Sony BRAVIA®
Neprilygstami žaidimų pojūčiai.

Kas nutiks, jei susiesite geriausią „Sony BRAVIA® OLED“ „Android“ televizorių su neįtikėtinų galimybių „PlayStation®4 Pro“? Žaidimai pasieks dar nematytą lygį – kartu šios technologijos sudarys įspūdingą duetą. Pasinerkite į sklandų, smagų žaidimo valdymą: įspūdingos detalės, stulbinantis kontrastas, ryškios spalvos ir užburiantis garsas.

Sukurta „PlayStation“ platformai

BRAVIA OLED iš „Sony“ suteikia puikius pojūčius žaidžiant – taip, kaip sumanė kūrėjai. Žaidžiant „PlayStation“ kompiuteriu užtikrinamos tikroviškos spalvos ir detalės, greita reakcija, įtraukiantis garsas.

AG9

AG9

Apdovanojimų pelnęs „MASTER Series AG9“ leis patirti žaidimą taip, kaip sumanė kūrėjas. Mūsų galingiausias „Picture Processor X1TM Ultimate“ atskleidžia paslėptas detales kiekvienoje scenoje paryškindamas šviesumą ir kartu su „Pixel Contrast BoosterTM“ atkuria stulbinantį kontrastą.

AG8

AG8 

Patirkite žaidimų tikroviškumą 4K OLED ekrane. „Processor X1TM Extreme“ tiksliai ir atskirai valdo daugiau nei 8 mln. savaime šviečiančių pikselių, paryškindamas spalvas ir išlaikydamas sodrius juodus atspalvius. Dėl „Acoustic Surface Audio“ garsas vibruoja per patį ekraną, viskam įkvėpdamas gyvybės.

Neprilygstama vaizdo kokybė

AG9 televizoriuje „Picture Processor X1TM Ultimate“ veikia kartu su „Pixel Contrast BoosterTM“, todėl galite atrasti šešėliuose paslėptas detales, mėgautis tikroviškomis tekstūromis, kurias beveik galite pajausti, ir matyti dinaminį kontrastą su itin ryškiomis šviesos sritimis. Kitaip tariant, žaidimai bus neįtikėtinai tikroviški. Unikalūs „Sony MASTER Series“ TV atkuria tokį vaizdą, kokį sumanė kūrėjai.

Greitas veiksmas realiuoju laiku

Itin trumpas OLED reakcijos laikas ir žaidimų režimas, sumažinantis įvesties delsą, leidžia kontroliuoti viską tikruoju laiku.

Nepaprastai įtraukiantys žaidimų pojūčiai

  • Įtraukiantis garsas
  • Vientisa konstrukcija
  • Paprastas integravimas

A9G/AG9 serija

CES 2019 dviejų apdovanojimų laimėtojas

AVSForum - CES 2019 išrinktas geriausiu
Reviewed - Įvertinta CES režisierių

Mėgaukitės žaidimais HDR raiška

„Sony“ 4K HDR televizoriai puikiai dera su žaidimų pultais „PlayStation®4“ ir „PlayStation®4 Pro“. Pajuskite smagių žaidimo teikiamų pojūčių ir mėgaukitės ryškiomis spalvomis.

playstation

Daugiau televizorių, kurie padeda optimizuoti žaidimus

Be BRAVIA® OLED modelių yra ir kitų įvairių galimybių pagerinti jūsų ir jūsų šeimos žaidimų įspūdžius. Mėgaukitės aukščiausios kokybės žaidimais su XG95 – šis „Full Array“ LED televizorius užtikrina puikų kontrastą ir detalumą, kad žaidimas būtų įtraukiantis. XG90 leis kaitalioti ekrano dydį, matyti tikroviškas spalvas ir ryškesnes detales, todėl snaiperius išvysite iš toli. Jei jūsų šeimoje yra daugiau žaidėjų, „4K Ultra HD“ veiksmu galima mėgautis mažesniame XG85 ekrane – jis puikiai tiks mažiesiems žaidėjams.