaip nei naudojant daugelį televizorių garsiakalbių, garsas skleidžiamas iš viso ekrano, todėl patirsite naujų jaudinančių pojūčių. Vaizdas ir garsas dera tiesiog tobulai. 

Viena planšetinio kompiuterio dizaino konstrukcija, trys apdovanojimai
Laimėti trys dizainerių apdovanojimai

Mūsų dizaino koncepcija „Meninė „One Slate“ dizaino estetika“ pelnė tris aukščiausius apdovanojimus. Itin minimalistinis stilius, kai visi elementai integruoti į vieną plokštumą, sukuriant aiškią išvaizdą ir paslepiant laidus, sužavėjo teisėjus. Koncepcija įvertinta už harmoningą įsiliejimą į aplinką ir unikalius vaizdo bei garso pojūčius, garsui sklindant tiesiai iš ekrano. 

360 laipsnių rafinuoto dizaino 

Šis OLED televizorius ne tik gražus. Jis sukurtas taip, kad stovas ir garsiakalbiai faktiškai išnyksta ir atrodo, lyg televizorius sklando ore, todėl dėmesio centre atsiduria nuostabus jo rodomas vaizdas.

Vilkite
Kalbėkite ir pamatykite nematytą pasaulį

Visas išsvajotąsias pramogas surasite taip greitai, kaip kalbate. Naudodami šio „4K Android TV™“ pažangią valdymo balsu funkciją, akimirksniu įjungsite filmus ir televizijos laidas iš programų arba transliacijų.

Mūsų „Android 4K“ televizorius rekomenduoja „Netflix“

„Netflix“ siūlo lengvą būdą rasti geriau veikiančius TV su lengva prieiga prie programų ir naujomis išmaniojo TV funkcijomis. Su „Netflix Recommended TV“ mėgaukitės populiariomis laidomis ir filmais naudodami specialų mygtuką ir valdymo balsu funkciją.

Netflix Recommended TV
Instrukcijų vaizdo įrašai
Televizoriaus instrukcijų vaizdo įrašai

Iškilo klausimų, kaip nustatyti ir naudoti televizorių? Arba kaip prijungti jį prie kitos įrangos? Mūsų mokomuosiuose vaizdo įrašuose visa tai labai išsamiai paaiškinama.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Atraskite neįtikėtiną kontrastą, kurį perteikia OLED 4K HDR televizorius su 8 milijonais atskirai šviečiančių pikselių. Vaizdai nuostabiai tikroviški, o juoda spalva labai gili, todėl šešėliai detalūs, o spalvos ryškios. Naujoviška technologija „Acoustic Surface™“ perteikia įtraukiantį garsą tiesiai iš ekrano.
  • Yra 139 cm (55"), 164 cm (65"), 195 cm (77")

  • 4K didelis dinaminis diapazonas

  • „4K HDR Processor X1™ Extreme“

  • OLED

  • Technologija „Acoustic Surface™“

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu

Apžvalgos

Vartotojai sako