RE45

Mėgaukitės visiškai aiškiu vaizdu ir garsu
VISI TELEVIZORIAI

RE45 | LED | „Full HD“ | Didelis dinaminis diapazonas (HDR)

RE450 / RE453 / RE455 Series
RE45 „Full HD“ HDR TV su „X-Reality PRO“ nuotrauka

Kainos pradedant nuo:

RMK

€ 617,10

(įsk. PVM)

102 cm (40")

KDL-40RE450

RMK

€ 617,10

(įsk. PVM)

102 cm (40")

KDL-40RE453

Kaina nenurodyta

102 cm (40")

KDL-40RE455

Kaina nenurodyta

A+ENERGIJOS VARTOJIMO ETIKETĖ IR GAMINIO VARDINIŲ PARAMETRŲ LENTELĖ

3modeliai

Geriausios funkcijos

DIDELIS DINAMINIS DIAPAZONAS

Puikūs akcentai, daili tekstūra

Dėl didelio dinaminio diapazono (HDR) išsaugomos kitais atvejais vaizdo tamsiausiose ir šviesiausiose vietose prarandamos detalės. Pamatykite tekstūras ant žvilgančio metalinio lėktuvo sparno ir saulės atspindžius ant jo korpuso.

Full HD
Aiškesnis, detalesnis ir nuostabesnis vaizdas

Full HD

Mėgaukitės išskirtinėmis „Full HD“ televizoriaus detalėmis ir tekstūra. Jūsų žiūrimas turinys patobulinamas, taip užtikrinant minimalų triukšmą ir maksimalų poveikį. Pamatykite pastatų ir jūros vaizdų skirtumą.

Kiekviena detalė naujoje šviesoje

X-Reality™ PRO

„X-Reality PRO“ vaizdo apdorojimo priemonė itin išryškina vaizdą. Analizuojant kadrus vaizdas lyginamas su esančiu specialioje duomenų bazėje, kad jis būtų išgrynintas sumažinant triukšmą. Pastatų ir laivų paviršiai išryškinami iki smulkiausių detalių.

X-Reality™ PRO
ClearAudio+
Sukurtas klausytis

ClearAudio+

Klausykitės itin tikroviškų garsų. „ClearAudio+“ funkcija suderina televizoriaus skleidžiamą garsą, todėl galėsite mėgautis tarsi supančiais emocijas žadinančiais garsais. Klausykitės dar aiškesnio muzikos ir kalbos garso, kad ir ką žiūrėtumėte.

Matykite daugiau vaizdų, mažiau laidų

Mėgaukitės pramogomis be trukdžių. Plonas ir siauras aliuminio efekto apdailos rėmelis padeda sutelkti dėmesį į ekraną. Laidai paslėpti stovo užpakalinėje ir priekinėje dalyse, kad atrodytų tvarkingai.

Techniniai duomenys ir funkcijos

Itin aiškus vaizdas nusipelno nepriekaištingo garso. „Full HD“ vaizdas, sustiprintas galingu „X-Reality™ PRO“ konvertavimo į didesnę raišką funkciją, ir garsas, kuris atgyja naudojant „ClearAudio+“, leidžia viską matyti ryškiau, aiškiau ir įspūdingiau. Visos specifikacijos bus pateiktos artimiausiu metu.
  • Yra 102 cm (40")

  • Didelis dinaminis diapazonas

  • „Full HD“ raiška (1 920 x 1 080)

  • X-Reality™ PRO

  • ClearAudio+

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu