Įspūdingiausi žaidimų pojūčiai
Tobulai tinka „PlayStation®“

Naudodami pažangias vaizdo ir garso technologijas, „Sony BRAVIA®“ televizoriai įkvepia žaidimams gyvybės ir atkuria gyvą ir ryškų vaizdą bei trimatį atmosferinį garsą.

Užburiantis žaidimų kontrastas

Įprastuose televizoriuose yra tik viena LED eilė; „Sony“ „Full Array LED“ televizoriuose jie išdėstyti visame ekrane; kiekviena zona valdoma atskirai, kad tamsios sritys būtų tamsesnės, o šviesios – šviesesnės, ir būtų atkurta kiekviena kito pasaulio, į kurį įžengėte, detalė.


DREAMS™ © pirmojo išleidimo metai–dabartiniai metai „Sony Interactive Entertainment Europe“. Išleido „Sony Interactive Entertainment Europe Ltd“. Sukūrė „Media Molecule“.
„DREAMS“ yra „Sony Interactive Entertainment Europe“ prekės ženklas arba registruotasis prekės ženklas. Visos teisės saugomos.

Veiksmas realiuoju laiku

Itin trumpas reakcijos laikas ir žaidimų režimas, visiškai sumažinantis įvesties delsą, leidžia kontroliuoti viską tikruoju laiku.

HDMI2.1 bus palaikoma įdiegus būsimą programinės įrangos naujinį; galioja tik XH90 modeliui.© „2016 Sony Interactive Entertainment Inc.“ Sukūrė „Polyphony Digital Inc.“ Šiame žaidime esančiuose gamintojuose, automobiliuose, pavadinimuose, prekės ženkluose ir susijusiuose vaizduose kartais yra atitinkamų savininkų prekės ženklų ir (arba) autorių teisių saugomos medžiagos. Visos teisės saugomos. Bet koks realaus pasaulio vietų, subjektų, verslo ar organizacijų vaizdavimas ar atkūrimas nereiškia, kad tokia šalis ar šalys remia ar palaiko šį žaidimą. „Gran Turismo“ logotipai yra „Sony Interactive Entertainment Inc.“ prekės ženklai arba registruotieji prekės ženklai.

Erdvinis garsas

Mūsų aukštos reputacijos „Acoustic Multi-Audio™“ technologija – tai garso padėtį nustatančių aukštųjų dažnių garsiakalbių sistema, kuri atkuria tiksliai valdomą, aukštos kokybės garsą iš tiksliai tos vietos, kur jis sklinda toje scenoje. Rezultatas – įtraukiantys, dinamiški žaidimai ir vaizdas, derantis su garsu.

„Acoustic Multi Audio“ įdiegta XH95 televizoriuose su 55 col. ir didesniais ekranais bei XH90 televizoriuose su 65 col. ir didesniais ekranais.

„Uncharted™4: A Thief’s End“ © pirmojo išleidimo metai–dabartiniai metai „Sony Interactive Entertainment America LLC“. Išleido „Sony Interactive Entertainment Europe“.
Sukūrė „Naughty Dog LLC“. „Uncharted“ yra „Sony Interactive Entertainment Europe“ prekės ženklas arba registruotasis prekės ženklas. Visos teisės saugomos.

Žaidėjams sukurta „Sony BRAVIA®“
XH90 serija – žaiskite taip, kaip numatė kūrėjas

„Full Array LED“ padės atrasti šešėliuose esančias detales ir mėgautis stulbinančiais šviesumo pikais. „Acoustic Multi-Audio™“ leis girdėti kiekvieną garsą tiksliai iš ten, kur jis vyksta ekrane. XH90 televizoriuje galėsite visiškai pasinerti į kiekvieną žaidimo elementą.

„Acoustic Multi Audio“ įdiegta tik 55 col. ir didesnių ekranų XH90 televizoriuose.

Mūsų geriausi 4K LCD – XH95 serija

XH95, kuriame veikia „X1 UltimateTM“ – tas pats galingas procesorius, valdantis mūsų 8K televizorius – užtikrina geriausią vaizdo kokybę, o kartu su garso pagal vaizdą technologija jus visiškai įtraukia į veiksmą.

A8 serija – galingi, gražūs OLED

Daugiau nei 8 milijonai savaime šviečiančių, atskirai valdomų OLED pikselių A8 televizoriuje leis pamatyti ryškesnes šviesias sritis ir sodresnius juodus atspalvius, todėl jūsų žaidimuose bus daugiau gylio, tekstūros ir tikroviškumo.