Perfect for PlayStation®5

„BRAVIA XR™ televizoriai puikiai veikia su „PlayStation®5“ konsol. Kartu „BRAVIA XR“ ir „PS5™“ sukuria neįtikėtinai įtraukiantį vaizdą ir garsą, kad pasijustumėte kaip pačiame veiksmo įkarštyje.

Prašome sutikti su „Youtube“ slapukais, kad galėtumėte žiūrėti šį vaizdo įrašą

Toliau nurodykite savo slapukų nuostatas ir įsitikinkite, kad įjungėte „Youtube“ slapuką skiltyje „Funkciniai slapukai“.

Sužinokite, kodėl „BRAVIA XR“ tinka „PS5™“ 

Tik „BRAVIA XR“ televizoriai automatiškai sureguliuoja ir optimizuoja vaizdą „PlayStation®5“, nesvarbu, ar žaidžiate, ar žiūrite filmą.

Padalytas vairavimo žaidimo ekranas, palyginantis vaizdą su automatiniu HDR atspalvių atkūrimu ir be jo
Užfiksuokite daugiau detalių didelio kontrasto aplinkoje

Automatinis HDR atspalvių atkūrimas

Naudojant automatinį HDR atspalvių atkūrimą, HDR nuostatos iškart optimizuojamos per „PS5™“ konsolės pirminę sąranką. „PS5™“ automatiškai atpažįsta atskirus „BRAVIA XR“ televizorių modelius ir atitinkamai parenka geriausią HDR nuostatą. Todėl net ir didelio kontrasto aplinkoje ryškiausiose ir tamsiausiose ekrano dalyse matysite svarbiausias detales ir spalvas  

Reikalingi „PlayStation®5“ ir „BRAVIA“ programinės įrangos atnaujinimai, išeisiantys iki 2021 m. pabaigos.

Mėgaukitės žaidimais ir daugiau su „PS5™“ konsole
Mėgaukitės žaidimais ir daugiau su „PS5™“ konsole

Automatinis žanro vaizdo režimas

BRAVIA XR televizoriai gali nustatyti, ar žaidžiate, ar žiūrite filmus ir laidas. Naudojant automatinį vaizdo režimą pagal žanrą jūsų televizorius automatiškai persijungs į žaidimo režimą, kai žaisite, kad sumažintų delsą ir pagreitintų reagavimą į veiksmus, arba į standartinį režimą, kai žiūrėsite filmus, naudodami transliavimo paslaugą arba iš „Ultra HD Blu-ray™“ disko PS5, kad būtų susitelkiama į vaizdo apdorojimą ir scenos būtų išraiškingesnės. Reikalingi „PlayStation®5“ ir „BRAVIA“ programinės įrangos atnaujinimai, išeisiantys iki 2021 m. pabaigos.

Pasirinkę 4K / 120 kadr./sek., esate laimėtojai

Esant 4K raiškai / 120 kadr./sek. spartai, kaip nurodyta HDMI 2.1, mūsų televizoriai užtikrina sklandų ir greitai reaguojantį žaidimą.

Lyginamasis vaizdas, kuriame pateikiamas 4K 60 kadr./sek. (viršuje) ir 4K 120 kadr./sek. (apačioje) kadrų skaičiaus skirtumas
Sklandus žaidimas esant 4K, 120 kadr./sek. ir 120 Hz

Su HDMI 2.1 galite išgauti iki 120 kadr./sek. spartą, tad turėsite pranašumą šaudymo, sporto ir didelio našumo žaidimuose su beveik moment. veiksmais ekrane. Mėgautis žaidimu padės ir sumažintas įvesties vėlavimo laikas, siekiantis 8,5 ms su 4K / 120 kadr./sek., ir žaidimams skirtas režimas.

Sklandūs žaidimai, lengvas valdymas

Pradėkite akimirksniu. Tiesiog įkiškite HDMI laidą ir BRAVIA XR atpažins, kada konsolė bus prijungta, ir automatiškai persijungs į žaidimų režimą. Mėgausitės sklandžiu ir greitai reaguojančiu žaidimu. 

Raskite savo žaidimo stiliui tinkantį BRAVIA XR