Straipsnio ID : 00204245 / Pastarąjį kartą koreguota : 15/11/2018

2018 m. „Sony“ televizorių su „Android“ (AF9 ir ZF9 serijos) programinės aparatinės įrangos naujinys – nuo 2018 m. lapkričio 15 d.

Susiję gaminiai ir šio straipsnio kategorijos

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo 2018 m. lapkričio 15 d. bus išleistas jūsų televizoriui skirtas naujas programinės aparatinės įrangos naujinys (6.0520), kuris palaipsniui per mėnesį bus pristatytas visiems prie interneto prijungtiems televizoriams.

Nauja programinė aparatinė įranga dar labiau pagerins televizoriaus veikimą ir suteiks toliau nurodytus patobulinimus.

  • Kalbos nustatymų meniu kai kuriose kalbose yra pridėti šalies ir regiono aprašymai
  • Pagerina bendrą televizoriaus veikimą

PASTABA. Jei norite peržiūrėti visas funkcijas ir privalumus arba atsisiųsti šią programinę aparatinę įrangą, apsilankykite savo televizoriaus puslapyje.

Rekomenduojamas būdas gauti šį naujinį yra pasirūpinti, kad automatinis programinės įrangos atsisiuntimas būtų įjungtas (ON). Jūsų televizorius šį naujinį turėtų gauti automatiškai per kelias ateinančias savaites.

Arba programinės aparatinės įrangos naujinį galite atsisiųsti iš Europos rinkai skirtos palaikymo svetainės ir atnaujinti savo televizorių naudodami USB atminties įrenginį.

„Sony“ visada atsižvelgia į klientų atsiliepimus ir pagal juos vykdo naujinimo ir bendros gaminio kokybės gerinimo procesus.

[Televizorių modelių serijos]

  • 2018 m. „Sony“ televizoriai su „Android“: ZF9 ir AF9 serija (atsisiųsti dabar)
     

Nežinote, kokiai televizorių serijai priklauso jūsų modelis? Pateikiame keletą pavyzdžių:

  • KD-55AF9 
  • KD-65AF9
  • KD-75ZF9