Įspūdingiausi žaidimų pojūčiai

Paruošta „PlayStation®5“

Aušta nauja žaidimų era. Atraskite 4K raišką 120 kadr./sek. sparta – tai naujiena PS5 kompiuteryje naudojant suderinamus BRAVIA ZH8 ir XH90 / 92 televizorius.

4K 120 vaizdas
Pasirinkę 4K / 120 kadr./sek., esate laimėtojai

Transformuokite žaidimus. Mūsų televizoriai su didelės spartos 4K / 120 kadr./sek. HDMI įvestimi atkuria sklandesnius judesius, kad patirtumėte tikrovišką žaidimą.

„PlayStation®5“ ir ZH8/XH90 palaiko 4K / 120 kadr./sek. žaidimą.

Patirkite tikrovišką 8K veiksmą

Mūsų 8K televizoriai, pasižymintys neįtikėtinai didele raiška, įtrauks jus į neįtikėtino gylio ir detalumo pasaulį.

8K išvestis galima naudojant „PlayStation®5“ ir ZH8.

Liūto galvos palyginimas, rodantis 4K ir 8K raišką.
Užburiantis žaidimų kontrastas

Įprastuose televizoriuose yra tik viena LED eilė; „Sony“ „Full Array LED“ televizoriuose jie išdėstyti visame ekrane; kiekviena zona valdoma atskirai, kad tamsios sritys būtų tamsesnės, o šviesios – šviesesnės, ir būtų atkurta kiekviena kito pasaulio, į kurį įžengėte, detalė.

Erdvinis garsas

Mūsų aukštos reputacijos „Acoustic Multi-Audio™“ technologija – tai garso padėtį nustatančių aukštųjų dažnių garsiakalbių sistema, kuri atkuria tiksliai valdomą, aukštos kokybės garsą iš tiksliai tos vietos, kur jis sklinda toje scenoje. Rezultatas – įtraukiantys, dinamiški žaidimai ir vaizdas, derantis su garsu.

„Acoustic Multi Audio“ įdiegta XH95 televizoriuose su 55 col. ir didesniais ekranais bei XH90 televizoriuose su 65 col. ir didesniais ekranais.

Pamatykite modelius,
paruoštus „PlayStation 5“
XH90 serija – žaiskite taip, kaip numatė kūrėjas

„Full Array LED“ padės atrasti šešėliuose esančias detales ir mėgautis stulbinančiais šviesumo pikais. „Acoustic Multi-Audio™“ leis girdėti kiekvieną garsą tiksliai iš ten, kur jis vyksta ekrane. XH90 televizoriuje galėsite visiškai pasinerti į kiekvieną žaidimo elementą.

„Acoustic Multi Audio“ įdiegta tik 55 col. ir didesnių ekranų XH90 televizoriuose.

* Funkcijų prieinamumas priklauso nuo modelio.* Reikalingas PS5™ žaidimas, palaikantis 8K.* 8K žaidimų vaizdų iš PS5™ rodymas bus galimas ateityje, įdiegus būsimą programinės aparatinės įrangos naujinį BRAVIA televizoriuje.  

ZH8 – patirkite tikrovišką 8K veiksmą

Pamatykite, kaip žaidimai atgyja įspūdingos 8K raiškos ZH8 ekrane. Tikroviškos „Full array LED“ spalvos ir sodrus kontrastas išryškina smulkiausias detales, o dėl „Acoustic Multi Audio“ technologijos garsas sklinda tiesiai iš ekrano ir sutampa su veiksmu.

Tobulai tinka „PlayStation®“

Naudodami pažangias vaizdo ir garso technologijas, „Sony BRAVIA®“ televizoriai įkvepia žaidimams gyvybės ir atkuria gyvą ir ryškų vaizdą bei trimatį atmosferinį garsą.

Puikiai tinka „PlayStation“

ŽAIDIMŲ FUNKCIJOS

Mūsų geriausi 4K LCD – XH95 serija

XH95, kuriame veikia „X1 UltimateTM“ – tas pats galingas procesorius, valdantis mūsų 8K televizorius – užtikrina geriausią vaizdo kokybę, o kartu su garso pagal vaizdą technologija jus visiškai įtraukia į veiksmą.  11

A8 serija – galingi, gražūs OLED

Daugiau nei 8 milijonai savaime šviečiančių, atskirai valdomų OLED pikselių A8 televizoriuje leis pamatyti ryškesnes šviesias sritis ir sodresnius juodus atspalvius, todėl jūsų žaidimuose bus daugiau gylio, tekstūros ir tikroviškumo.