Straipsnio ID : 00232935 / Pastarąjį kartą koreguota : 18/03/2021

Pranešimas apie nutraukiamą palaikymą, skirtas gaminiams su „Windows 7“ operacine sistema

  Paskelbta: 2019-10-16

  Gerb. klientai,

  „Microsoft® Corporation“ paskelbė, kad 2020 m. sausio 14 d. nutrauks „Windows® 7“ operacinės sistemos palaikymą, todėl nuo tos dienos „Microsoft“ nebeteiks saugos naujinių, pataisų ir techninio palaikymo paslaugų.

  Dėl šios priežasties „Sony“ nebegalės padėti kilus naujoms techninėms, kokybės ar saugos problemoms mūsų gaminiuose, jei jos bus susijusios su „Windows 7“, be to, nebegalėsime pateikti saugos naujinių arba pritaikyti pataisymų ir patvirtinimų jūsų gaminiuose su „Windows 7“. Todėl atminkite, kad šie gaminiai gali veikti netinkamai arba būti nesaugūs, jei juos toliau naudosite su „Windows 7“.

  Kai kurie gaminiai yra suderinami su naujesnėmis „Windows“ operacinės sistemos versijomis. Jei reikia informacijos apie „Windows“ operacinės sistemos suderinamumą ir naujinius, pasitikrinkite konkrečiam modeliui skirtame palaikymo puslapyje.

  Pastaba. „Sony“ negali suteikti pagalbos kilus naujoms techninėms, kokybės ar saugos problemoms mūsų gaminiuose dėl ankstesnių „Windows“ operacinės sistemos versijų, pvz., „Windows® 95“, „Windows® 98“, „Windows® Me“, „Windows® 2000“, „Windows® XP“, „Windows® Vista“ ir pan., kurių palaikymą „Microsoft“ jau nutraukė.