Straipsnio ID : 00204969 / Pastarąjį kartą koreguota : 27/06/2019

Pranešimas dėl programinės įrangos naujinių α7R III (ILCE-7RM3) ir α7 III (ILCE-7M3) fotoaparatams – 2018 m. gruodžio 7 d.

  2018 m. gruodžio 7 d.

  Sony Corporation
  Sony Imaging Products & Solutions Inc.

   

  Pranešimas dėl sistemos programinės įrangos naujinių klientams, kurie naudojasi α7R III (ILCE-7RM3) ir α7 III (ILCE-7M3) skaitmeniniais fotoaparatais su keičiamaisiais objektyvais

   

  Dėkojame, kad naudojatės „Sony“ gaminiais.

   

  Gavome informacijos, kad naudojantis mūsų α7R III ir α7 III skaitmeniniais fotoaparatais su keičiamaisiais objektyvais gali kilti toliau nurodytų problemų.

  1. Retais atvejais α7R III arba α7 III modelio fotoaparatai gali nustoti veikti, kai RAW duomenys įrašomi į SD kortelę, kuri jau buvo naudojama kelis kartus.

   Pastabos.
   • Dėl to gali kilti nesklandumų su vaizdus tvarkančiais failais, todėl vaizdai gali būti neparodomi fotoaparate.
   • Jokie jau atminties kortelėje esantys duomenys nebus sugadinti ar ištrinti, išskyrus tuos, kurie buvo įrašomi kilus problemai.
   • Jei fotoaparate vaizdai neberodomi, atlikite toliau pateikiamus veiksmus ir pasinaudokite funkcija „Recover Image DB“ (Atkurti vaizdų DB):
    • Pasirinkite MENU → (Setup) (Sąranka) → [Recover Image DB] (Atkurti vaizdų DB) → reikiamą atminties kortelės lizdą → [Enter].
     Tada padarykite nuotrauką, sukurkite savo duomenų atsarginę kopiją kompiuteryje ar kitame įrenginyje ir suformatuokite atminties kortelę fotoaparate.

      
  2. Jei naudojatės α7R III, užfiksavus nuotrauką, kai naudojama funkcija „Auto Review“ (Automatinė peržiūra), tam tikrais atvejais fotoaparatas gali nebeatsakyti.

   

  Atnaujintą sistemos programinę įrangą, kurioje bus išspręstos anksčiau nurodytos problemos, pateiksime gruodžio viduryje. Iki to laiko prašome imtis toliau nurodytų atsargumo priemonių.
  Pastaba. Kol ruošiama nauja sistemos programinė įranga, nebesiūlysime naujausios sistemos programinės įrangos kaip naujinio.

  1. Prieš darydami nuotraukas, sukurkite duomenų atsarginę kopiją ir suformatuokite atminties korteles abiejuose fotoaparato lizduose arba naudokite naują atminties kortelę.
  2. Pasirūpinkite, kad darant nuotraukas automatinės peržiūros funkcija būtų išjungta.

   

  Atsiprašome už nepatogumus, kurių gali kilti naudojantis susijusiais gaminiais, ir dėkojame už supratingumą.