Straipsnio ID : 00206144 / Pastarąjį kartą koreguota : 27/06/2019

WH-1000XM3 ausinių veikimas šaltoje aplinkoje – 2018 m. gruodžio 27 d.

  Neseniai sužinojome, kad mūsų WH-1000XM3 ausinės gali veikti neprognozuojamai, kai patiria staigius ir didžiulius temperatūros pasikeitimus. Dėl šios priežasties galėjote pastebėti, kad staiga pasikeičia garsumas arba trūkinėja įrašai.

  Nors WH-1000XM3 ausinės atitinka visus keliamus kokybės reikalavimus, atsiprašome dėl tokio veikimo sukeltų nepatogumų. Šiuo metu vykdome nuodugnų tyrimą ir patikiname jus, brangus kliente, kad rasime sprendimą šiems nesklandumams pašalinti, o dabar norime priminti šio gaminio techninius duomenis.
   

  Dizainas ir techniniai duomenys

  WH-1000XM3 modelis optimaliai veikia esant temperatūrai nuo 0 °C iki 40 °C. Nors jis veiks ir viršijus šias temperatūros ribas, jo veikime gali atsirasti trukdžių. Taigi vienas iš galimų atvejų gali būti netolygus veikimas esant staigiems ir dideliems temperatūrų pasikeitimams iš labai šilto oro (pvz., šildomos patalpos) į labai šaltą (pvz., lauke žiemą, kai temperatūra yra žemiau 0 °C). 
   

  Ar tai reiškia, kad WH-1000XM3 negalima naudoti lauke esant šalčio? 

  Jei susiduriate su anksčiau aprašytais požymiais, kai oro temperatūra stipriai pasikeičia atėjus žiemai Europoje, pabandykite pasinaudoti toliau nurodytu paprastu šios problemos sprendimu. Išjunkite ausines ir vėl įjunkite – atlikus šį paprastą perkrovimo veiksmą iš naujo nustatomi tam tikri įrenginio parametrai, todėl gaminys vėl pradeda veikti įprastai.

  Dėkojame už supratingumą. Kad gautumėte galimas su šiuo straipsniu susijusias naujienas, rekomenduojame įtraukti šį puslapį į adresyno įrašus arba įdiegti mūsų „Support by Sony“ programą mobiliesiems.