Straipsnio ID : 00206894 / Pastarąjį kartą koreguota : 20/02/2019

„Android™ 8.0 Oreo™“ automatinis atnaujinimas laikinai sustabdytas – 2019 m. vasario 14 d.

Susiję gaminiai ir šio straipsnio kategorijos

Pateikdama programinės aparatinės įrangos naujinius „Sony“ visada atidžiai stebi procesą, kad užtikrintų klientams sklandžią ir malonią patirtį. 

Nustatėme, kad įdiegus paskutinį „Android 8.0 Oreo“ atnaujinimą kai kuriuose pailguosiuose garsiakalbiuose, A/V imtuvuose arba namų kino teatruose gali dingti garsas, jei televizorius per ilgai veikia budėjimo režimu. Dėl šios galimos ryšio problemos, su kuria gali susidurti kai kurie iš mūsų klientų, nutarėme atidėti „Android 8.0 Oreo“ automatinį programinės aparatinės įrangos atnaujinimą (v6.5830). 

Klientus, kurie jau atsisiuntė naujinį ir dabar negirdi garso atkūrimo įrenginio atkuriamo garso, kviečiame perskaityti šį straipsnį, kuriame pateikiami rekomenduojami sprendimai.

Klientai, kurie nesinaudoja pailguoju garsiakalbiu, A/V imtuvu arba namų kino sistema ir nori išbandyti naujas funkcijas bei galimybes, atnaujinimą iš mūsų pagalbos svetainės gali atsisiųsti rankiniu būdu. 

Pastaba. Jei naudojate vieną iš anksčiau minėtų garso atkūrimo įrenginių, rekomenduojame palaukti kito atnaujinimo, kuris pašalins šią galimą problemą.

Šiuo metu mūsų inžinieriai kruopščiai tiria priežastį ir greitai pateiks naują programinės aparatinės įrangos atnaujinimą, kuris išspręs šią problemą. Jei norite gauti naujausią informaciją, reguliariai lankykitės šiame puslapyje arba įtraukite jį į adresyno įrašus.

Dėkojame už supratingumą ir atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

 


„Android™ 8.0 Oreo™“ naujinys, skirtas 2016–2018 m. „Sony“ televizoriams su „Android“ (XD70, XD75, XD80, SD80, XD83, ZD9, XE80, XE83, XE85, XE90, XE93, XE94, A1, XF75, XF80, XF83, XF85, XF87, XF90 ir AF8 serija) – nuo 2019 m. sausio 30 d.

Su džiaugsmu pranešame, kad nuo 2019 m. sausio 30 d. jūsų televizoriui bus išleistas naujas programinės aparatinės įrangos naujinys (v6.5830) „Android™ 8.0 Oreo™“, kuris bus pristatomas palaipsniui.

Ši programinė aparatinė įranga suteikia naujų funkcijų, pagerina televizoriaus veikimą ir patobulina esamas funkcijas.

 • Naujas pradžios ekrano meniu
 • „Google Tours“ (mokymo programa)
 • Programinės įrangos naujinimo pranešimai pradžios ekrano meniu
 • Naujas klaviatūros išdėstymas ir funkcijos
 • Naujo dizaino turinio juosta ir televizoriaus meniu juosta
 • Pritaikymo neįgaliesiems nuoroda (įjungimo / išjungimo jungiklis)
 • Patogesnis naudojimasis vaizdo įrašų, muzikos ir nuotraukų programomis
 • Papildytas palaikomų USB ar namų tinklų formatų sąrašas*

PASTABA. Jei norite peržiūrėti visas funkcijas ir privalumus arba atsisiųsti šią programinę aparatinę įrangą, apsilankykite savo televizoriaus puslapyje.

Rekomenduojamas būdas gauti šį naujinį yra pasirūpinti, kad automatinis programinės įrangos atsisiuntimas būtų įjungtas (ON). Jūsų televizorius šį naujinį turėtų gauti automatiškai per kelias ateinančias savaites.

Arba programinę aparatinę įrangą galite atsisiųsti iš Europos rinkai skirtos palaikymo svetainės ir atnaujinti savo televizorių naudodami USB atminties įrenginį.
„Sony“ visada atsižvelgia į klientų atsiliepimus ir pagal juos vykdo naujinimo ir bendros gaminio kokybės gerinimo procesus.


[Televizorių modelių serijos]


Nežinote, kokiai televizorių serijai priklauso jūsų modelis? Pateikiame keletą pavyzdžių:

 • KD-65ZD9
 • KD-75XE9405
 • KD-43XF8096


*Galimybė atkurti priklauso nuo namų tinklo serverio techninių duomenų.