RE40

Vaizdas, kaip niekada artimas „Full HD“
VISI TELEVIZORIAI

RE40 | LED | „HD Ready“ | Didelis dinaminis diapazonas (HDR)

RE400 / RE403 / RE405 Series
RE40 R40E LED HDR televizorius su „X-Reality PRO“ nuotrauka

Kainos pradedant nuo:

RMK

€ 396,70

(įsk. PVM)

80 cm (32")

KDL-32RE400

RMK

€ 396,70

(įsk. PVM)

80 cm (32")

KDL-32RE403

Kaina nenurodyta

80 cm (32")

KDL-32RE405

Kaina nenurodyta

Geriausios funkcijos

DIDELIS DINAMINIS DIAPAZONAS

Puikūs akcentai, daili tekstūra

Dėl didelio dinaminio diapazono (HDR) išsaugomos kitais atvejais vaizdo tamsiausiose ir šviesiausiose vietose prarandamos detalės. Pamatykite tekstūras ant žvilgančio metalinio lėktuvo sparno ir saulės atspindžius ant jo korpuso.

X-Reality™ PRO
Kiekviena detalė naujoje šviesoje

X-Reality™ PRO

„X-Reality PRO“ vaizdo apdorojimo priemonė itin išryškina vaizdą. Analizuojant kadrus vaizdas lyginamas su esančiu specialioje duomenų bazėje, kad jis būtų išgrynintas sumažinant triukšmą. Pastatų ir laivų paviršiai išryškinami iki smulkiausių detalių.

Sukurtas klausytis

ClearAudio+

Klausykitės itin tikroviškų garsų. „ClearAudio+“ funkcija suderina televizoriaus skleidžiamą garsą, todėl galėsite mėgautis tarsi supančiais emocijas žadinančiais garsais. Klausykitės dar aiškesnio muzikos ir kalbos garso, kad ir ką žiūrėtumėte.

ClearAudio+
Matykite daugiau vaizdų, mažiau laidų

Žiūrėkite be trukdžių. Plonas ir siauras aliuminio efekto apdailos rėmelis padeda sutelkti dėmesį į ekraną. Laidai paslėpti stovo užpakalinėje ir priekinėje dalyse, kad atrodytų tvarkingai.

Techniniai duomenys ir funkcijos

„X-Reality™ PRO“ vaizdų konvertavimo į didesnę raišką funkcija reiškia, kad pramogų turinys bus pateikiamas „Full HD“ kokybei artimu nuostabiu ryškumu. Galite neabejoti, kad „ClearAudio+“ atkuriami garsai tokie pat aiškūs, kaip tai, ką matote. Visos specifikacijos bus pateiktos artimiausiu metu.
  • Yra 80 cm (32")

  • Didelis dinaminis diapazonas

  • WXGA raiška

  • X-Reality™ PRO

  • ClearAudio+

Sukurta siekiant tausoti aplinką

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SONY RŪPINIMĄSI APLINKA

„Sony“ ne tik tiekia gaminius, paslaugas ir turinį, suteikiantį smagių pojūčių vartotojui, bet ir visose verslo srityse siekia nulinio poveikio aplinkai tikslų.

Skaityti daugiau

APLINKĄ TAUSOJANČIOS ŠIO GAMINIO FUNKCIJOS

  • Dinaminis fono apšvietimo valdiklis arba pikselių lygio apšvietimo valdiklis padeda pagerinti energijos suvartojimo efektyvumą, nes koreguoja ekrano šviesumą keičiantis vaizdo turiniui

  • Energijos taupymo režimas padeda tausoti energiją reguliuojant ekrano šviesumą

  • Ekrano išjungimo režimas padeda sutaupyti energijos, nes išjungia vaizdo rodymą ir nereikia televizoriaus perjungti į budėjimo režimą, todėl ir toliau galima mėgautis garsu