Kitos kartos televizorius žaidimams

BRAVIA XR televizoriai užtikrina tikroviškas spalvas ir detales, greitą reakcijos laiką ir įtraukiantį garsą, kad galėtumėte mėgautis žaidimais naudodami „PlayStation®“.

Pasirinkę 4K / 120 kadr./sek., esate laimėtojai

Esant 4K raiškai / 120 kadr./sek. spartai, kaip nurodyta HDMI 2.1, mūsų televizoriai užtikrina sklandų ir greitai reaguojantį žaidimą.

Lyginamasis vaizdas, kuriame pateikiamas 4K 60 kadr./sek. (viršuje) ir 4K 120 kadr./sek. (apačioje) kadrų skaičiaus skirtumas
Sklandus žaidimas esant 4K, 120 kadr./sek. ir 120 Hz

Su HDMI 2.1 galite išgauti iki 120 kadr./sek. spartą, tad turėsite pranašumą šaudymo, sporto ir didelio našumo žaidimuose su beveik moment. veiksmais ekrane. Mėgautis žaidimu padės ir sumažintas įvesties vėlavimo laikas, siekiantis 8,5 ms su 4K / 120 kadr./sek., ir žaidimams skirtas režimas.

Sklandūs žaidimai, lengvas valdymas

Pradėkite akimirksniu. Tiesiog įkiškite HDMI laidą ir BRAVIA XR atpažins, kada konsolė bus prijungta, ir automatiškai persijungs į žaidimų režimą. Mėgausitės sklandžiu ir greitai reaguojančiu žaidimu. 

Ryškios spalvos, geras kontrastas – taip reikia žaisti

Stebėkite, kaip atgyja tikroviškų spalvų ir gilaus kontrasto žaidimai, kuriuose parodomos smulkiausios detalės. Dėl plataus matymo kampo galėsite mėgautis stulbinančiais kadrais iš bet kurios vietos. 

Veiksmus ir vaizdus atitinkantis erdvinis garsas

Dėl mūsų garso iš ekrano technologijos ekranas tampa garsiakalbiu. Tai reiškia, kad stebėdami sceną ekrane, garsą girdėsite tinkamoje vietoje. 

„Acoustic Surface Audio+“ logotipas
„Acoustic Multi-Audio“ logotipas
Raskite savo žaidimo stiliui tinkantį BRAVIA XR