Straipsnio ID : 00204129 / Pastarąjį kartą koreguota : 27/06/2019

2010–2014 m. BRAVIA televizorių privatumo politika

  Šis paryškintas pranešimas yra taikomas toliau nurodytiems „Bravia“ televizoriams:

  • 2010–2014 m. modeliai
    

  „Sony“ atliko tam tikrus asmens duomenų rinkimo principų pakeitimus ir atnaujino privatumo politikas, kad ši informacija būtų aiškesnė klientams. Spustelėkite čia ir peržiūrėkite atnaujintus privatumo politikus

  Laikui bėgant analizuodami klientų naudojimosi duomenis tobulinome savo televizorius, programas ir įrenginių nustatymus. Šiuo tikslu rinkome ir naudojome televizorių programų ir nuotolinio valdymo pulto naudojimo duomenis (pvz., programų naudojimo dažnį, nuotolinio valdymo pulto mygtukų paspaudimus, garso / vaizdo formatą, garso ir sistemos nustatymus bei prijungtų įrenginių tipą ir skaičių (pvz., USB, HDMI). Tačiau šiuos duomenis nustojome analizuoti 2016 m. liepos mėnesį. 

  2018 m. sausio 1 d. „Sony Visual Products Inc“ tapo „Bravia“ televizorių duomenų valdytoju. Mūsų atstovė ES yra „Sony Europe Limited“, kurios oficialios buveinės adresas yra The Privacy Office, The Heights, Brooklands, Weybridge, Surrey KT13 0XW, Jungtinė Karalystė. 

  Jei turite klausimų dėl to, kaip apdorojame jūsų duomenis, galite susisiekti su „Sony Europe Limited“ duomenų privatumo komanda el. paštu: privacyoffice.SEU@sony.com. Be to, kreiptis galite rašydami adresu „Sony Europe Limited“, The Privacy Office, The Heights, Brooklands, Weybridge, Surrey KT13 0XW, Jungtinė Karalystė arba galite susisiekti su vietine „Sony“ įmone adresu http://sony-europe.com.